Malatya Düğün Salonları

Malatya'daki en iyi düğün salonlarını incele, fotoğraflarına bak ve beğendiklerinden fiyat teklifi al! Düğün.com çifti olmanın ayrıcalıklarıyla tanışma vaktin geldi.

Armoni Düğün Salonu
21
5

Malatya’da düğün yapmak istiyor fakat nerede yapacağınıza karar veremiyorsanız size bir önerimiz var: Armoni Düğün Salonu.2018 yılından beri Malatya Battalgazi düğün salonları arasında yer alan...

Başlangıç Fiyatı
20.000 - 30.000 TL
Kapasite
50-875 Kişi

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Malatya Düğün Salonları

Malatya’da çiftler tarafından en çok tercih edilen mekanların başında düğün salonları geliyor. Malatya’da hemen hemen her ilçede düğün salonu bulunuyor. Bu mekanlar, genelde kapalı salonlarında organizasyonlar düzenliyorlar. Bazılarının bahçe ve teras gibi açık alanları da bulunuyor.

Malatya düğün salonlarının kapasiteleri 300 kişiden başlıyor ve 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Bu nedenle kalabalık düğünler için bu salonlar çok uygun.

Malatya’da düğün salonuyla anlaşmadan önce mekanın yüksek tavanlı olup olmadığına bakmanızı öneriyoruz. Kapalı bir alan olduğu için davetlilerinize ferah bir ortam sunmanız gerekiyor. Ayrıca mekanın kolonsuz olması veya kolonu varsa davetlilerin görüş açılarını engellememesi de önemli detaylar arasında yer alıyor.

Malatya düğün salonlarında yem ekli ve yemeksiz organizasyonlar yapabiliyorsunuz. Ancak bazı mekanlar, yemekli organizasyonlara ev sahipliği yapmayıp davetlilere sadece kuru pasta gibi ikramlar sunuyorlar.

Düğün salonlarının büyük bir kısmında otopark da bulunuyor. Böylelikle kendi aracıyla gelecek olan davetlileriniz park yeri aramak için vakit kaybetmiyorlar.

Malatya’daki bu mekanlarda düğünlerin yanı sıra kına ve nişan töreni gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Hatta kına gecenizi ve düğününüzü aynı mekanda yaparsanız, size özel indirimli fiyatlar dahi sunabiliyorlar.

Malatya’da Düğün Salonlarının Verdiği Hizmetler

Ses ve Işık Sistemleri: Malatya düğün salonlarıyla anlaştığınızda ses ve ışık sistemi için başka bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmıyor. Salonların bünyesinde her iki sistem de bulunuyor.

Fotoğraf ve Video: Malatya düğün salonlarında, bir fotoğraf ve kamera ekibi bulunuyor. Düğününüz başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor, fotoğraflarınız çekiliyor. Davetlilerinizle çekilen fotoğraflar da anında bastırılıp, onlara sunuluyor. Düğünden sonra da tüm kareler tarafınıza teslim ediliyor.

Düğün Pastası: Düğün organizasyonlarında gerçekleştirilen pasta kesme seremonisi, Malatya düğün salonlarında da düzenleniyor. Düğün salonlarında ağırlıklı olarak maket pasta kesiliyor.

Hazırlık Odası: Düğüne başlamadan önce dinlenmeniz için Malatya’daki salonlarda size özel bir oda tahsis ediyorlar. Bu hazırlık odasına çiftlere özel ikramlar getiriliyor.

DJ / Canlı Müzik: Düğünlerin olmazsa olmazı müzik! Malatya düğün salonlarının paketlerinde standart olarak DJ hizmeti sunuluyor. Ayrıca canlı müzik isteyen çiftlere özel müzik grupları da bulunuyor. Dilerseniz repertuvarlarıyla ilgili önceden bir görüşme yapabiliyorsunuz.

Süsleme: Düğün salonlarının standart süslemeleri bulunuyor. Ancak bazı mekanlar çiftlere renk alternatifi sunabiliyorlar. Seçtiğiniz renge göre sandalye bağlamaları yapılıyor, masa aksesuarları kullanılıyor.

Volkan Şovu: İlk dans, davetlilerin arasına ilk çıkış ve pasta kesimi gibi özel anlarda yapılan volkan şovları oldukça popüler. Malatya düğün salonlarında da volkan şovları devamlı olarak düzenleniyor.

Malatya Düğün Salonu Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Malatya düğün salonları, çiftlere özel paketler sunuyor. Bu paketlerde standart hizmetler yer alıyor ve genelde toplu bir fiyat veriyorlar. Yani düğün salonunda yemeksiz bir düğün yapmak isteyen çiftler, belirlenen bu toplam fiyatı ödüyor. Ancak yemekli bir organizasyon yapmak istenirse, kişi başı fiyatlandırma yapılıyor. O zaman da fiyatlar, menünün içeriğine göre belirleniyor.

Kış ve sonbahar gibi mevsimlerde düğün salonlarına olan talep bir tık daha az oluyor. O nedenle bu dönemlerde Malatya düğün salonları çiftlere özel kampanyalar düzenliyor. Eğer bütçeniz kısıtlıysa siz de bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Gündüz düğünlerinin de akşam yapılanlara göre daha uygun fiyatlı olduğunu bilmenizde fayda var.

Malatya düğün salonlarından net bir fiyat almak istiyorsanız, mekanlarla direkt iletişime geçmenizi öneriyoruz. Mekan sayfalarında yer alan telefon numaralarından kendilerine ulaşabilir veya fiyat teklifi alma formunu doldurabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

Malatya Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular