• Min. Dilim Fiyatı
    100-150 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Leone Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
100-150 TL
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Özel Tasarım Pasta Büfesi

Leone Sıkça Sorulan Sorular

Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

Gerçek pasta

Leone Hakkında

Bir Fransız rüzgârı estiren Leone Patisserie Alsancak Lozan Meydanı’nda kaliteli hizmet seven ve damak zevkine önem veren müşterileri ile buluşuyor. 2011 yılında burada başlayan maceramızın geçmişi biraz daha eskiye dayanıyor aslında. Léone’un bizim için önemini ve anlamını tam olarak kavramanız için hikâyemizden size de bahsetmek istiyoruz müsaadenizle.

5 kardeş olarak yürüttüğümüz işimizin geçmişi, bir kardeşin bize göre tam da en doğru yerinde Fransa’da aldığı pastacılık eğitimine dayanıyor. Atölyelerde geçen saatler ve yeni şeyler öğrenip muhteşem tatların varlığına şahitlik ettikten sonra büyük bir heyecan ile memlekete dönen kardeşimiz bizi de etkileyerek bu işe başlamamıza sebep oldu. Öyle heyecanla ve hayallerle başladık ki aradan geçen yıllara rağmen hiçbir şey değişmedi. Alsancak’ta büyük bir emek harcayarak her detayı ile özene bezene ilgilendiğimiz pastanemizi sonunda açtık ve muhteşem Fransız lezzetlerini İzmirliler ile buluşturmaya başladık. Sadece tatları ile değil, dekorasyonu ve ruhu ile de Fransız etkisini yaratmayı da ihmâl etmedik. Léone mutfağında her biri aslına uygun olarak croissant, tarte tatin, quiche, eclair ve daha birçok Fransız tatlısını müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Ürünlerimizi Artisan yöntemleri ile doğal ve eşsiz bir şekilde üretiyoruz.

Tüm bu sihrin yaşandığı yerde düğün pastalarını da kendi yöntemlerimiz ile severek yapıyoruz. Fransız butik pastacılığını başarılı bir şekilde düğün ve benzeri özel davetler için uyguluyoruz. Şeker hamuru kullanmama prensibimizi asla kırmıyor, çifte özel ve son derece lezzetli pastalarımızı bildiğimiz yöntemler ile üretiyoruz. Bizimle özdeşleşen ve biraz da ün yapan Provence pastalarımız düğünler için çokça tercih ediliyor.

Dilerseniz Leone Patisserie & Boulangerie Urla şubesi de Alsancak ile aynı hizmetleri veriyor. Bizimle iletişime geçmek için sayfa üzerindeki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Lozan, Alsancak / İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Leone Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.