Think Pink Cupcake

E-posta Gönder

Think Pink Cupcake Genel Özellikler

 • Minimum Dilim Başı Fiyatı

  5 TL'den az

 • Maksimum Dilim Sayısı

  Limit Yok

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Think Pink Cupcake Özellikler

 • Özellikler

  Ücretsiz Tadım, Özel Tasarım, Cupcake, Pasta Büfesi, Şeker Büfesi, Makaron Kulesi

Think Pink Cupcake Sıkça Sorulan Sorular

 • Karşılanan özel talepler neler?

  Glutensiz, Diyabet, Fındıksız, Yumurtasız


 • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

  İsteğe bağlı

Think Pink Cupcake Hakkında

Sanatın lezzetle buluştuğu İzmir'in ilk cupcake satış noktası olarak Bostanlı'da hizmet veriyoruz. Önceliğimiz kaliteden ödün vermeden, Türk damak tadına uygun olarak hazırladığımız bu lezzeti sizlerle buluşturarak şık bir sunum yaratıyoruz. Kullandığımız ürünler tamamen doğal ve katkısızdır.

Siz değerli müşterilerimizin bu özel gününde yanında olmaktan büyük keyif alıyoruz bu yüzden hayatınızda bir kez yaşayacağınız ve en ince ayrıntısına kadar planladığınız, özendiğiniz bu özel güne unutulmaz bir tat katmak için çalışıyoruz. Son zamanların yeni düğün trendi olan cupcake kulelerini düğün konseptinize uygun renk, desen ve model seçimini yapıp size özel olarak hazırlıyoruz.

Çalışma prensiplerimizin en başında butik hizmet anlayışı geldiğinden planladığımız düğün cupcakelerinizi düğününüzden önce numuneler hazırlayarak sizlere sunuyoruz. Böylelikle birebir görseli ve lezzetini hiç bir kötü sürprize yer bırakmaksızın görmüş oluyorsunuz. Çalışmalarımızın odak noktası sizlersiniz bu yüzden bizim için en önemlisi yüzünüzdeki gülümseme :)

Düğün pastanızın haricinde düğün kurabiyesi, makaron-beze kuleleri, cakepop, şeker hamurlu tasarım düğün pastası, nikah şekeri ve aklınıza gelebilecek her türlü alternatif lezzetler konusunda sizlerin yanındayız.

Son olarak bu zorlu ama bir o kadar da keyifli olan süreçte hayallerinizi gerçekleştirebilmenizi ve hayat arkadaşınızla bir ömür mutlu olmanızı diliyoruz...

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Girne bulvarı No:27/B Bostanlı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Think Pink Cupcake Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.