Gelin Makyajında Tecrübeli Dokunuşlar

Anıl Balkan tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:20 DK

18.12.2012

Gelin Makyajında Tecrübeli Dokunuşlar

Düğününüzde kusursuz gözükmek istiyorsanız mutlaka profesyonel bir makyaj uzmanından yardım almalısınız. Bu süreçte gelin adaylarını neler beklediğini ve 2013 yılının gelin makyajı modasını Mustafa Cebeci Düğün.com Çiftleri için anlatıyor.

gelin makyajında tecrübeli dokunuşlar

Gelin adayları, ilk makyaj provasını en geç ne zaman yapabilirler? Sizinle çalışmaya başlamak için en doğru zaman nedir?

Yaklaşık olarak 2 ay öncesinden haber vermeleri gerekir. Erken rezervasyon yaptırmaları her zaman daha sağlıklı olur. Çünkü bir çok gelin adayı ile düğün tarihi aynı güne gelebilir, bu da rezervasyon yaptıramamalarına neden olabilir. Örnek resimlere bakarak makyajlarında karar vermeleri mümkün. Prova yaptırmak isteyen gelin adayları düğün öncesi kararlaştırılmış bir zamanda gelerek ortalama 1 saat sürecek olan makyaj provasını gerçekleştirebilirler.

Gelinlerin kendilerine uygun makyajı seçerken nelere dikkat etmeleri gerekiyor?

Gelin makyajını seçerken dikkat ettiğimiz ilk şey düğün mekanıdır. Ayrıca gelinlik ve kişinin yüz şekli de makyaj tarzının seçiminde büyük rol oynar. Profesyonel bir yardımla kendi makyaj tarzınızı bulmanız çok daha kolay olacaktır.

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

Elser Yılmaz
%35 İNDİRİM
61 2 37
Elser Yılmaz

Gelin Saçı + Profesyonel Gelin Makyajı %35 İndirimle 1.000 TL!...

Aydınlısoy Art
HEDİYE
70 1 42
Aydınlısoy Art

1 Nedime Saçı Ve Makyajı Hediye!...

gelin makyajında tecrübeli dokunuşlar

Gelin makyajı yapıldıktan sonra gelinlerin yaşayabileceği problemler nelerdir?

Gelin makyajlarında yaz sıcaklarında en çok şikayet ettiğimiz şey makyajımızın sıcaktan dolayı akması ya da bozulması. Cilt makyajında parlak ve yağlı bir görünüm alması, eyeliner’ın bozulması, kirpiğinizin atması vb. Burada yazan makyaj sorunlarını yasayabilirsiniz ama bunlara karşıda her zaman bir önlem vardır.

Bu sezon gelin makyajı trendleri nelerdir?

Gelin makyajında bildiğimiz gibi saf, yalın ve duru bir makyaj en güzel gelin makyajıdır. Göz makyajı gelin makyajının en dikkat çekici bölümüdür. Sade bir makyaj için toprak ve vizon tonları, romantik bir hava yaratmak ve bakışlarla dikkat çekmek için siyah bir eyeliner bizim işimizi oldukça görecektir. Pürüzsüz ten makyajı, dudaklarda ise glosslar bu sezon gelin makyajınızın vaz geçilmezleri olacaklar.

Mustafa Cebeci’nin tanıtım sayfasına ulaşmak için tıklayın.

Şehrindeki En İyi Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONLARI

Sıradaki Makaleler

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları

Gelin Saçı ve Makyajı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

M

Manolya

14/10/2014

gelin makyajı şakaya gelmez emin ellere emanet etmek lazım