Kır Düğünü Malatya

Atapark Kır Düğünü

  • Kapasite
    100 - 875 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Atapark Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Atapark Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Atapark Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan
Manzara
Doğa manzaralı

Atapark Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Atapark Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Atapark Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Atapark Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Atapark Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Atapark Kır Düğünü 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Atapark Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Atapark Kır Düğünü düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Atapark Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Atapark Kır Düğünü düğün dışında kına, bayi toplantısı, piknik, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar, baby shower, nişan, doğum günü, sünnet düğünü, parti ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Atapark Kır Düğünü Hakkında

Eşsiz bir görselliğe sahip, doğayla iç içe bir alanda kır düğününüzü yapmak istemez misiniz? Eğer böyle bir mekân arayışındaysanız sizi de Atapark Kır Düğünü Malatya’da ağırlamak istiyoruz.

Yeşilliklerin bol olduğu, temiz havaya sahip, ferah bir alanda hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Yıllardır organizasyon işinde varlığını sürdüren bir ekibe sahibiz. Mutluluğunuzun taçlanacağı ve bir ömrü beraber paylaşmaya ‘’Evet’’ dediğiniz düğün töreninizi akıllarda kalacak ve hep hatırlanacak bir şekilde kutlamak istediğinizi tahmin ediyoruz. Bunun da hakkını verecek olan yerin Atapark Kır Düğün Salonu olduğuna emin olabilirsiniz.

Düğün öncesi sizinle tanışarak size mekânımızı tanıyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz etkinlikler ve konsept içeriklerimizden örnekler vererek kafanızda bir düşüncenin oluşmasına yardımcı oluyoruz. Kırmızı halı serdiğimiz yoldan geçerek dans pistine yürüme parkuru oluşturuyoruz. Beyaz örtülerle giydirdiğimiz masa ve sandalyeleri düğün konseptlerine uyumlu hale getiriyoruz. Nikâh masasında kullandığımız beyaz tüller ile de salon içerisinde bütünlük yaratıyoruz. Dilerseniz anlaştığınız organizasyon şirketi varsa eğer salonumuzun dekorunu kendi isteğiniz doğrultusunda düzenleyebiliyorsunuz. Açık alanda olduğundan doğal olarak ferah bir atmosfere sahip olan salonumuzda şehrin gürültüsünden ve kirinden uzak harika bir düğün töreninin ev sahipliğini yapabilirsiniz. Spot ışıklarına maruz kalmadan doğayla iç içe bir alanda gelinlik ve damatlığınızda gönlünüzde eğlenerek güzel hatıralar edinebilirsiniz.

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğünüzde her şeyin kusursuz ve eşsiz olacağı, mutluluğunuza tabiatın şahitlik edeceği bir yer tercih etmek isterseniz sizinle tanışmak için can atıyor olacağız.

Daha detaylı bilgiler ve Malatya Atapark iletişim için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız. Tüm bunları yaptıktan sonra salon hakkında bilgi alırken aynı zamanda fiyat tekliflerini de öğrenebileceğinizi de belirtelim.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Atılgan Cad. (819,64 km) 44910 Gündüzbey, Malatya/ Yeşilyurt

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.