Kır Düğünü Malatya

Salon Venüs

  • Kapasite
    200 - 1500 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Salon Venüs Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Salon Venüs Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Salon Venüs Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Salon Venüs Sıkça Sorulan Sorular

Salon Venüs düğün fiyatları ne kadar?

Salon Venüs düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Salon Venüs düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Salon Venüs kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Salon Venüs 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Salon Venüs düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Salon Venüs düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Salon Venüs düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Venüs düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Salon Venüs Hakkında

Şehrin tam orta yerinde, yemyeşil bir kır bahçesinde bir düğün yapmak ister misiniz? Salon Venüs Malatya olarak, bu isteğinize hitap ediyor ve kır bahçemizde güzel bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek için sizi davet ediyoruz. Merkezi bir konumda bulunan salonumuza toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Pekâlâ en özel gününüz için size hangi olanakları sağlıyoruz?

Öncelikle 1000 kişilik kır bahçemizde sizi konuk ediyoruz. Davetinizden önce gerçekleştireceğimiz görüşmemizde tüm detayları organizasyon sorumlumuzla birlikte planlıyoruz. Birlikte belirlemiş olduğumuz konsepte uygun olarak hazırlıklara başlıyoruz. Masa ve sandalye düzenimizi gelecek misafir sayınıza göre düzenliyoruz.

Düğün organizasyonlarımızda, son teknoloji ışık ve ses sistemi kullanıyoruz. Bununla birlikte fotoğraflarınızdan oluşturacağımız slayt gösterimiz ile konuklarınızla duygusal paylaşımlar yapabilmenizi sağlıyoruz.

Bahçemizin en özel yerine konumlandırdığımız ve tüm masalarımızdan rahatlıkla görülebilen nikah masanızı beyaz ve altın sarısı bir konseptte dekore ediyoruz.

Özgürce dans etmeniz için geniş bir pist alanı hazırlıyoruz. Danslarınızda size eşlik edecek olan şarkılar orkestramız tarafından sahneleniyor. Konuklarınızla birlikte, açık havada en özel günününüz tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Düğün pastanızı özenle hazırlıyoruz. Misafirlerinize düğün pastanızı, yaş ve kuru pasta, meşrubat ile birlikte profesyonel garsonlarımız tarafından servis ediyoruz.

Yeşillikler içerisindeki salonumuzun girişinizi özenle hazırlıyoruz. Davetlilerinizin karşısına çıkarken geçeceğiniz şık bir yol sizleri bekliyor. İlk dansınızda, görsel şovlarla en özel dakikalarınızın unutulmaz kılınmasını sağlıyoruz.

Mekânımızın anlaşmalı olduğu fotoğrafçımız en güzel anlarınızın çekimlerini yapmak için düğün boyunca yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor. Yıllar sonra baktığınızda mutlulukla hatırlayacağınız kareleri tek dokunuşla yakalıyoruz. Fotoğraf çekimlerimiz dışında kesintisiz düğün videonuzun kaydını da gerçekleştiriyoruz.

Hayallerinizdeki düğün konseptini gerçeğe dönüştürmek için sizleri mekânımızı görmeye davet ediyoruz. Daha fazla bilgi almak için teklif al butonuna tıklayıp Salon Venüs Malatya iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Ankara Yolu 1.OSB No:1 44100 Malatya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.