Kır Düğünü Malatya

Ay Işığı Restaurant

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ay Işığı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ay Işığı Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Ay Işığı Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir dışında After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Doğa manzaralı

Ay Işığı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Ay Işığı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Ay Işığı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ay Işığı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ay Işığı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ay Işığı Restaurant 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ay Işığı Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ay Işığı Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Ay Işığı Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ay Işığı Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, piknik, nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, kına, parti, doğum günü, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Ay Işığı Restaurant Hakkında

Uzun yıllardır varlığını sürdüren mekânımızı 2014 yılında devralarak daha iyiye taşıyıp yeniden hizmet vermeye başladık. Çok otantik bir düzenleme ile inşa edilen mekânımız geleneksel dokunuşlar ile dekore edildi. Burada restoran olarak hizmet vermenin yanı sıra toplu organizasyonlara yaptığımız ev sahipliği ile de biliniyoruz. Düğünler başta olmak üzere nişan törenleri, kına geceleri, sünnet düğünleri, mezuniyet baloları, kurumsal etkinlikler ve benzeri her türden özel gün ve geceyi burada düzenliyoruz. Büyük bir tesis olan restoranımızda sağladığımız bütün hizmetleri eksiksiz şekilde sorunsuz yürütebilmek için hiçbir masraf ve çabadan kaçınmıyoruz. Çok kalabalık ve işinde uzman bir ekip ile canla başla çalışarak misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Ay Işığı Restaurant Malatya’nın Gündüzbey ilçesinin Ağcabey beldesinde bulunuyor. Şehir merkezine sadece 2 kilometre uzaklıkta olduğumuz için kolaylıkla ulaşılabiliyoruz. Kendi araçları ile gelen konuklarımız problem yaşamaksızın araçlarını park edecek alan bulabiliyorlar. Her detayı ile muhteşem kır düğünleri yapabildiğimiz mekânımız konumu sayesinde doğa ile iç içe huzurlu bir ortam sunuyor. En önemlisi de şehir gürültüleri ve karmaşalarından uzakta, bol eğlenceli bir gece vaat ediyoruz. Deneyimli bir orkestra ile düğünlere renk katıyor ve misafirlerinizin iyi vakit geçirmesini sağlıyoruz. Çok geniş bir çifte sahip olduğumuz için sıkışıklık problemi de yaşatmıyoruz.

700 kişilik bir kapasite ile kalabalık düğünlerin rahatlıkla yapılacağı bir alanımız var. En mutlu gününüzde yanınızda olmasını istediğiniz tüm sevdiklerinizi korkmadan davet edebilirsiniz, hepinize yetecek kadar yerimiz mevcut. Burada ister yemekli isterseniz de yemeksiz olarak düğünlerinizi düzenleyebilirsiniz. Kırmızı et veya beyaz et seçenekleri ile oluşturduğumuz set menülerimizden bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz.

Eğer kusursuz bir kır düğünü hayal ediyorsanız sağdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin ve erkenden planlamanızı yaparak sizin için hazırlanalım.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Ağcapınar, Gündüzbey / Malatya

 • Haritadaki Konumu

  Ay Işığı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.