Düğün Pastası İzmir

Velioğlu Pastanesi

  • Min. Dilim Fiyatı
    25-50 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Velioğlu Pastanesi Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
25-50 TL
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Özel Tasarım Pasta Büfesi

Velioğlu Pastanesi Hakkında

Tadı damağınızda kalacak, görüntüsüyle aklınızı başınızdan alacak bir düğün pastası hayal ediyorsanız bunu gerçeğe dönüştürecek yerin Velioğlu Pastanesi olacağına emin olabilirsiniz.

1933 yılından beri kaliteden asla ödün vermeden lezzetli tatları tabağınıza getiren Velioğlu Pastanesi’nin mutfağında tamamen doğal malzemelerle harikalar yaratıyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe doğrultusunda titiz bir şekilde zevkinize uygun pastaları sizin için özenle yapıyoruz. Profesyonel aşçı kadromuzla temizlik ve hijyen konusunda oldukça titiz bir şekilde çalışıyoruz.

Yıllardır insanlar tarafından tercih edilmemizin nedeni sadece yapmış olduğumuz tatlıların lezzeti değil aynı zamanda pastane ortamımızın samimiyeti ve ekibimizin tamamının işini severek yapması olduğunu biliyoruz. Herkesin severek uğradığı bir pastane olmanın gururunu her daim yaşıyoruz. Düğün ve nişan pastalarının yapımı için en önemli adreslerden biri olan Velioğlu Pastanesi’nden sipariş vermek istiyorsanız en geç 4 gün önceden bizimle iletişime geçmeniz gerektiğini mutlaka belirtmeliyiz. İsteklerinizi bize ayrıntılı olarak ilettiğinizde hayalini kurduğunuzun çok ötesinde bir hizmeti siz sunacağımıza emin olabilirsiniz. Her zaman ağzına kadar lezzetle dolu dolabımızdan damak zevkinize uyan bir tadı mutlaka bulacaksınız. Sadece tatlı değil, kuru pasta, yaş pasta, tuzlu ikramlar ve hamburger köftesi çeşitlerimizle her zaman özgün içerikler yaratmayı ve geniş bir yelpazeyi misafirlerimize sunmayı ilke ediniyoruz. Hem görünümünü hem de tadını beğeneceğiniz tatları sizin için özenle hazırlıyor ve sözleşmiş olduğumuz tarihte teslim ediyoruz.

Velioğlu Pastanesi hakkında ayrıntılı bilgi almak, ürünlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan mekân iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Pastanemizle iletişime geçmenin bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Buca İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.