Foto Işık

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Stüdyo Çekimi

Merkez, Yalova

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Mutlu Düşler Atölyesi
17 1

Merkez

Mutlu Düşler Atölyesi

Mutlu Düşler Atölyesi olarak; telafisi olmayan en nadide anlarınıza şahit o...

Seçkin Metin Photography
9

Merkez

Seçkin Metin Photography

Mutluluğunuzu muhteşem fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Seçkin Metin P...

Alizz Fotoğrafçılık
12

Çınarcık

Alizz Fotoğrafçılık

1975 Yılından beri çiftlerimizin mutluluklarına ortak olup en özel anlarını...

Hakkında

Mutlu, güler yüzleri ölümsüzleştirmek için çıktığımız bu yolda yanımıza birçok çalışma arkadaşı ekledik. Aynı amacı paylaştığımız ekip üyelerimizle birlikte binlerce çiftin özel gününü ölümsüzleştirdik. Foto Işık ekibi olarak sizin de özel günlerinize ait anılara katılmak istiyoruz. Böylece anı kaydederek yıllarca saklamanızı sağlayacağız. Sağladığımız hizmetlerle Yalova düğün fotoğrafçıları arasından sıyrılıyoruz.

Çekim türlerinin tümünde hizmet verebiliyoruz. Save the date, trash day, konsept çekim ve video çeşitlerinde bizi tercih edebilir, tecrübeyle özelleşen ellerimize fotoğrafları emanet edebilirsiniz. Hem açık hem de kapalı alanlarda fotoğraf çekimi yapabiliyoruz. Mekâna göre farklılık gösteren ekipmanlarımız sayesinde de kaliteli iş bir ortaya çıkarıyoruz.

Yalova’da düğün fotoğraf çekimi için tercih ettiğimiz birkaç lokasyondan bahsetmek istiyoruz. Dilerseniz denizin ve gün batımının harikulade bir görüntü yarattığı Çınarcık sahilinde ya da Kapalı Çınar mesire meydanında sizinle buluşabiliriz. Gür ormanları, yemyeşil bir doğa manzarasıyla birlikte unutulmayacak bir görüntü oluşturabiliriz. Daha birçok seçenek sunabiliyor, dilediğiniz alanlarda da buluşabiliyoruz. Dilerseniz fotoğraf çekim gününde birden fazla mekânda da bulunabilir, arka planınıza hem İstihkam Tepesinin manzarasını eklerken diğer bir fotoğraf karesinde ise Geyikdere Çamlığında hizmet verebiliriz.

Klasikleşmiş düğün fotoğraflarından sıkılanlar için fotoğraf ekibimizle beraber alternatif fotoğraf pozları da sunuyoruz. Günümüzde popüler olan poz seçenekleri için ünlü fotoğrafları takip ederek kendimizi geliştiriyoruz. Mesleğimizle ilgili dergiler, makaleler ve daha birçok bilgi kaynağından yararlanıyor, en güzel fotoğraf karelerine sahip olun diye çalışıyoruz. Edindiğimiz bilgileri çiftimizle paylaşıyor, düğün konseptiyle fotoğraf çekiminin uyumlu bir çizgide ilerlemesi gerektiğini de iletiyoruz. Böylece ideal fotoğraf çekim türünü de rahatlıkla seçebiliyorlar.

Özel fotoğraf kareleri, danışmanlık ve daha birçok alternatif hizmetle Foto Işık Yalova adresinde sizi bekliyoruz. Günü kayıt altına almak için elimizde fotoğraf makinemizle birlikte sizi bekliyoruz. İletişim sağlamak için yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan Foto Işık iletişim formunu doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Turan Senel

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: İstanbul Cad. Üstündağ Sk. 6/B

Foto Işık Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.