Gelin Saçı ve Makyajında İşinize Yarayacak Bilgiler

Artık son büyük adımdayız. Bu adımın ilk konusu tabii ki saç ve makyaj seçimin. Hazırsan saç ve makyaj firmaları arasından seçim yaparken dikkat etmen bilgileri paylaşmaya başlıyorum.

Ne sanıyorsun, herkese omuzlara bırakılmış saç modeli ya da gelin pembesi tonundaki pembe ruj yakışır mı? Buna evet diyecek bir saç ve makyaj artisti bulamazsın. Çünkü hepimizin yüz tipi de ten rengi de farklı. Seni güzel kılacak saç ve makyaj o gece sana göre yapılmış olan olacak bunu sakın unutma!

aoo99jzrvsnfnq26 - gelin saçı ve makyajında İşinize yarayacak bilgiler

Yüz Tipin Hangisi

Oval, dikdörtgen, yuvarlak, kalp ya da kare! Senin yüz tipin hangisi? Benim ki oval. Bu da her saç modelinin yakıştığı ender insanlardanım demek oluyor. Peki, bukleli saçlar, ense topuzları, kaküllü modeller en çok kime yakışır? İşte bu sorunun cevabını öğrenmek istiyorsan tavsiyemi dinlemeli ve gelin saçını yüz şekline göre yaptırmalısın.

l3wlm1afpbaeo8dk - gelin saçı ve makyajında İşinize yarayacak bilgiler

Ten Rengin Ne?

Hadi ama, Aşk-ı Memnu Bihter’inin ten rengi pembe ruju ve dumanlı göz makyajı ya da Kate Middleton’ın sade gelin makyajı sana da o kadar yakışacak mı? Onlar kadar beyaz tenli değilsen cevabım hayır! O nedenle gelin makyajının şahane durmasını hatta makyajlı gibi değil yüzünün güzelliğini ortaya çıkarmasını istiyorsan ten ve göz rengine göre gelin makyajı yaptırmanı tavsiye ediyorum. Sonra evlendiğin yılın modasına uyup yıllar sonra düğün fotoğraflarına baktığında keşke deme...

s13syfn5guwtpzag - gelin saçı ve makyajında İşinize yarayacak bilgiler

İşte bitti! Buradan başla dedik ve başlayıp her adımı dikkatlice okuduysan yapman gerekenleri artık biliyorsun demektir. Düğün stresi diye bir şey olmadığını bilerek her adımını keyifle, heyecanla ve tadını çıkartarak yap çünkü bir daha o günlere dönemeyeceksin...

Şehrindeki 535 Gelin Saçı ve Makyajı Artisti Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

A Ahsen

evet ya insan kendini tanımalı ne yakışır ne yakışmaz bilmeli önce kendine