Emre KAN

Atlas Ajans

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Emre KAN
  Firma Sahibi

  Videographer + Photographer

Atlas Ajans Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Atlas Ajans Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Atlas Ajans Sık Sorulan Sorular

Atlas Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Atlas Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Atlas Ajans hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Atlas Ajans aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim".


Atlas Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Atlas Ajans düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 haftadan az içerisinde teslim etmektedir.


Atlas Ajans ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Daha Çok doğal ortam konsept doğa çekimleri dış mekan çekimleri yapmaktayız ancak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vermeye hazırız . . . . . . . . . . . . .. . . .."


Atlas Ajans şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Atlas Ajans şehir dışında hizmet veriyor.


Atlas Ajans ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Atlas Ajans ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.


Atlas Ajans hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Firmamızın hizmetleri düğün çekimlerinin yanında ürün fotoğrafçılığı, sosyal medya yönetimi, düğün videosu çekimi, düğün klip çekimi, düğün hikayesi çekimi, mekan tanıtımı çekimi, aksiyon çekimleri, portre fotoğrafçılığı, manzara ve drone çekimleri gibi birçok çekim türüyle devam ediyor. Fotoğraflarınızı en kaliteli baskı makinelerinden biri olan ve fotoğrafçılık sektöründe başarısı ispatlanmış Hiti markasının 525L model makinesiyle basıyoruz."

Tüm Sorular

Atlas Ajans Hakkında

Atlas Ajans, hayatlarınızı birleştirme karar aldığınız bu önemli gününüzün en değerli anlarını ölümsüzleştirmek için yanınızda oluyor. Sektörün birçok alanında uzun yıllar boyunca kazandığı tecrübesiyle Yalova düğün fotoğrafçıları arasında fark yaratıyor, profesyonel hizmetimizle mutlu çiftimize eksiksiz bir hizmet sunuyoruz. Düğün çekimlerimizin yanında fotoğrafçılık, sosyal medya yönetimi, mekan tanıtımı gibi sektörün farklı alanlarında da hizmet veriyoruz.

Deneyim

2013 yılında başlayan sektör yolculuğumuzda 2015 yılından düğün fotoğrafçılığına başladık. Yalova ve Marmara Bölgesi’nde birçok ajansla çalışma ve kendimizi geliştirme imkanı bulduk. Tutkuyla yaptığımız işimizde kendimizi sürekli geliştirmeye ve güncel tutmaya özen gösteriyor ve böylece çiftlerimizin taleplerine hızlı ve yaratıcı çözümler buluyoruz. Çiftimizle yakın ilişkiler kuruyor, samimi bir ortamda doğal ve sıcak çekimler gerçekleştiriyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Yalova fotoğrafçıları arasında sunduğumuz geniş çekim türü ve mekan yelpazemizle aşkınızı en güzel şekilde yansıtacak seçimi yapabiliyorsunuz. Anlaşmalı düğün salonumuzun dışında iç ve dış mekan çekimleri yapıyoruz. Şehir dışında gerçekleştirmek istediğiniz çekimlerinizde de yanınızda oluyoruz. Doğayla iç içe, samimi ve rahat bir çekimin hayalini kuruyorsanız doğru adrestesiniz.

Ekipman

Gelişmiş ekipmanlarımızla her ışık ve ortamda başarılı çekimler gerçekleştiriyoruz. Profesyonel kameralarımızın yanında video kamera sabitleyicilerimiz, omuz kameralarımız, led ve normal ışıklar, mikrofon ve tripodlarla da her detayıyla kusursuz çekimler gerçekleştiriyoruz. Yüksek teknoloji kameralarımız:

Fuji Film XT4
Fuji Film XT3
Sony Alpha 6300
Nikon D 3200
Canon 600D

Ek Hizmetler

Firmamızın hizmetleri düğün çekimlerinin yanında ürün fotoğrafçılığı, sosyal medya yönetimi, düğün videosu çekimi, düğün klip çekimi, düğün hikayesi çekimi, mekan tanıtımı çekimi, aksiyon çekimleri, portre fotoğrafçılığı, manzara ve drone çekimleri gibi birçok çekim türüyle devam ediyor. Fotoğraflarınızı en kaliteli baskı makinelerinden biri olan ve fotoğrafçılık sektöründe başarısı ispatlanmış Hiti markasının 525L model makinesiyle basıyoruz.

Atlas Ajans, en güzel günlerinizin güvenilir adresi oluyor. Sektörün neredeyse her alanında kazandığımız tecrübemizle profesyonel bir hizmet sunuyor, hayallerinizdeki çekimi gerçekleştiriyoruz. Yalova düğün fotoğrafçısı hizmetiyle çiftlerin memnuniyetini kazanan Atlas Ajans’ın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak ve yarınlara bırakacağınız fotoğraflarınızın kusursuz olmasını istiyorsanız sayfada yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Rüstem paşa mahallesi dere Sokak numara 20/C Yalova merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Atlas Ajans Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.