Alev Şenol Dikim Evi

E-posta Gönder

 • Adapazarı, Sakarya.

Alev Şenol Dikim Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Alev Şenol Dikim Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Alev Şenol Dikim Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Alev Şenol Dikim Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak

Alev Şenol Dikim Evi Hakkında

İstediğiniz gelinliğe Alev Şenol Dikim Evi’nde kavuşabilirsiniz. Uzman kadromuz, kaliteli hizmetimiz ve yaratıcı tasarımlarımızla beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunuyor, düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Alev Şenol atölyesini 2013 yılında kurdu. Kendisi bir kadın girişimci. Hayali olan mesleği aşkla yapıyor. Tamamen anne ve çocuk giyim ihtiyacından ortaya çıkan markamız zaman içerisinde gelişme kaydederek gelinlere hizmet vermeye başladı. Düğün, kına gecesi ve nişan gibi özel günleriniz için gelinlik ve abiyelerinizi ustalıkla tasarlıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda özel üretimimiz oldu. Bir showroom ve kendi markamızın bünyesinde yer alan atölyelerimizle hizmetimize başarıyla devam ediyoruz.

Fason bir üretim yapmıyoruz. Uçtan uca kendi üretim alanlarımızdan çıkan ürünlerle size hizmet veriyoruz. Ürünlerimizin ne kadar kaliteli olduğunu kullandığımız kumaşlardan ve dikişlerimizin çizgisinden de anlayabilirsiniz. Uygun kumaşlarla en doğru aksesuarları bir araya getirerek kusursuz tasarımlara imza atıyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşler ise başarımızın en büyük kanıtı. Dünyanın dört bir yanından tercih ediliyoruz. Hedefimiz, içinde bulunduğumuz sektörde daima başarılı olmak.

Gelinliğinizi seçerken oldukça titiz davrandığınızın farkındayız. Özellikle gelinler özel dikim hizmet alırken kararsızlık yaşıyor. Dikim evinizde aklınızdaki tüm soru işaretlerinden kurtulacağınızın garantisini veriyoruz. Bizim için esas önemli olan sizi memnun etmek. Bunun için de özenle çalışıyoruz. İsteklerinizi anlamak için nasıl bir gelin olmak istediğinize dair konuşuyoruz. Aklınızdaki gelinlik modellerine göz atıyoruz. Kullanılacak kumaşlara ve aksesuarlara birlikte karar veriyoruz. Provalarla da gelinliğinizin yapımını tamamlıyoruz.

Sakarya gelinlik dikim evleri arasında yer alan markamızın kıymetli gelinlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Alev Şenol gelinlerinden biri olmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formumuzu eksiksiz doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Alev Şenol
  Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.