Mimosa Moda Evi

E-posta Gönder

Mimosa Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Mimosa Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  6 hafta

Mimosa Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Mimosa Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Kişiye özel gelinlik tasarlıyoruz.

Mimosa Moda Evi Hakkında

Düğün sürecini daha iyi hale getirmek, duyduğunuz heyecanı sizinle paylaşmak için Eskişehir gelinlik dikim alanında faaliyet gösteriyoruz. 12 yıl içinde aldığımız gelinlik dikim eğitimleri ile beraber tasarım ve dikim konusunda kendimi geliştirdim.

Gelin sürecinizi, düşlediğiniz şekilde gerçekleştirmek için hem kiralama hem özel dikim yapıyoruz. Kiralama seçeneklerimiz 1800 TL’den başlıyor. Hazır gelinlik ve dikim seçeneklerimiz ise 2000-3000 TL aralığında değişmekte.

6 haftada gelinliklerinizi istediğiniz model ve tarzda hazırlıyoruz. Gelinliğinizin yanında harika bir uyum oluşturmak için aksesuar seçenekleri de sağlıyoruz. Bolero ile kış gelinleri için güzel bir alternatif sunuyoruz. Gelinliğinizin en güzel aksesuarı duvaklar için hem uzun modeller hem de kısa modelleri hayallerinizi süsleyecek. Eldivenlerden başlayarak daha birçok konu da alternatif aksesuarlar sunuyoruz. Kişiye özel çalışmaları hem gelinlik hem de aksesuarlar için yapıyoruz. Gelinliğiniz için yönlendirme yapıyoruz. Vücut tipinize, düğünün gerçekleşeceği mekâna uygun tasarımlar sunuyoruz. Gelinlerin tasarlanmasında omuz yapısı, boy, göğüs kısmı çok önemli. Gelinliğinizi 1 ile 3 prova arasında hazırlıyoruz. Sadece beyaz renk çalışmıyoruz. Farklı renk seçeneklerinden kırık beyaz, ekru renkte çalışmalarımızda bulunuyor. Her bedende gelinlik çalışmalarımızla herkese hitap ediyoruz.

Biz herkes için kaliteli gelinlik dikiyoruz. Sizde kaliteli bir gelinlik hayal ediyorsanız, kaliteli kumaşları tercih eden gelinlik tasarımcılarını seçmelisiniz. Yeni nur moda evi olarak bu görevi üstlenmeyi, kaliteli kumaşlarımızı sizinle buluşturmayı çok isteriz.

Bizim hakkımızda daha fazla bilgi almak için formu doldurun.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  İstiklal, İki Eylül Cd. No:32, 26010 Odunpazarı/Eskişehir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mimosa Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.