Leydin Gelinlik

E-posta Gönder

Leydin Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Leydin Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Leydin Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Leydin Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Müşterinin isteğine göre hazırlanmaktadır.

Leydin Gelinlik Hakkında

Her kadın düğününde ve nikahında göz alıcı görünmek ister. Eminiz ki siz de böyle düşünüyorsunuz. Leydin Gelinlik ailesi olarak kurulduğumuz günden itibaren özgün ve estetik tasarımlar ortaya çıkarmak için özenle çalışıyoruz. Kusursuz dikişler yapıyor, kaliteli kumaş ve materyaller kullanıyoruz. Modellerimize göz attığınızda ne kadar titiz bir çalışma süreci yürüttüğümüzü daha iyi anlayacaksınız.

Kişiye özel tasarımlar yapıyoruz. Hayalinizi süsleyen gelinliği kısa sürede hazırlıyor ve size teslim ediyoruz. Bize sadece nasıl bir gelin olmak istediğinizi anlatmanız yeterli. Hayatınızın bir daha tekrarı olmayacak bu en özel günlerinde prensesler gibi görünmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Aklınıza gelen her gelinlik modelini rahatlıkla Leydin Gelinlik Eskişehir’de bulabilirsiniz. Bulamadıklarınızı da diktirebilirsiniz. Vücut ölçülerinizi, tarzınızı, düğün mekanınızı ve eğlence konseptinizi göz önünde bulundurarak size en uygun gelinliği kısa sürede tasarlıyoruz. Genelde özel dikim hizmet almak isteyen gelinlerimizin aklında mutlaka bir model oluyor. Eğer sizin de belirlediğiniz bir model varsa bize onu gösterebilirsiniz.

Dünyada ve ülkemizde moda olan gelinlik ve moda trendlerini yakından takip ediyoruz. Tabii ki sadece takip etmekle kalmıyor aynı zamanda kendi hayal gücümüzü de tasarımlarımıza en iyi şekilde yansıtıyoruz. Aksesuar seçimlerimizle modelleri çok farklı boyutlara taşıyor, göz alıcı görünmenizi sağlıyoruz. Duvağınızı da elbette gelinlik modelinize ve kişisel zevklerinize uygun şekilde tasarlıyoruz. Bize aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Elimizden gelenin en iyisini size kusursuz bir biçimde sunacağımıza şimdiden emin olabilirsiniz. Üstelik gelinliklerimizin yanı sıra abiye elbiselerimizle de tüm özel günlerinizde bizden hizmet alabilirsiniz.

Siz de Eskişehir gelinlikçileri arasında yer alan mağazamıza gelmek ve bizimle tanışmak isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu ücretsiz doldurarak görüşme için randevu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Hamamyolu cad. İsmet Yasin Pasajı No:76 Kat : 1 Daire : 2

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Leydin Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.