Düğün Pastası

Malatya Düğün Pastası Firmaları

Battalgazi Karaözler Baklava

Limit Yok
25 TL'den az

Yeşilyurt Tarihi Taş Fırın

Limit Yok
25 TL'den az

Merkez Gaziantep Pastanesi

500
25 TL'den az

Battalgazi Mehmetzade Pasta

25 TL'den az
1.000

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Malatya’da Düğün Pastası Siparişi Verebileceğiniz Firmalar

Malatya pasta siparişi verebileceği firmaları araştıran çiftlerin birçok pastane ve butik pastacı bulabileceği bir şehir.

Özellikle düğün pastası üzerine çalışan pastaneler ve butik pastacıların hazır modellerini inceleyebileceğiniz gibi, özel tasarım hizmeti veren firmalarda, aklınızdaki modeli de hazırlatabilirsiniz.

Malatya’daki düğün pastası firmalarında genel olarak kremalı ve şeker hamurlu düğün pastaları öne çıkıyor. Daha çok özel tasarımlar üzerine çalışan butik pastacılarda ise çoğunlukla çiftleri anlatan figür ve fotoğrafların kullanıldığı modeller dikkat çekerken, düğünün temasına uygun düğün pastası seçenekleri de çalışılıyor.

Özel talepleriniz yalnızca modeller için geçerli değil. Malzemeler için de özel isteklerinizi firmalara iletebilirsiniz. Çünkü Malatya’daki pastacılar istemeniz halinde, laktoz, glüten kullanılmayan pastalar da üretebiliyor. Ancak bu talepleri daha çok butik pastacıların karşıladığını da söyleyelim.

İsmi “düğün pastası” diye, en özel gününüzü tatlandırmak için seçiminizi pasta modellerinden yapmak zorunda değilsiniz. Son dönemlerde yapılan düğünlerde sıkça karşımıza çıkan makaron kulesi, cupcake, şeker büfesi gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Malatya düğün pastası firmaları bu konuda size hem tavsiyelerde bulunacak hem de istediğiniz seçeneği sizin için hayata geçirecektir.

Pasta siparişi Malatya düğün pastası firmalarında belirli bir kişi sayısına göre alınıyor. Davetli sayınıza uygun bir pasta yapıp yapamayacaklarını öğrenmek için firmalarla görüşürken en az ve en fazla kaç dilimlik pastalar yaptıklarını sormanızda fayda var.

Malatya’da Düğün Pastası Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Düğün pastanızı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunuyor. Bunlardan ilki düğün konseptiniz. Örneğin; papatya temalı bir düğün yapacaksanız, düğün pastanızın da bu konsepte uygun olması gerekiyor. Papatyalarla süslenmiş bembeyaz bir pasta temanıza uygun bir seçim olabilir.

Seçiminizi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer konu da davetli sayınız. Kaç kişilik bir pasta yaptıracağınızı belirlemek için öncelikle davetli sayınızı belirlemeniz gerekir.

Malatya butik pastacılarının ve pastanelerinin tadım hizmetlerini de mutlaka değerlendirmelisiniz. Çünkü düğün pastanızın görüntüsü kadar tadı da önemlidir. Bu nedenle Malatya pastacılarından ücretsiz tadım randevusu talep etmenizde fayda var.

Düğün Pastası Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Malatya’da düğün pastası fiyatları tasarım, kaplama, dilim sayısı, kullanılan malzemeler, sayın alınan firma gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Düğün pastanızı hazır modellerden seçebilir ya da özel tasarım seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bu durumda özel tasarım pastaların fiyatlarının, tasarım ve işçilik gibi nedenlerle hazır modellere kıyasla daha yüksek olduğunu bilmelisiniz.

Sipariş vereceğiniz pastanın dilim sayısı da fiyatlara etki ediyor. Çünkü düğün ve nişan pastaları dilim başına fiyatlandırılıyor. Ancak dilim sayısının artması halinde birim fiyatın düştüğünü de söyleyelim.

Pastada kullanılan kaplama ve süsleme malzemeleri de fiyatları etkileyen faktörlerden. Şeker hamuruyla kaplanan pastaların fiyatları kremalılara göre daha yüksek oluyor. Geniş seçeneklere sahip süslemeler de önemli. Örneğin; canlı çiçeklerle süslenen bir pasta istiyorsanız fiyatlandırmanın çiçeğin türüne ve yerli ya da ithal oluşuna göre değişeceğini söyleyelim.

Pastaların üzerinde kullanılan figürlerin ekstra olarak fiyatlandırıldığını da ekleyelim. Genellikle gelin ve damada özel ayrıca hazırlanan figürler pasta fiyatından bağımsız olarak ücretlendiriliyor.

Butik pastacılarda fiyatlar, seri üretim yapan büyük ve zincir pastanelere kıyasla daha yüksek oluyor. Çünkü büyük pastanelerde hem malzemeler toptan temin ediliyor hem de çalışan sayıları da butik pastanelere oranla daha fazla.

Düğün ve nişan pastası için Malatya’daki pastacıların hazır modellerine göz atabilirsiniz. Aklınızda bir model varsa bunu Malatya’daki pastacılara iletebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Pastası Firmaları

Tüm Şehirler Düğün Pastası Firmaları