Bütçenize Uygun Ümraniye Gelinlik Firmaları ve Fiyatları

07.11.2019

Bütçene uygun Ümraniye gelinlik mağazaları arıyorsan doğru yerdesin! Birçok gelinlik firması tüm detaylarıyla ve fiyat bilgisiyle burada. Haydi hemen incelemeye başlayalım!

Ümraniye Gelinlik Modaevleri

Görsel Numarası: D1235837

Ümraniye gelinlik mağazaları hakkında bilgi almaya ne dersin? Birbirinden profesyonel ve iddialı gelinlik modellerini burada bulabileceksin! Üstelik sadece gelinlikçi önerisinde de bulunmuyorum, Ümraniye gelinlik fiyatları hakkında bilgilendirmenin yanı sıra örnek olarak seçtiğim gelinlik modellerinin de hangi gelin adaylarına daha çok yakışacağını anlatıyorum. Haydi, başlayalım...

Nazik Duygu Tutumoğlu

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Asos Moda

Görsel Numarası: D257455

Ümraniye’de gelinlikçi dolaşırken Asos Moda’ya da bakmayı ihmal etme! Öncelikle ekibinin çok güler yüzlü ve profesyonel olduğunu söylemeliyim. Özellikle balık gelinlik modellerinin önce çıktığını modaevinden örnek olarak da seçtiğim bu gelinlik modeli de, yarım balık gelinlik! Tam balık modele göre çok daha rahat hareket kolaylığı sağlayan bu gelinliği kum saati ve dikdörtgen vücut tipindeki gelin adaylarına öneriyorum. Straplez yakası nedeniyle gelin takısı kullanabilir ya da saçlarını açık bırakabilirsin. Asos Moda’da gelinlik fiyatlarından bahsedecek olursak da minimum fiyatın 2000 ila 3000 TL’den başladığını bilmende fayda var.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Asos Moda

İstanbul

0850 241 1757


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


GoncaGül Gelinlik

Prenses - Tül ve Dantel - Straplez - Dantel Detaylı

Görsel Numarası: D681863

Daha çok balık gelinlik modelleriyle öne çıkan GoncaGül Gelinlik'i, Ümraniye gelinlikçiler çarşısına dönüşen Atatürk Mahallesi’nde ziyaret edebilirsin. Uzun yıllardır sektörde bulunan ve oldukça da profesyonel olan modaevi, özel dikim seçeneğiyle de herkese hitap eden gelinlik modellerine tasarlıyor. Hatta; “Siz hayal edin, biz dikelim!” mottosuyla çıkış yakaladığını da vurgulamak istiyorum. Duvak, bolero, gelin buketi, gelin kesesi, eldiven ve şapka gibi gelin aksesuarları da temin edebileceğin mağazadan örnek olarak seçtiğim gelinlik; prenses gelinlik modeli! Tüm vücut tiplerine yakıştırdığım ama en çok armut vücut tipine önereceğim bu modeli şık otel düğünü için tercih edebilirsin. Straplez yakası sayesinde saçlarını açık ya da toplu yaptırmaksa tamamen senin tercihin. Bu arada unutmadan gelinlik fiyatlarının minimum 2000 TL’den başladığı GoncaGül Gelinlik’in hazır model gelinliklerin yanı sıra kiralama seçeneği de sunduğunu belirteyim!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Beyaz Düş Gelinlik Modaevi

Prenses - Güpür - Straplez - Kabarık

Görsel Numarası: D701793

Beyaz Düş Gelinlik Modaevi'nden, hazır model gelinlik alabileceğin gibi diktirebilir ya da beğendiğin gelinliği kiralayabilirsin. Duvak, gelin buketi, gelin kesesi ve eldiven de temin edebileceğin firmasının, özellikle A kesim gelinlik modelleri ile öne çıktığını belirtmek istiyorum. Modaevinden örnek olarak seçtiğim prenses gelinlik modeli, farklı bir gelinlik arayan gelin adayları için oldukça ideal. Şık bir otel düğününde ya da balo salonunda tercih etmeni önereceğim bu modelle saçlarını açık ya da toplu kullanmak tamamen senin tercihin! Dilersen dalgalı ve yarım topuz modeli ile gösterişli bir taç takarak da harika görünebileceğini bilmeni istiyorum. Beyaz Düş Gelinlik Modaevi’nin gelinlik fiyatları ise minimum 2000 ile 3000 TL arasından başlıyor.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Beyaz Düş Gelinlik ve Moda Evi

