Tuğçe Ugip Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Merkez, Yalova

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Nişan çekimi, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Save the date, Trashday, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Fitnat Sevindik Photography
15

Çiftlikköy

Fitnat Sevindik Photography

Yalova’da en güzel anlarınızı ölümsüzleştirecek bir düğün fotoğrafçısı aray...

Kevser İşigüzel
31

Merkez

Kevser İşigüzel

Ben Kevser İşigüzel. Kendi adımı taşıyan fotoğrafçılık firmamla 2008 yılınd...

Osso Fotoğrafçılık
18

Çınarcık

Osso Fotoğrafçılık

Özel günlerin tekrarı yoktur. Biz de Osso Fotoğrafçılık olarak en değerli a...

Hakkında

Tuğçe Ugip Photography olarak en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için çıktım yola. Yaratıcı ve farklı bakış açılarıyla çekimler yaparak fotoğraflarınızın sadece size özel olmasını sağlıyorum. Alışılmışın dışında çekim tekniklerini kullanıyor fotoğraf ve videolarınızı özenle kaydediyoruz. Çekimlerimizi ekibimle birlikte yürütüyor, tüm samimiyetimizle heyecanınızı alarak birlikte eğlenceli bir gün geçiriyoruz. Üzerinden yıllar geçse de fotoğraflarınıza her baktığınızda aynı heyecanı hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

İletişime geçtiğimiz ilk anda tarzınızı öğreniyor ve geçmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz dış mekân çekimlerinden örneklerimizi sizinle paylaşıyoruz. Düğün tarihinize uygun olarak çekim saatimizi kararlaştırıyoruz. Düğünden sonra farklı bir gün çekim gerçekleştirmek istiyorsanız size özel bir gün belirliyor rahat ve saat sorunu yaşamasan stressiz bir çekim gerçekleştiriyoruz. Kalitenin asla tesadüf olmadığına inanıyor, çekimlerde kullandığım ekipmanları son teknoloji ile üretilmiş cihazlar olarak belirliyoruz.

Yalova düğün fotoğrafçısı olarak fotoğraf ve videolarınızın size özel olması için neler mi yapıyoruz?

-Farklı mekân alternatiflerini beğeninize sunuyor, doğayla aşkınızın bütünleşmesinden ortaya çıkan eşsiz fotoğraf kareleri ortaya çıkarıyoruz. Son baharın dökülen yapraklarının yerlere serpildiği ormanlarda, ilk baharda çiçeklerin her tonuna hâkim olan bahçelerde, deniz kenarında, gün batımında iskelede, tarihi mekânların mistik atmosferinde çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.
- Alışılmışın dışında fotoğraflara sahip olması için farklı çekim türleriyle fotoğraflarınıza hareketlilik kazandırıyoruz. Düğün tarihinizi sevdiklerinize değişik bir şekilde duyurmak istiyorsanız deniz kenarında romantik pozlarınızı çekiyoruz. Çekim sonrası beğendiğiniz fotoğrafın üstüne düğün tarihinizi ekliyoruz. Düğün günü ve öncesi çektiğimiz fotoğraf ve videoları birleştiriyor, arka fona seçeceğiniz şarkıyı da ekleyerek düğün hikâyenizi oluşturuyoruz. Bunun dışında düğün belgeseli, düğün klibi ve trash day çekimleri de gerçekleştirebiliyoruz.

Tuğçe Ugip Photography olarak Yalova düğün fotoğrafçıları arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Siz de en özel anlarınızın kaliteli fotoğraf karelerine dönüşmesini istiyorsanız, bizimle iletişime sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak geçebilirsiniz.

İletişim

Tuğçe Ugip

 • Adres: Yalova Merkez

Tuğçe Ugip Photography Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.