Leyla Moda Evi

E-posta Gönder

Leyla Moda Evi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Leyla Moda Evi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
3 hafta

Leyla Moda Evi Sık Sorulan Sorular

Leyla Moda Evi gelinlik fiyatları ne kadar?

Leyla Moda Evi gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Leyla Moda Evi ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Avrupa Modasını takip ediyoruz."


Leyla Moda Evi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Leyla Moda Evi gelinlik teslim süresi 3 hafta'dır.


Leyla Moda Evi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Leyla Moda Evi 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Leyla Moda Evi aksesuar sağlıyor mu?

Leyla Moda Evi, duvak, gelin buketi, eldiven, gelin kesesi, şemsiye, bolero, kuşak, şapka, yelpaze aksesuarlarını sağlamaktadır.


Leyla Moda Evi pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Leyla Moda Evi pazar günü hizmet veriyor.


Leyla Moda Evi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Leyla Moda Evi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Leyla Moda Evi Hakkında

2004 yılından bu yana gelinlik, nişanlık ve abiye üretiminde hizmet veren bir markayız. Leyla Modaevi Eskişehir ailesi olarak bugüne kadar çok sayıda kadını en mutlu günlerine hazırlamayı başardık. Alanında uzman kadromuz ve birbirinden özgün tasarımlarımız ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer alıyoruz. Siz de kendinizi profesyonel bir ekibe teslim etmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

Leyla Modaevi olarak ilk kurulduğumuz günlerdeki heyecan ve azmi hala koruyoruz. Tabii ki bu durum çalışmalarımıza da yansıyor. Hala büyük bir titizlikle yeni yeni modeller üretmeye devam ediyoruz. Kuruluşumuzdan günümüze kadar üretmiş olduğumuz tüm gelinlik, nişanlık ve abiye modellerimizde her zaman en iyi kumaşları, taşları, boncukları ve dantelleri kullanmayı tercih ettik. Tasarımlarımızı adeta bir sanata dönüştürmeyi başardık. Leyla Modaevi Odunpazarı’nda özel tasarımlarımızla sizin de mutlu günlerimizde mutluluğunuza mutluluk katacağımıza inanıyoruz. Rüyalarınızı gerçeğe dönüştürmek ve güzelliğinizi ortaya çıkaracak tasarımlara imza atmak için yanınızdayız.

Bize nasıl bir gelin olmak istediğinizi anlatmanız yeterli. Size en iyi şekilde yardımcı olmaya hazırız. Daha önce yaptığımız çalışmalarımızdan da bazı örnekler gösteriyoruz. Hazır modellerimiz içerisinden ilginizi çeken olursa deneyebilirsiniz. Eğer model tadilat gerekirse gerekeni yaparız. Özel dikim hizmet alacaksanız vücut ölçülerinizi alıyoruz. Tarzınızı da göz önünde bulundurarak istediğiniz gelinliği tasarlıyoruz. Tabii ki düğününüzün yapılacağı mevsim ve eğlence mekanınız gelinlik kumaşı kararımızı etkiliyor. İstediğiniz gelinliği kısa sürede yapıyoruz. Duvağınızı da elbette gelinlik modelinize ve zevkinize uygun bir şekilde dikiyoruz.

Siz de Eskişehir gelinlikçileri arasında bir karar verecekseniz mutlaka modellerimize yakından göz atmalı ve fiyatlarımızı öğrenmelisiniz. Bizimle iletişime geçmek için sayfada bulunan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak ücretsiz görüşme randevusu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    İkieylül Cad.Kızılay İş Merkezi Kat:2 No:201

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Leyla Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.