Ecem Modaevi

E-posta Gönder

 • Odunpazarı, Eskişehir.

Ecem Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ecem Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Ecem Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Ecem Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Ecem Modaevi Hakkında

Eskişehir’de ikamet etmekte olup, 15 yaşından beri bu sektörün içindeyim. Amacım; modayı takip etmek değil, modayı yaratmak. Gelinlerimizin, gelinlik seçme aşamasında ne kadar zorlandığını çok iyi biliyorum. Bu yüzden ekibimizle birlikte Ecem Gelinlik Moda Evi olarak, her bir müşterimizin bu moda evinden mutlu bir şekilde ayrılmasını istiyoruz. Her gelinimizin kendini özel hissetmesi için özel tasarım, daha önce hiç kimsede olmayan gelinlikler tasarlıyoruz. Kaliteyi en yüksek düzeyde tutarak uygun fiyat avantajı sağlıyoruz.

Kusursuz işçiliğimizle birlikte, Eskişehir’in aranan gelinlik firmalarından biriyiz. Kişiye özel verdiğimiz hizmetlerle, gelinlerimizin kendilerini benzersiz ve farklı hissetmelerini sağlıyoruz. Gelinimizin vücut ölçülerine göre hayalindeki gelinliği dikiyoruz. Önemli olan her zaman, sizin ne istediğiniz. Siz bize ne hayal ettiğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın!

Dilerseniz, mağazamızdaki hazır modeller de size fikir verebilir. Mağazamızda; prenses modelden A kesime, bohem tarzdan klasik tarza kadar pek çok seçenek mevcut. Buradan, tercih ettiğiniz bir gelinliği deneyip, üzerinizde nasıl durduğuna bakabilirsiniz. Beğendiğiniz takdirde, ölçülerinize uygun olarak yeniden düzenleyip, kısa süre içinde sizi gelinliğinize kavuşturabiliriz.

Hazır modellerimiz arasından kiralama imkanınız da mevcut. Kiraladığınız gelinliğin üzerinize tam oturmayacağını düşünmeyin. Karar verdiğiniz model üzerinde istediğiniz tadilatı gerçekleştirebiliyoruz. Böylece, hem bütçenize uygun, hem de tam istediğiniz gelinliği en özel gününüzde giyme şansına sahip oluyorsunuz.

Gelinlik sektörü aslında bizim için bir bütün. Bunun için size; kuşak, duvak, gelin kesesi ve eldiven gibi aksesuar imkanları da sunuyoruz.

Ecem Moda Evi Eskişehir olarak, siz değerli gelinlerimize olan hizmetlerimiz bu şekilde. Detaylı bilgi sahibi olmak ve bize ulaşmak için; sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksisiz doldurmak yeterli olacaktır. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için bekliyor olacağız.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  İstiklal Mah. Şair Fuzuli Cd. Pınar Apt. No:14/4 Odunpazarı/Eskişehir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.