Foto Ferhat

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Antakya, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin talepleri doğrultusunda pek çok mekânda çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Art Production
15

İskenderun

Art Production

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Foto Renk
15

Antakya

Foto Renk

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Stüdyo Ferhat Gül
15

Defne

Stüdyo Ferhat Gül

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

46 yıllık tecrübeyle Foto Ferhat Antakya’da evlenecek çiftlere hizmet veriyor! Severek yaptığımız fotoğrafçılık hayatımızın bir parçası halini aldı ve kendimizi bu konuda geliştirmeye adadık.

12 yabancı fotoğraf üstadından düğün fotoğrafları üzerine eğitimler aldım. İtalya, Amerika, Polonya ve çok sayamadığım pek çok ülkede aldığım bu eğitimlerle fotoğraf alanında kendimi sürekli olarak geliştirdim. Yalnızca eğitimlerle kalmadım ve bu süreçte dünyadaki fotoğrafçılık yarışmalarına katıldım. 2013 yılında eğitimler alarak içine girdiğim fotoğraf dünyasında; bugün 5 tane dünya 2.liğim mevcut. Benim için bu dereceler ve ödüller arasında en özeli ise tescilli ışık cambazlığım. Bu ünvanı gün ışığını çok iyi kullanmam dolayısıyla aldım. Beni rakiplerimden ayıran en önemli özelliklerden biri de buydu. Photoshop kullanmıyor, doğal fotoğraflar çekiyorum. Kullandığım profesyonel kameralarsa kaliteli kareler ortaya koymama destek oluyor.

Kendimi fotoğrafa adadığım günden bu yana beni motive eden en önemli detaylar; yüzlerindeki memnuniyeti gördüğüm çiftler ve sevgili eşim. Tıpkı benim gibi fotoğraf sevdalısı eşimle birlikte sevgi dolu bir ortamda düğün fotoğraflarını çekiyoruz.

Bu noktada eşim kadar bana destek olan bir başka noktaysa profesyonel ekibim. Fotoğraf konusunda eğitimli ekibim tıpkı benim gibi fotoğrafa meraklı. Foto Ferhat’ı tercih ederseniz; trendleri takip ederek sürekli fotoğraf eğitimleri alan fotoğrafı seven bir ekiple birlikte olacaksınız.

Masterclass fotoğraf eğitmeni de olmamdan dolayı hem ışık alanında eğitimler veriyor hem de trendler doğrultusunda eğitimler alarak kendimi yeniliyorum. Gerek eşim gerek eğitim amaçlı ekibime katılan arkadaşlarla birlikte profesyonel bir fotoğrafçılık hizmeti sunuyoruz.

Üstelik düğün fotoğrafları alanında dilediğiniz çekim türünü yapıyoruz ve drone kamera gibi jimmy jib kamera gibi günümüzde çok talep gören ekipmanları da bu çekimlerde kullanıyoruz.
Düğün fotoğraflarınızı riske atmak istemiyor bu noktada profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız formu doldurup iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ferhat Karagunduz

 • Adres: Cumhuriyet Cad. Şehit Bekir Tankut Sokak No:2/A Antakya/Hatay

Foto Ferhat Yol Haritası

1 yorum


T&E

Tülay & Erbil

Düğün Tarihi: 10.08.2019

Böyle bir günü bize anlamlı kılan,bir ömür hatırlayacağımız ve bize bir ömür yetecek güzelliği veren,bu muhteşem karelere sahip olmamızı sağlayan ışık cambazı gerçek sanatçı Ferhat Karagündüz e,güzel abimize çok teşekkür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!