Alev Şenol Dikim Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Adapazarı, Sakarya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Aşk-ı Şura Gelinlik
22

Adapazarı

Aşk-ı Şura Gelinlik

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

İstediğiniz gelinliğe Alev Şenol Dikim Evi’nde kavuşabilirsiniz. Uzman kadromuz, kaliteli hizmetimiz ve yaratıcı tasarımlarımızla beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunuyor, düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Alev Şenol atölyesini 2013 yılında kurdu. Kendisi bir kadın girişimci. Hayali olan mesleği aşkla yapıyor. Tamamen anne ve çocuk giyim ihtiyacından ortaya çıkan markamız zaman içerisinde gelişme kaydederek gelinlere hizmet vermeye başladı. Düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel günleriniz için gelinlik ve abiyelerinizi ustalıkla tasarlıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda özel üretimimiz oldu. Bir showroom ve kendi markamızın bünyesinde yer alan atölyelerimizle hizmetimize başarıyla devam ediyoruz.

Fason bir üretim yapmıyoruz. Uçtan uca kendi üretim alanlarımızdan çıkan ürünlerle size hizmet veriyoruz. Ürünlerimizin ne kadar kaliteli olduğunu kullandığımız kumaşlardan ve dikişlerimizin çizgisinden de anlayabilirsiniz. Uygun kumaşlarla en doğru aksesuarları bir araya getirerek kusursuz tasarımlara imza atıyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşler ise başarımızın en büyük kanıtı. Dünyanın dört bir yanından tercih ediliyoruz. Hedefimiz, içinde bulunduğumuz sektörde daima başarılı olmak.

Gelinliğinizi seçerken oldukça titiz davrandığınızın farkındayız. Özellikle gelinler özel dikim hizmet alırken kararsızlık yaşıyor. Dikim evinizde aklınızdaki tüm soru işaretlerinden kurtulacağınızın garantisini veriyoruz. Bizim için esas önemli olan sizi memnun etmek. Bunun için de özenle çalışıyoruz. İsteklerinizi anlamak için nasıl bir gelin olmak istediğinize dair konuşuyoruz. Aklınızdaki gelinlik modellerine göz atıyoruz. Kullanılacak kumaşlara ve aksesuarlara birlikte karar veriyoruz. Provalarla da gelinliğinizin yapımını tamamlıyoruz.

Sakarya gelinlik dikim evleri arasında yer alan markamızın kıymetli gelinlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Alev Şenol gelinlerinden biri olmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formumuzu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

Alev Şenol

  • Adres: SakaryaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!