Otel Düğünlerinin 5 Avantajı

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:52 dakika

29.06.2020

Dünyanın en güzel teklifine “evet!” diyerek heyecan dolu düğün planlama sürecine başlamış oldunuz. Peki düğün mekanınıza karar verdiniz mi? Eğer şık bir otel düğünü yapmayı düşünüyorsanız öncelikle bunun size ne gibi avantajlar sağlayacağını incelemenizde fayda var! Uzmanının ağzından dinleyeceğiniz sürpriz videoyu da sakın kaçırmayın!

Kaç Kişi Olduk Yahu?

Otel düğünlerinde, davetli sayısını kısıtlamanız gerekmez. Eğer geniş bir çevreniz ve bolca akrabanız varsa davetli sayısı beklentilerinizin biraz üstünde olabilir. Korkmayın, birçok otel geniş balo salonları ve bahçeleriyle çok kalabalık düğünleri bile başarıyla gerçekleştirebiliyor. Tabii ki sadece kalabalık düğünler değil, 200-300 davetlinin katılacağı düğünler için de uygun oteller mevcuttur. Kişi sayısına göre size verecekleri salonda hayalinizdeki düğüne ulaşmanız çok kolay olacak!

otel düğünlerinin 5 avantajı

Şehir Dışından Gelenler

Düğününüze şehir dışından misafirleriniz mi gelecek? Düğününüz otelde olacaksa sorun yok, çünkü şehir dışından gelecek davetlilerinize konaklama hizmeti verileceğinden emin olabilirsiniz. Şehir dışından gelen konuklarınız için düğün mekanınızda konaklamak kısa süreli ziyaretlerini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlar. Son yıllarda bazı çiftler uzaktan gelen davetlileriyle düğün dışında da görüşebilmek için düğün günü bir de otelde kahvaltı düzenliyor. Siz de konuklarınızla özel olarak vakit geçirmek istiyorsanız bu fikri mutlaka değerlendirmelisiniz.

otel düğünlerinin 5 avantajı

Otelin En Önemli Konuğu Olmak!

İlk gecenizi geçireceğiniz yer düğün mekanına çok yakın olsa harika olmaz mı? Gözlerinizi kapatın ve düğün gününüzü hayal edin. Uzun süredir çok efor sarf ederek planladığınız düğününüz tam istediğiniz gibiydi. Otelin asansörüne doğru yürüyorsunuz. Eşiniz elinizden tutuyor ve balayı süitinizin kapısını açıyor. İşte bu hayal bir otel düğünü yaparsanız rahatlıkla gerçek olur. Otellerin en özel müşterileri balayı çiftleridir ve düğününüzün yapıldığı otelde ilk gecenizi geçirecekseniz size özel bir çok kolaylık ve hizmet olacağı kesindir.

otel düğünlerinin 5 avantajı

Hazırlık Odası

Günümüzde neredeyse her otel, düğün çiftinin rahatça hazırlanması ve dinlenmeleri için şık hazırlanma odaları da sunuyor. Özellikle gelinin hazırlanması için çok önemli bir rol üstlenen hazırlık odaları, düğün alanına yakın ve her türlü hizmetin verilebileceği konfordadır. İster makyaj uzmanınızı getirin, isterseniz düğünden önce biraz rahatlamak için masaj yaptırın, bu odada tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Düğün sırasında da kullanıma açık olan hazırlık odası sayesinde başınıza gelebilecek ufak aksilikleri, örneğin eteğinizdeki ufak bir leke ya da damadın kopan düğmesi, bu odada kolayca çözebilirsiniz.

otel düğünlerinin 5 avantajı

Mevsim Seçenekleri

Düğün mekanları arasında otel düğünleri her mevsimde idealdir. Eğer düğününüz kışın olacaksa otelin sonsuz tema seçeneğiyle dekore edilmiş düğün salonlarında sıcak şarap ve şömine eşliğinde evet diyebilirsiniz. Bahar aylarında otelde yapacağınız bir düğünde içiniz çok rahat olacak çünkü kötü hava şartları açık havadaki düğününüzü mahfedemeyecek. Yazın ise ulu ağaçların, hoş kokulu çiçeklerin ve belki harika bir havuzun süslediği bir bahçede gerçekleşecek düğününüz.

Uzmanlar Ne Diyor?

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

Fulya sarı

Düğün Tarihi: 22.10.2014


hazırlık odası ve balayı odası en büyük avantajı. o yorgunluğun ardından eve geçmek çok zor olurdu.


hilal demirtaş

Düğün Tarihi: 09.10.2014


özellikle şehir dışından gelenlerin kalacak yer problemini düşünmemek ve organizasyon bittikten çok kısa bi sonra eşinizle yalnız kalma ayrıcalığı istiyorsanız ilk tercihiniz tartışmasız otel de düğün yapmak olmalı