Stüdyo Fatih

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Kırıkhan, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Art Production
15

İskenderun

Art Production

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Foto Renk
15

Antakya

Foto Renk

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Stüdyo Ferhat Gül
15

Defne

Stüdyo Ferhat Gül

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Yılların verdiği tecrübe, farklı bakış açısı ve profesyonel bir kadroyla unutulmaz karelerin altında Stüdyo Fatih imzası yer alıyor. Siz de bu şanslı çiftlerin arasında yer almak ister misiniz? Bu mutlu günü ölümsüzleştirmek adına fotoğraf ve video ekipmanlarımızı alıyor, sizinle bir yolculuğa çıkıyoruz. Farklı mekânlarda buluşuyor, istediğiniz pakete göre fotoğraf çekiminin saatini belirliyoruz. Her bütçeye hitap edebilen bir fotoğrafçı olduğumuz için de Hatay’da herkes tarafından biliniyoruz. Sağladığımız birçok hizmetle de diğer fotoğraf sanatçısı arkadaşlarımızdan ayrılıyoruz.

Birçok fotoğraf çekim türünde hizmet veriyoruz: Düğün öncesinde çekim gerçekleştirmek isteyen çiftler için Save the date çekimini öneriyoruz. Böylece sosyal medyada paylaşabileceği fotoğraf kareleriyle düğün gününü duyurmalarını sağlıyoruz. Yemyeşil bir doğa manzarası ya da sahil kenarının bu fotoğraf çekim türüne çok yakıştığını da söylemeden geçmek istemiyoruz. Fotoğraf çekimlerinde daha çok mekânı sizin tercihinize bıraksak da önerilerde de bulunuyor, çiftlerimizi doğru bir şekilde yönlendirerek ideal fotoğraflara sahip olmalarını sağlıyoruz.

Eğer düğün sonrasında bir çekim türü tercih etmek isterseniz de Trashday temalı fotoğraf karelerinde oldukça iddialıyız. Sahil kenarında kumların üzerinde ya da denizin içerisinde gerçekleştirebildiğimiz kareler için farklı ekipmanlar kullanıyoruz. Son teknoloji fotoğraf makinesi ve ışık sistemleriyle de muazzam fotoğraf kareleri için deklanşöre basıyoruz. Üstelik evinizin bir köşesinde yerini alması için tablo ya da özel aksesuarlara baskı hizmetimiz de bulunuyor.

Aklınıza takılan soruları yanıtlamak ve albüm seçeneklerini sunmak, fotoğraf çekimi hakkında sohbet etmek için sizi stüdyomuza bekliyoruz. 08.00’den 20.00’a kadar haftanın her günü açığız. Tabii ki özel durumlarda mesai saatlerimizi genişletebiliyoruz.

Eğer siz de Hatay düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih etmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Aileniz ve dostlarla beraber yıllar geçse bile inceleyebileceğiniz bir fotoğraf albümü hazırlamak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Fatih Deli

 • Adres: Atatürk Cd. NO:102/A7, 31440 Kırıkhan/Hatay

Stüdyo Fatih Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!