Adapazarı Gelinlik Firmaları

Adapazarı'ndaki tüm gelinlik mağazaları Düğün.com'da! Beğendiğin gelinlikçilerden randevu alabilirsin!

Josefin Modaevi
30
2

Josefin Modaevi, 2 yıl önce kurularak evlilik arifesindeki gelinlere yönelik hizmet vermeye başladı. Gelinlik dikimi konusunda 25 yıllık deneyime sahip bir anne ile annesinin izinden giderek...

Min. Fiyat
10.000-15.000 TL
Teslim Süresi
2 hafta
Olivia Wedding Dress Sakarya
78
9

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu özel günde düşlerinizin gelinliğini taşımak için sizi de Olivia Wedding Dress’e bekliyoruz. Sakarya’daki mağazamızda birbirinden zarif, şık ve her zevke hitap...

Min. Fiyat
5.000-7.500 TL
Teslim Süresi
2 hafta
Aşk-ı Şura Gelinlik
31
1
Aşk-ı Şura Gelinlik

Adapazarı

 • 2. yıl
 • Sakarya’da şıklığıyla dikkat çekmek isteyen gelinlerin tercihi Aşk-ı Şura Gelinlik! Siz en değerli elbiseniz için nasıl bir model hayal ediyorsunuz? Gelin, birlikte hayal ettiğiniz gibi...

  Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
  Teslim Süresi
  3 hafta

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Adapazarı'ndaki Gelinlik Firmaları

  Hayallerinizi süsleyen modeli bulabileceğiniz veya aklınızdaki fikirleri hayata geçirebileceğiniz Adapazarı’ndaki gelinlikçiler, bu özel gününüzde size en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyor. Cumhuriyet, Semerciler ve Güneş mahallelerinde pek çok gelinlik firması seçeneğiniz bulunuyor. Firmalar, düğünün konsepti ve vücut şeklinize göre size en çok uyacak model seçeneklerini sunuyor.

  Adapazarı gelinlikçileri birbirinden güzel model seçenekleriyle her tarza uygun bir gelinlik modeline sahip. Helen, prenses ve balık model gelinlikler firmaların en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer alıyor. Bunun yanında Adapazarı’ndaki firmalar dekolte ve kapalı model gelinlik seçenekleri de sunarak her tarza hitap edebiliyor. Düğün konseptinizi belirledikten sonra kendinize uygun modeli bulabilirsiniz.

  Gelinlikle uyum sağlayacak aksesuar seçeneklerini Adapazarı gelinlikçilerinde bulabilirsiniz. Birbirinden farklı duvak modellerinin yanında taç ve çiçek gibi pek çok saç aksesuarı seçeneğiniz bulunuyor. Bunun yanında gelin çiçeğinizi ve kesenizi de mağazalardan temin edebiliyorsunuz. Gelinlik firmalarında sadece gelinlik modelleri değil nişan ve kına gibi diğer özel günlerinizde de tercih edebileceğiniz elbise seçenekleri de bulunuyor.

  Adapazarı’ndaki gelinlik firmalarını farklı semtlerde bulmanız mümkün. Özellikle Cumhuriyet Mahallesi’ndeki firmaları incelediğimizde Çark Caddesi’nde oldukça fazla gelinlikçi bulmanız mümkün. Özel dikim, kiralama ve hazır model seçenekleriyle size en uygun gelinliği bulabileceğiniz pek çok mağaza bulunuyor. Ayrıca gelinlikçilerin hemen hemen hepsinde hafta sonu ve hafta içi hizmet alma seçeneğiniz bulunuyor.

  Adapazarı Gelinlik Fiyatları Her Bütçeye Uygun mu?