İstanbul

0850 241 1757


Hanzade Moda

Görsel Numarası: D217791

2010 yılında Ümraniye gelinlikçileri arasına katılan Hanzade Moda, birçok farklı markanın gelinlik ve aksesuarlarını bulabileceğin bir firma. 3 katlı mağazasıyla oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan modaevi, gelinlik diktirmek ya da kiralamak isteyen gelin adayları da tercih edebilirler. Uygun fiyatlı gelinlik bulabileceğin mağazada fiyatlar minimum 500 ile 1000 TL arasından başlıyor. Gelinliğin yanı sıra bolero, duvak ve gelin buketi de temin edebileceğin modaevinden örnek olarak seçtiğim eteği katlı prenses gelinlik modeli, en çok armut vücut tipindeki gelin adaylarına yakışacak. Düşük omuzları ve V yakası sayesinde dengeli bir görünüm elde edeceğin bu gelinlik ile saçlarını açık ya da toplu kullanmak senin tercihin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Hanzade Moda

İstanbul

0850 241 1757


Sultan Gelinlik Modaevi

Görsel Numarası: D150108

25 yılı aşkın tecrübesiyle oldukça profesyonel bir gelinlik mağazası olan Sultan Gelinlik Modaevi, "Hayalinizdeki gelinlik için yeterli bütçeniz yoksa bize uğramadan gelinlik almayın!" diyerek, gelin adaylarına mağazalarında hem kaliteyi hem de bütçelerine uygun gelinliği rahatlıkla bulabileceklerini vurguluyor. Gelinlik fiyatlarının minimum 1000 ila 2000 TL'den başladığı modaevinde, kiralama ve özel dikim seçeneği olduğunu da unutma! Mağazadan örnek olarak seçtiğim bu gelinliğe gelecek olursak, A kesim gelinlik modelinin en çok armut vücut tipindeki gelin adaylarına yakışacağını belirtmek istiyorum. Kayık yakası sayesinde de kalçalarına göre daha dar olan omuzların geniş görüneceği için dengeli bir görünüm elde edeceksin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Sultan Gelinlik ve Moda Evi

İstanbul

0850 241 1757


Asya Moda By Emine Mert

Görsel Numarası: D210448

Özellikle kabarık gelinlik modelleri ile dikkat çeken Asya Moda By Emine Mert, hazır model, gelinlik kiralama ve özel dikim seçeneği sunan bir modaevi. Ümraniye, Atatürk Mahallesi’nde bulunan firmada gelinlik fiyatları minimum 1000 ile 2000 TL arasından başlıyor. Duvak, eldiven, gelin buketi ve gelin kesesi de temin edebileceğin mağazadan senin için örnek seçtiğim bu prenses gelinlik modelini, en çok armut vücut tipine sahip gelin adaylarına yakıştıracağımı da bilmelisin. Böyle bir gelinlikle saçlarını toplu kullanmanı öneriyorum. Örneğin balerin topuzu ya da ense topuzu oldukça hoş görünmeni sağlayacak. Model, uzun kollu gelinlik olduğu için sonbahar ya da kış aylarında tercih edebilirsin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Asya Moda By Emine Mert

İstanbul

0850 241 1757


Modda Gelinlik

Görsel Numarası: D207698

Özellikle prenses model gelinlikler ile öne çıkan Modda Gelinlik, gelin adaylarına Ümraniye’deki mağazasında hazır model gelinlikler bulabileceğin gibi diktirme seçeneğini de değerlendirebilirsin. Gelin buketi ve gelin kesesi için de başka mağazalara gitmene gerek olmadığını bilmelisin. Firmadan örnek olarak seçtiğim bu uzun kuyruklu prenses gelinlik, özellikle armut vücut tipindeki gelin adayları için ideal. Katedral bir duvakla ya da saç aksesuarıyla tamamlayabileceğin bu gelinlikle saçlarını dağınık bir görüntü yaratmamak için toplu kullanmanı öneriyorum. “Modda Gelinlik’te gelinlik fiyatları nasıl?” diye soracak olursan da, minimum 1000 ile 2000 TL arasında olduğunu bilmende fayda var.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Modda Gelinlik

İstanbul

0850 241 1757


Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum