Gelin Saçında Bu Yılın Trendleri

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:27 dakika

29.06.2020

Gelin saçı modelleri arasından tercihinizi yaptınız mı? Gelin saçınız, seçtiğiniz gelinliğe ve yüz tipinize göre değişse de gelin saçı ve makyajı modasında her sene önce çıkan tarzlar oluyor. Bu senenin gelin saçı trendlerini sizler için derledik…

Great Gatsby Etkisi

Great Gatsby filmi, vizyonlara bomba gibi düşüşünün ardından gelin saç modelleri içinde de etkili olmaya başladı. Geçtiğimiz sezon Mad Men temasının da düğünlerde oldukça etkili olduğunu çok net görmüştük. Şimdi gelin saçı modelleri arasında en modası Great Gatsby ve Mad Men temalı kısa vintage saçlar. Tabi eğer bu furyaya dahil olmak istemiyorsanız kısa gelin saçları arasında daha pek çok alternatifiniz de var…

gelin_sacinda_buyilin_trendi_great_gatsby

At Kuyruğu

Eğer sadelikten hoşlanan; dışarı çıkarken bile bir kot, bir t-shirt ve at kuyruğu saçla bile dikkatleri üzerine çekebilen bir gelin adayı iseniz; düğünde de gelin başı olarak şık bir at kuyruğu tercih etmenizde hiçbir sakınca yok. Cesaret her zaman gösteriş ve farklılık ile değil minimal bir tarzla da kendini gösterir. Göreceksiniz, kuaförünüzün kendi saçınızdan bir tutam kullanarak yapacağı bir at kuyruğu hem çok şık hem de çok sade olacak.

gelin_sacinda_buyilin_trendi_atkuyrugu

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Saç İstanbul
%46 İNDİRİM
50
Saç İstanbul

Düğün.com Müşterilerine Özel %46 İndirim Sizleri Bekliyor!

Make Up Sena Yazgan
%10 İNDİRİM
10 2
Make Up Sena Yazgan

Düğün.com Çiftlerine Özel %10 İndirim!

Klasik Topuz

Gelelim gelinlerin vazgeçilmezi gelin topuz modelleri seçeneklerine. İster sıkı bir balerin topuzu, ister dağınık ve biraz salaş bir topuz modeli olsun, şık bir topuz, gelin saçı aksesuarınızı da öne çıkaracak ve duvağınız en rahat bir topuz modeli üzerinde asılı duracak.

gelin_sacinda_buyilin_trendi_topuz

Örgüye Devam

Geçtiğimiz senenin öne çıkan gelin saçı trendlerinden olan örgü saç modelleri bu sene de gelinler arasında sıkça tercih edilecek. Hem bohem, hem masum bir görüntü yakalamanızı sağlayacak olan örgü modeller sıcak yaz düğünleri için de topuzdan sonra en ferah ve duvağa uygun modeller arasında.

gelin_sacinda_buyilin_trendi_orgu

Muhteşem Yüzyıl Furyası

Tüm Türkiye’yi etkisi altına alan Muhteşem Yüzyıl furyası gelin saçı modasında da kendini gösteriyor. Maşayla yapılan geniş su dalgalarının açık veya toplu kullanımı olsun, örgülü gösterişli topuzlar olsun; bu gelin saçı modellerinin vazgeçilmezi gösterişli bir saç aksesuarı olacak.

gelin_sacinda_buyilin_trendi_hurrem

Kuaför ve Güzellik Salonları

Şehrindeki en iyi gelin saçı ve makyaj uzmanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Saç ve makyaj uzmanını bul

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

I

Işık

14/10/2014

muhteşem yüzyıl <3


E

Ezgi

14/10/2014

örgü modelleri çok güzel keşke aynısını yapabilen arkadaşlarım olsa :(