  Adapazarı’ndaki gelinlikçiler sundukları indirim ve fırsatlarla her bütçeye uygun bir gelinlik bulmanızı sağlıyor. Adapazarı’ndaki firmaları incelediğimizde Semerciler ve Güneş mahallelerinde diğerlerine kıyasla daha uygun fiyatlarla karşılaşıyoruz. Cumhuriyet Mahallesi’nde ise pek çok gelinlikçi seçeneğiniz bulunuyor. Fiyatlar ise diğer semtlere kıyasla biraz daha yüksek olabiliyor. Ayırdığınız bütçeye göre bir gelinlikçiyi neredeyse her semtte bulabilirsiniz.

  Adapazarı kiralık gelinlik fiyatları her bütçeye uygun seçeneklerle birçok gelinlik modeli sunuyor. Adapazarı’ndaki semtlerde farklı fiyat skalasına sahip gelinlik firmaları bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı bir gelinlik modeli arıyorsanız Semerciler Mahallesi’ndeki firmalar bütçenize hitap edebilir. Bunun yanında Cumhuriyet Mahallesi’nde ise ortalama ve biraz tık yüksek fiyat aralığında kiralık gelinlik modelleriyle karşılaşabilirsiniz.

  Gelinlik fiyatları Adapazarı’nda kumaşa göre de değişiklik gösteriyor. Gelinlikte kullanılan kumaş her modelde farklılık gösterse de özellikle kullanılan materyaldeki ipek oranı arttıkça fiyat yükseliyor. Eğer güpürlü bir kumaş istiyorsanız fiyatın biraz daha arttığını söyleyebiliriz. Gelinlik üzerinde kullanılan dantel, inci ve taş işlemeleri ne kadar detaylı olursa fiyat da bir o kadar yükselebiliyor.

  Adapazarı’ndaki Gelinlik Firmalarının Hizmetleri?

  Adapazarı gelinlik mağazaları sizlere en iyi hizmetleri sunarak hayalinizdeki gelinliğe sahip olmanızı sağlıyor. Firmalar hem randevulu hem de randevusuz olarak hizmet veriyor. Randevulu hizmet veren mağazalar size belirli deneme süreleri sunuyor. Ortalama 1-2 saat boyunca mağazadaki gelinlikleri deneyebiliyorsunuz. Denediğiniz gelinliğin üstünüze göre ölçüsü alınarak size 1-4 hafta arasında teslim ediliyor.

  Hayallerinizde bir gelinlik modeli varsa ve aradığınız elbiseyi mağazalarda bulamadıysanız, gelinlik dikim evlerinin ve bazı firmaların özel dikim hizmetinden yararlanabilirsiniz. Terziler vücut ölçünüzü alıp kalıp çıkardıktan sonra sizin isteklerinize en uygun gelinliği dikmeye başlıyorlar. Gelinliğinizin üzerinize tam oturması ve kusursuz olması için 2-3 sefer prova imkanı sunuluyor.

  Adapazarı’ndaki mağazalar, daha uygun fiyatlı bir alternatif arayan ve gelinliğini uzun süre dolapta tutmak istemeyenlere özel gelinlik kiralama hizmeti sunuyor. Adapazarı gelinlik kiralama hizmeti sunan firmalar, uygun fiyatlı ve çeşitli modeller sergiliyor. Düğün boyunca giyeceğiniz gelinliği kiralamanın haricinde fotoğraf çekimleri için de elbise kiralayabiliyorsunuz. Kiralık olan gelinliklerin tasarımında değişiklik yapamadığınızı hatırlatmakta fayda var.

  Adapazarı gelinlik firmaları en iyi modacılar ve terzilerle size kaliteli bir hizmet sunuyor. Modacılar düğün konseptinize uygun şifon, düz kesim, transparan ve bohem modeller arasında size tavsiyeler veriyorlar. Bunun yanında mağaza çalışanları vücut tipinize göre prenses, balık veya A kesim gibi pek çok seçenekten size fikirler sunarak kusursuz görünmenizi sağlıyorlar.

  Adapazarı’nda Kendinize En Uygun Gelinlikçiyi Nasıl Seçersiniz?

  Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

  Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları