Düğün Pastası İzmir

Gusto Confiserie

  • Min. Dilim Fiyatı
    50-100 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gusto Confiserie Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
50-100 TL
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım Cupcake Pasta Büfesi Şeker Büfesi Makaron Kulesi

Gusto Confiserie Sıkça Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Glutensiz

Gusto Confiserie Hakkında

1991 yılından beri hijyen koşullarını göz önünde bulundurarak üretim yapan bir firmayız. Ürün kalitemizle ismimizden oldukça söz ettiriyor, Gusto Confiserie markamızla size ulaşıyoruz. Gusto Confiserie İzmir’de kaliteye önem veren çikolata severlerin vazgeçilmez ağız tadı olmaya devam ediyoruz.

Çikolata aşkıyla çıktığımız hizmet yolculuğumuzda ürün portföyümüzü gün geçtikçe geliştiriyor; badem ezmesi, badem kurabiyesi, truff, ceviz ezmesi, antep fıstık ezmesinden, draje, lokum, madlen ve spesiyal çikolata çeşitlerine uzanan geniş bir ürün yelpazesi oluşturuyoruz. Gusto Confiserie, gerçek çikolata severlerin vazgeçilmez damak tadı olmaya devam ediyor ve edecek.. Hem seçkin hem de el yapımı tatlarımızla sizi buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Gerek üretim ortamımız gerek de kadromuzdaki çalışanların hijyen ve temizliğini ilk sırada tuttuğu bir hizmet sunuyoruz. Çevreye duyarlı bir tutumla birbirinden şahane tatlar üretiyoruz. Kalite hususundaki üst düzey hassasiyetimizi bizimle tanışınca siz de fark edeceksiniz. Kullandığımız birinci sınıf hammadde ve malzemelerle de bu apaçık belli oluyor.

İçinde bulunduğumuz sektördeki gelişme ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. İstekleriniz doğrultusunda mümkün olan en kısa sürede beklentilerinizi karşılıyoruz. Müşteri memnuniyetine son derece önem veriyor ve sık aralıklarla düzenlediğimiz anketlerle de bunu gösteriyoruz. Aldığımız geri dönüşler doğrultusunda da kendimizi daima yeniliyoruz. Sürekli kendini geliştirmeye çalışan, deneyimli ve profesyonel bir altyapıya sahip kaliteli bir firma olarak hem yurt içi hem de yurt dışı çikolata sektöründe yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktayız. Siz de özel günlerinizde şık, kaliteli, lezzetli bir hizmet almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

İzmir pastaneleri arasında öne çıkan Gusto Confiserie markamızın tadına bakmak ve özel günlerinizi mutfağımızdan çıkan lezzetlerle taçlandırmak isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    1382 Sokak No: 30/A ALSANCAK - İZMİR

  • Haritadaki Konumu

    Gusto Confiserie Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.