Foto Rüya Dörtyol

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Foto Rüya Dörtyol Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Rüya Dörtyol Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Rüya Dörtyol Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Rüya Dörtyol Hakkında

Hatay’da faaliyet gösteren Foto Rüya Dörtyol ekibi olarak aşkınızı muhteşem fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Düğününüzü size yıllar sonrasında bile muhteşem fotoğraf ve video kareleriyle hatırlatıyor, mutlu dolu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Her detayı incelikle düşünen ve güler yüzlü bir ekibiz. Eğitimli ve fotoğrafçılık alanında gerekli tüm bilgilere sahip olduğumuz için de kaliteyi sizinle buluşturabiliyoruz.

Çekimlerde kullandığımız fotoğraf makinesi ve ekipmanların kalitesine önem veriyor, değişen teknoloji doğrultusunda her sene yeniliyoruz. Havadan drone ile çekim yaparak da fotoğraflarınızı farklılaştırıyoruz. Düğün fotoğraf çekiminiz için birçok şeyi sizinle belirliyor ve tecrübemizi paylaşıyoruz. Tarzınızı ve düğün konseptinizi öğrenmek için sizi stüdyomuzda ağırlıyor ve sizi yakından tanımak istiyoruz. Sıradanlıktan uzan fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız da alışılmışın dışında çekim tarzımızla da size özel bir konsept oluşturabiliyoruz.

Hatay ve çevre illerde çekim yapabileceğimiz farklı mekân alternatifleri sunuyoruz. Doğa’da tarihi mekân ve deniz kenarlarında dış mekân çekimleri gerçekleştirebiliyoruz. Düğün tarihinizi aile ve arkadaşlarınıza ilginç bir şekilde ilân etmek isterseniz save the date, çocuklar gibi eğlenip neşeli pozlar vermek isterseniz de düğünden sonra trash day çekimi gerçekleştirebiliyoruz. Gün boyu çektiğimiz videolarınızı da birleştiriyor, bu mutlu gününüzü ve aşkınızı anlatan düğün hikâyesi klibinizi oluşturuyoruz.

Çekim sonrasında sizi sabırsızlandırmıyor fotoğraflarınızı, düğün hikâyesi videosu ve seçeceğiniz fotoğraf albümünü kısa bir sürede teslim ediyoruz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemli. İşimizi aşkla ve sevgiyle yapıyor, fotoğraf çekimi süresince özenle çalışıyoruz. Düğün, nişa, kına gecesi, doğum günü ve tüm özel günlerinizde hizmetinizdeyiz.

Foto Rüya Dörtyol iletişim bilgisine sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak ulaşabilir, sağladığımız hizmetler ve fotoğraf çekimi fiyatlarımız hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.