• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Işık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Foto Işık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Işık Sıkça Sorulan Sorular

Foto Işık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Işık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Foto Işık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Işık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Işık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Işık şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Işık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Işık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Işık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Işık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Işık Hakkında

Mutlu, güler yüzleri ölümsüzleştirmek için çıktığımız bu yolda yanımıza birçok çalışma arkadaşı ekledik. Aynı amacı paylaştığımız ekip üyelerimizle birlikte binlerce çiftin özel gününü ölümsüzleştirdik. Foto Işık ekibi olarak sizin de özel günlerinize ait anılara katılmak istiyoruz. Böylece anı kaydederek yıllarca saklamanızı sağlayacağız. Sağladığımız hizmetlerle Yalova düğün fotoğrafçıları arasından sıyrılıyoruz.

Çekim türlerinin tümünde hizmet verebiliyoruz. Save the date, trash day, konsept çekim ve video çeşitlerinde bizi tercih edebilir, tecrübeyle özelleşen ellerimize fotoğrafları emanet edebilirsiniz. Hem açık hem de kapalı alanlarda fotoğraf çekimi yapabiliyoruz. Mekâna göre farklılık gösteren ekipmanlarımız sayesinde de kaliteli iş bir ortaya çıkarıyoruz.

Yalova’da düğün fotoğraf çekimi için tercih ettiğimiz birkaç lokasyondan bahsetmek istiyoruz. Dilerseniz denizin ve gün batımının harikulade bir görüntü yarattığı Çınarcık sahilinde ya da Kapalı Çınar mesire meydanında sizinle buluşabiliriz. Gür ormanları, yemyeşil bir doğa manzarasıyla birlikte unutulmayacak bir görüntü oluşturabiliriz. Daha birçok seçenek sunabiliyor, dilediğiniz alanlarda da buluşabiliyoruz. Dilerseniz fotoğraf çekim gününde birden fazla mekânda da bulunabilir, arka planınıza hem İstihkam Tepesinin manzarasını eklerken diğer bir fotoğraf karesinde ise Geyikdere Çamlığında hizmet verebiliriz.

Klasikleşmiş düğün fotoğraflarından sıkılanlar için fotoğraf ekibimizle beraber alternatif fotoğraf pozları da sunuyoruz. Günümüzde popüler olan poz seçenekleri için ünlü fotoğrafları takip ederek kendimizi geliştiriyoruz. Mesleğimizle ilgili dergiler, makaleler ve daha birçok bilgi kaynağından yararlanıyor, en güzel fotoğraf karelerine sahip olun diye çalışıyoruz. Edindiğimiz bilgileri çiftimizle paylaşıyor, düğün konseptiyle fotoğraf çekiminin uyumlu bir çizgide ilerlemesi gerektiğini de iletiyoruz. Böylece ideal fotoğraf çekim türünü de rahatlıkla seçebiliyorlar.

Özel fotoğraf kareleri, danışmanlık ve daha birçok alternatif hizmetle Foto Işık Yalova adresinde sizi bekliyoruz. Günü kayıt altına almak için elimizde fotoğraf makinemizle birlikte sizi bekliyoruz. İletişim sağlamak için yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan Foto Işık iletişim formunu doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres::

    İstanbul Cad. Üstündağ Sk. 6/B

  • Haritadaki Konumu

    Foto Işık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.