Düğün Fotoğrafçıları Yalova

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Tüm günü beraber geçirip muhteşem bir düğün hikayemiz olsun derseniz, ekip olarak tüm enerjimizle size hizmet verebiliriz. Şehir dışı çekimler için bolca seyahat ediyoruz. Tercihiniz farklı bir lokasyonda çekim yapmaksa ayrıntıları bize bırakabilirsiniz. Güzel işbirlikleri ve tecrübelerimiz sayesinde size farklı lokasyonlar için güzel çekim mekanı önerilerinde bulunabiliriz. Ayrıca fotoğraflarının orijinal kopyalarının teslimini yapabiliriz."

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu şehir dışında hizmet veriyor.

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Ormanlık alan, deniz kenarı, nehir kenarı, stüdyomuzda yer alan çeşitli konseptlerde, mimari yapılarda. Çiftimizin talebi doğrultusunda lokasyonda değişiklikler yapılabilmektedir."

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, konsept çekim, trashday, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Saat

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu Hakkında

Yalova düğün fotoğrafçıları arasında seçim yapmakta zorlanan çiftlerimize kendimizi tanıtmak isteriz. Hayatınızın bu en keyifli ve heyecanlı gününde, sizi mutlu etmek ve güzel anılara dönüşecek bir deneyim yaşatmak en büyük amacımız. Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu, işte tam olarak bu nedenle kuruldu. Fotoğrafçımız Cihad Eser ve dinamik ekibimizle, size bu muhteşem günde unutulmayacak kareler sunuyoruz.

Deneyim

Stüdyomuzun kurucusu Cihad Eser, uzun yıllardır birçok başarılı düğün fotoğrafı çekimine imza atmış bir profesyonel. Evlenecek çiftlerin işini kolaylaştırmak ve çok daha kapsamlı bir hizmet vermek gayesiyle 2020 yılında Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu’nu kuruyor. Yanına çok güvendiği ve bölgede beğenilen bir kuaför olan Nuray Eser’i alıyor. Bu sinerjiyle ortaya şahane işler çıkıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Heyecanınızın dorukta olduğu bu özel günde ihtiyacınız olan işini çok seven profesyonel düğün fotoğrafçısıysa doğru yerdesiniz. Birçok farklı çekim türünde tecrübeli ekibimiz sizin hayalinizi hatta daha ötesini size sunmak için hazır. Düğün klibi, düğün hikayesi, katalog ve konsept çekimlerini dilediğiniz her mekanda rahatça gerçekleştirebiliriz. Dış çekim isterseniz pastoral bir orman içinde nehir veya deniz kenarında unutulmaz kareler yakalayabiliriz.

Düğün dışında, söz, nişan ve kına çekimlerinde de iddialıyız. Düğün davetiyesine sıra dışı bir bakış açısı getirerek size önereceğimiz veya sizin belirlediğiniz konseptle; Save the Date çekimi yapabiliriz. İsterseniz biraz çılgınlık yapıp siz güzel çiftimizle eğlenceli bir Trash Day çekimi de gerçekleştirebiliriz. Seçeceğiniz çekim türüne bağlı olarak birkaç saat veya tüm gün sizin için hizmet verebiliriz.

Ek Hizmetler

Tüm günü beraber geçirip muhteşem bir düğün hikayemiz olsun derseniz, ekip olarak tüm enerjimizle size hizmet verebiliriz. Şehir dışı çekimler için bolca seyahat ediyoruz. Tercihiniz farklı bir lokasyonda çekim yapmaksa ayrıntıları bize bırakabilirsiniz. Güzel işbirlikleri ve tecrübelerimiz sayesinde size farklı lokasyonlar için güzel çekim mekanı önerilerinde bulunabiliriz. Ayrıca fotoğraflarının orijinal kopyalarının teslimini yapabiliriz.

Yeni hayatınızın ilk gününü olabildiğince keyifle ve anınızın tadını çıkararak geçirmeniz bizim en büyük amacımız. Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu olarak tecrübemizi işte bu noktada konuşturuyoruz. Düğün fotoğraf çekiminin bir mecburiyet değil, keyifli ve eğlenceli bir deneyim olmasını sağlıyoruz. Siz de ekibimizle tanışmak, Yalova düğün fotoğraf paket fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bize sayfada bulunan numaralardan veya formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yalova

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.