• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Sannora Foto Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Sannora Foto Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Sannora Foto Sıkça Sorulan Sorular

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Sannora Foto ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sannora Foto ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Sannora Foto şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sannora Foto şehir dışında hizmet veriyor.

Sannora Foto ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Deniz,göl kenarı Kayalıklar Hazır konsepli plato Müzeler. Beyaz,Sarı ve yeşilin yoğun olduğu tarlalar(buğday,mısır.çiçek...gibi) Ağaçların yoğun olduğu ormanlar Eski sokaklar Yıkık binalar. Not: Önelik müşteiyi tanımak.. Ne istediğini anlamak.."

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Sannora Foto hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Sannora Foto aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, trashday, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Sannora Foto Hakkında

Aşkınızı ölümsüzleştirmek ve yıllar sonra bile her baktığınızda “İyi ki Sannora Foto!” demek için birbirinden güzel karelerini çekmek için Yalova’da sizi bekliyoruz.

Profesyonel, işini severek yapan ve daima güler yüzlü bir ekibiz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda çekimlerinizde size yardımcı oluyoruz. Çiftlerin memnuniyetleri bizim için her zaman en öncelik verdiğimiz konuların başında geliyor. Bunun için de çekimden önce sizinle mutlaka bir araya gelerek nasıl bir konsept istediğinizi, hizmet almak istediğiniz çekim türünü öğreniyoruz.

İster video isterseniz de fotoğraf çalışmalarımızla size yardımcı oluyoruz. Yalova dış çekim mekanları arasında yer alan yerleri, harabe binaları, doğasıyla göz kamaştıran alanları çekimlerinizin arasında kullanabiliyoruz. Dilerseniz şehir dışında da çekimler yapabiliriz. Fotoğraflara estetik değer katan unsur arka fon olduğu için biz de ekibimizle birlikte doğru mekanı seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz.

Dünyada ve ülkemizde düğün çekimlerinde moda olan uygulamaları ve trendleri yakından takip ediyoruz. Çekim hizmeti alırken size de bu yeniliklerden bahsederek isteğinize bağlı olarak uyguluyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanarak görüntü seviyesi üst kademede olan bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Çekimler esnasında rahat olmanızı ve içinizden geldiği davranmanızı istiyoruz. Birbirinize aşkla bakan gözlerinizi, sıcacık gülüşlerinizi ve tüm içtenliğiyle aşkınızı kayıt altına alıyoruz. Poz ve duruş konularında size tecrübelerimizle yönlendirmelerde bulunmayı da ihmal etmiyoruz.

Çekiminizi tamamladığımızda çektiğimiz görüntülerin içlerinde en iyi olanları seçmenizi istiyoruz. Beğendiklerinizi bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Bu düzenleme esnasında da yapay olmayacak şekilde doğalığa en yakın düzeltmeleri yapıyoruz. Hazırlıklar tamamlandığında size çalışmamızı teslim ederek, ömür boyu mutlu olmanızı diliyoruz.

Siz de Yalova düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Sannora Foto ailesinin bir parçası olmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yalova

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.