Art Production

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

İskenderun, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Ekip
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Tamamen doğal mekanlarda çekim yapmayı tercih ediyoruz. Çiftçimizin istediği mekanlarıda kullanabiliyorum.

Önerilen Firmalar

Art Production
15

İskenderun

Art Production

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Foto Renk
15

Antakya

Foto Renk

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Stüdyo Ferhat Gül
15

Defne

Stüdyo Ferhat Gül

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Sevinçli, heyecanlı, kahkaha dolu tüm anlarınızı ölümsüzleştiriyor, özel günlerinizi hikâyeleştiriyoruz. Art Production olarak uzun yıllardır fotoğraf çekimi alanında faaliyet gösteriyor, Hatay İskenderun’da hizmet veriyoruz. Her biri alanında uzman ekibimizle birlikte, fotoğrafçılık alanında işimizi en iyi şekilde yapıyor, özel günlerinizde yaşadığınız heyecanı yıllar sonrasında da aynı şekilde yansıtmayı amaçlıyoruz.

Yenilikçi genç ve dinamik bir ekip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Her geçen gün yeni fikirler üretiyor, çiftlere farklı seçenekler sunuyoruz. Aşkları ölümsüzleştirmek için düğün dış mekân çekimleri için değişen temaları yakından takip ediyor ve çiftlere bu konuda danışmanlık yapıyoruz.

Yalnızca bir kez yaşayacağınız bu gününüzü ilginç fikirlerimizle özelleştiriyoruz. Dış mekân çekiminiz için bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle ne tarz fotoğraf çekimi gerçekleştirmek istediğinizi öğreniyoruz. Ardından gerçekleştirdiğimiz gelin damat çekimlerinden örnekler sunarak stilimizi tanıtıyoruz.

Türkiye’de istediğiniz il ve ilçede çekimler gerçekleştirebiliyor, size birbirinden farklı mekân seçenekleri sunuyoruz. Günün en güzel saatlerinde, gün batımı manzarasında aşk dolu bakışlarınızı kaydediyoruz. Deniz ve göl kenarlarında, ağaçların çevrelediği bahçe, orman ve kır alanlarında, tarihi mekânlarda fotoğraflarınızı kaydediyoruz.

Gün boyu çektiğimiz videolarınızı belirli bir sırayla düzenliyor ve düğün hikâyenizi oluşturuyoruz. Düğün tarihinizi sevdiklerinize farklı bir şekilde duyurmak isterseniz save the date, eğlenceli bir çekim gerçekleştirmek isterseniz de organizasyonunuzdan sonraki bir tarihte trash day çekimi yapıyoruz. Fotoğraf ve videolarınızı kısa sürede hazırlıyor, orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz.

İskenderun düğün fotoğrafçıları arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz Düğün, nişan, kına gecesi ve bekârlığa veda kutlamalarınız başta olmak üzere tüm özel günlerinizde profesyonel dış çekim hizmetimizle sizinleyiz. Sunduğumuz hizmetlerin detaylarını öğrenmek ve randevu almak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

İbrahim Açıkgöz

 • Adres: Savaş mahallesi şehit Pamir caddesi no 34 palmiye işhanı kat 1 daire 1Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!