Burcu Güner Haute Couture

E-posta Gönder

Burcu Güner Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Burcu Güner Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Burcu Güner Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Burcu Güner Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Yelpaze


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Kişiye özel vücut yapısına ve gelinin zevkine özel olarak modeller tasarlıyoruz.

Burcu Güner Haute Couture Hakkında

Uzun zamandır hayallerini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşırken tam da hayalini kurduğunuz gelinliği Burcu Güner Haute Couture’de birbirinden güzel gelinlik modelleri arasından bulabilirsiniz. Biz işini aşkla yapan, her ayrıntıyı titizlikle işleyen bir ekibiz. Bir insan işini severek ve özenle yapınca da ortaya çıkan sonuç elbette ki muhteşem oluyor. Şimdiye kadar pek çok gelini hayallerindeki gelinlikle ve yüzündeki gülümsemeyle uğurladık. Sıradaki siz olmak istiyorsanız diğer Sakarya gelinlik mağazaları arasından bizi tercih edin ve göz kamaştıran gelinliğinize kavuşun. Şimdi dilerseniz siz değerli gelin adayları için sağladığımız hizmetlerden kısaca bahsedelim:

Mağazamızda özel dikim, hazır model ve kiralama seçenekleriyle gelinliğinize ulaşabiliyorsunuz. Özel dikim gelinliklerimizde modayı yakından takip eden ekibimizle beraber her ayrıntıyı özenle işliyoruz. Zevkinize ve vücut yapınıza uygun her tarzda gelinlik tasarlayabiliyoruz. Hazır gelinlik modellerimiz arasından bir seçim yapmak isterseniz, her tarza uygun çeşit çeşit gelinliklerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Düğününüzde nostaljik bir hava yakalamak isterseniz dantelli, tafta veya saten modellerimiz bulunuyor. Rahatlığına önem veren gelinlerimiz için de modern, uçuş uçuş gelinlik modellerimizi mağazamızdan bulabilirsiniz. Her tarza ve mekana uygun gelinliklerimiz arasında kararsız kalırsanız da ekibimiz size en uygun gelinliği bulmak konusunda yardımcı oluyor.

Gelinliğinizi maksimum 3 prova içinde üstünüze tam olacak şekilde hazırlıyoruz. Teslim süremiz konusunda da oldukça hasas olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Gelinlik dışında gelinlik, iç çamaşırı, gelin buketi, gelin kesesi gibi ihtiyaçlarınızı da mağazamızdan karşılayabilirsiniz. Böylece hem bir bütün olarak sizi kusursuz görüntüye ulaştıracak detayları tamamlayabiliyorsunuz hem de mağaza mağaza gezme yorgunluğundan da kurtulmuş oluyorsunuz.

Siz de yıllar sonra bile fotoğraflarınıza baktığınızda tekrar giymek isteyeceğiniz o göz kamaştıran gelinliğe ulaşmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Eğer hakkımızda daha fazlasını öğrenmek veya Burcu Güner Haute Couture Sakarya gelinlik fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Kayın Sk. No:21 Sakarya / Adapazarı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Burcu Güner Haute Couture Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.