Saç ve Makyajınız Sizi Anlatsın

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:18 dakika

29.06.2020

“Gelinler kendilerine uygun saç ve makyajı seçerken, karar verdikleri profesyonel ekibe güvenmeliler.” Diyen ödüllü makyaj sanatçısı Aslı Ayfer Tirtom, neden güvenilir bir firma olduklarını gerekçeleriyle aktarıyor.

Firmanızdan kısaca bahseder misiniz?

Eti's ve Make up Aslı Ayfer Tirtom Bağdat Caddesinde, Şaşkınbakkal'da yer almakta. Profesyonel ekibimizle kuaför hizmetlerimizin yanı sıra cilt ve vücut bakımları, masaj, kalıcı makyaj, kalıcı oje gibi güzellik hizmetlerimiz de mevcut. Firmamızı diğer firmalardan ayıran özellikler arasında kurumsal duruşumuzu, makyajdaki ödüllerimizi ve Türkiye de ilk olarak oluşturduğumuz, online güzellik fırsatlarını yakalayabileceğiniz bir sitemizin oluşunu sayabiliriz.

asli_ayfer

Gelin adayları sizlerle ne zaman irtibata geçmeli? Hazırlık aşaması hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Gelin adaylarının en büyük streslerinden birisi saçım, makyajım nasıl olacak kaygısıdır. Haklılar; çünkü saçı ve makyajı iyi olmamış bir gelinin tüm hazırlıkları boşa gider. Yıllarca saklayacağı resimler, ancak profesyonel ellerden çıkan saç ve makyaj sonucunda iyi netice verir. Muhakkak saç & makyaj tasarımının yapılacağı yerin ziyaret edilmesi yüz yüze görüşme yapılması gerekir. Erken karar vermek her zaman avantajlıdır. En geç bir ay öncesinden karar vermek gerekir. Saç & makyaj tasarımı dışında gelinlerin yaptırması gereken başka uygulamalar da vardır. İyi bir makyaj için öncesinde iyi bir cilt bakımı şarttır. Balayında tırnaklarınızın bakımlı görünmesi için kalıcı oje ve saçlar için de saç bakımı yapılmalıdır. Saç provası ve makyaj görüşmesi minimum düğünden bir hafta önce olmak üzere, en fazla bir ay öncesine kadar yapılabilir.

Gelin saçı ve makyajını belirlerken kararsız kalan gelinlerimize ne önerirsiniz?

Gelinler kendilerine uygun saç ve makyajı seçerken, karar verdikleri profesyonel ekibe güvenmeliler. Çok sayıda gelin saçı ve makyajı hazırlamış bir ekip size neyin yakışacağını daha iyi bilecektir. Prova günü saç ve makyaj tasarımcılarınızın görüşleriyle, sizin araştırdığınız, beğendiğiniz modeller konuşulup, tartışılır ve gelinliğiniz, duvağınız, düğün mekanınız, nikah saatiniz temel alınarak gelin saçı ve makyajınızın tasarımı yapılır. Bu şekilde sonuç daha sağlıklı çıkacaktır.

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Saç İstanbul
%46 İNDİRİM
50
Saç İstanbul

Düğün.com Müşterilerine Özel %46 İndirim Sizleri Bekliyor!

Make Up Sena Yazgan
%10 İNDİRİM
10 2
Make Up Sena Yazgan

Düğün.com Çiftlerine Özel %10 İndirim!

Gelin saçı ve makyajında 2013 trendleri neler?

Bu sene gelin saçları kalıp modellerden çıktı artık. Saçta daha doğal modeller ön planda. Özellikle de doğal dalgalarla dağınık toplanmış saçlar. Hareketli gelinler için duvak geçenin ilerleyen saatlerinde çıkacak şekilde tasarlanabilir. Makyaj gündüz ve gece yapılacak organizasyon için farklı yapılmalıdır. Gece ve gündüz ışığına göre makyaj farklılık gösterir. Gündüz gelinleri için daha doğal görünümlü makyajlar, gece gelinleri için ise daha belirgin ve gece flaşla çekilen resimlerde soluk çıkmayacak renkler tercih edilmelidir. Bu senenin gelin makyaj modasında belirgin kirpikler, pürüzsüz ten, doğal far renkleri daha ön planda.

Hizmetleriniz ile ilgili verebileceğiniz bir fiyat aralığı var mı?

Gelin saçı ve makyajı, saç provası, makyaj ön görüşmesi ve takma kirpikleri kapsayan Gelin Paketimiz, Bağdat Caddesi Eti's için 800 TL. Fakat online sitemizde şu anda 490 TL. Gelin adaylarının bu fiyattan yararlanmaları için paketi sitemiz üzerinden almaları gerekiyor. Ayrıca istedikleri mekanda saç ve makyaj hizmeti veriyoruz. Sadece gelin saçı ve makyajı- gelin saçı provası, makyaj ön görüşmesi ve takma kirpik- 1000TL. Ayrıca gelinin yanındaki konuklar için de aynı mekanda kişi başı 250 TL yapıyoruz. Konukları dört kişiden fazla olursa kişi başı 200 TL oluyor. Son olarak dış mekan gelin adaylarının yoğun programımızdan dolayı önceden bizimle anlaşması gerekiyor.

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

CO

Cansu Orkun

21/10/2014

gerçekten bizi anlayabilecek kuaför bulmak çok zor ama ben bağdat caddesindeki ekibinizde bunu bulmuştum :) teşekkürler..


NA

Nurhayat Aydın

21/10/2014

bu zamana kadar istediğim makyajı yapabilen kuaföre rastgelmedim!!! anlatamıyorum desem fotoğraflar da gösteriyorum ama olmuyor olmuyor.