Cansu Tasçı Couture

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Cansu Tasçı Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Cansu Tasçı Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Cansu Tasçı Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Cansu Tasçı Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Cansu Tasçı Couture Hakkında

Küçük bir çocukken hayallerini kurmaya başladığınız bu muhteşem günde, düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Adapazarı gelinlik mağazaları arasında, Cansu Taşçı Couture ailesi olarak, siz değerli gelinlerimiz için kişiye özel hizmet veriyoruz ve size, hayallerinizdeki gelinliği sunmayı vaat ediyoruz. Siz de gelinliğiniz için, güvenebileceğiniz ve kendinizi emanet edebileceğiniz bir firma arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Düğününüzde nasıl bir gelinliğin içinde olmak istediğinizi öğrenerek işe başlıyoruz. Mağazamıza geldiğinizde dilerseniz, bin bir çeşit hazır model arasından beğendiğiniz birini seçebilirsiniz ya da özel dikim çalışabiliriz. Hayalinizdeki gelinliği size sunmak için çabalıyoruz.

Hazır modellerimiz arasında, içinize sinen ve fazlasıyla beğendiğiniz bir gelinlik varsa, buna öncelik veriyoruz. Düğün konseptinize ve fiziksel özelliklerinize uyduğu takdirde, düzenleme ve tadilatları yaparak, sizi o muhteşem gelinliğe kavuşturabiliriz. Eğer özel dikim bir gelinlik tercih ederseniz de, zihninizdeki gelinlik üzerinden taslak oluşturarak devam ediyoruz. Burada, ilk olarak bu gelinliğin üzerinizde nasıl duracağını tahmin ediyoruz. Sonrasında ise, vücut ölçülerinizi alıyoruz ve buna göre gelinliğinizi dikmeye başlıyoruz. Deneyimli dikiş ekibimiz tarafından, ustalıkla hazırlanan gelinliğinizi size, en geç üç prova sonunda teslim ediyoruz. Kaliteli kumaşlar ve kusursuz işçilikle birlikte dikilen bu gelinliğinizi taşırken fazlasıyla mutlu hissedeceğinizi düşünüyoruz.

Gelinliğin yanında; duvak, gelin kesesi veya gelin buketi gibi imkanlarımız da bulunuyor. Bir bütünün parçaları olan bu aksesuarlar da, eşsiz güzellikte olmanızı sağlayacak!

Sakarya gelinlik firmaları arasında, ayrıcalıklı ve kişiye özel hizmet anlayışımızla adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Heyecanınıza ortak olmak ve güzel hislerinizi paylaşmak için de, sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de, kararınızı verdiyseniz ve bu güzel günde gelinliğinizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın en başında yer alan iletişim numarasını arayın ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.