Kır Düğünü Malatya

Masal Restaurant ve Kır Düğünü

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Masal Restaurant ve Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Masal Restaurant ve Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Masal Restaurant ve Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Masal Restaurant ve Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Masal Restaurant ve Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Masal Restaurant ve Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Masal Restaurant ve Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Masal Restaurant ve Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Masal Restaurant ve Kır Düğünü 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Masal Restaurant ve Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Masal Restaurant ve Kır Düğünü düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Masal Restaurant ve Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Masal Restaurant ve Kır Düğünü düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, kına, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Masal Restaurant ve Kır Düğünü Hakkında

Malatya’nın Gündüzbey mevkiinde 2016 yılında açtığımız restoranımızda ilk günkü heyecanımız ile faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Bu civarın en büyük ve kapsamlı işletmesi olarak işimizi bize yakılır şekilde layığı ile yapmak için elimizden gelen gayreti fazlası ile gösteriyoruz. Kalabalık ve işini severek yapan uzman çalışan kadromuz ile misafirlerimizi ağırlıyor ve güler yüzlülük ile onları karşılıyoruz. Restoran olarak çok iyi bir konuma gelen mekânımızda ayrıca başka bir konuda daha hizmet veriyoruz. Bu konu ile alâkalı bilgi almak istediğiniz için şu an burada bu yazıyı okuduğunuzun farkındayız. Öyle ise lafı daha fazla uzatmadan asıl konumuza geçelim.

Masal Cafe Restaurant Malatyalı çiftler için onların en mutlu günlerini adeta birer şölene çeviriyor. Düğünler başta olmak üzere söz ve nişan merasimleri ile kına gecelerini de aynı özenle düzenliyoruz. Tam bir kır düğünü konsepti ile yaz ve ilkbahar gibi hava durumunun elverişli olduğu tarihlerde misafirlerimizi ağırlayabiliyoruz. Üstelik çok geniş bir yüz ölçümü ile kalabalık düğünlerin de vazgeçilmez adresiyiz. Çünkü sahip olduğumuz kır bahçesi öylesine geniş ki 1500 kişilik davetli listesini rahatlıkla ağırlayabiliyor. Kalabalık bir çevresi ve geniş aileleri olan gelin ve damatlar için zorda kalmayacakları bir yer alternatifiyiz. Bizi tercih edenler kimseyi kırmadan bütün sevdiklerini düğünlerine davet edebiliyorlar.

Size masa süslemesi ve sandalye giydirmeleri dâhil çoğu detayı bizim ayarladığımız eksiksiz bir düğün vaat ediyoruz. Kamera çekimini, müzik için orkestrayı, düğün pastasını, kuru pastayı, çerezi, hava fişekleri ve volkan gösterilerini ücrete dâhil olarak sunuyoruz.

Eğer düğünü yemekli yapacaksanız hem lezzetli hem de bütçenizi aşmayacak harika menüler sizi bekliyor. Bizimle iletişime geçmek isterseniz sayfa üzerindeki formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Adıyaman Yolu 2,7. Km Gündüzbey Mevki 44900 Gündüzbey / Malatya

 • Haritadaki Konumu

  Masal Restaurant ve Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.