Stüdyo Fırtına

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Defne, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Art Production
15

İskenderun

Art Production

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Foto Renk
15

Antakya

Foto Renk

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Stüdyo Ferhat Gül
15

Defne

Stüdyo Ferhat Gül

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Fotoğraflarınıza her baktığınızda mutlu anlarınızı aynı heyecanla hatırlayacağınız kareler ortaya çıkarıyoruz. Stüdyo Fırtına Antakya olarak uzun yıllar boyunca fotoğrafçılık alanında faaliyet gösteriyoruz. Fotoğraflarınıza aşkınızı, romantik dolu anlarınızı yansıtıyoruz. Mutluluk saçan gözlerinizi kaydederek, heyecanınızı tüm ekip olarak biz de paylaşıyoruz.

Yaratıcı ve yenikleri takip eden bir ekip olarak kişiye özel fotoğraflar çekmeyi çok seviyoruz. Fotoğraf çekiminiz için bizimle iletişime geçtiğinizde stüdyomuzda sizi ağılıyor, tarzınızı ve nasıl bir çekim gerçekleştirmek istediğinizi öğreniyoruz. Tecrübemizi sizinle paylaşıyor, çekim gerçekleştirebileceğimiz mekân alternatiflerinden bahsediyoruz. Aynı gün içerisinde birçok yerde çekim gerçekleştirebiliyoruz.

Doğanın aşkla bütünleşmesinden çıkan fotoğraf karelerinin hayranıyız. Bu nedenle yüksek ağaçlı yeşilin her tonuna hâkim olan ormanlarda, deniz kenarı ve kum sahillerde günbatımı saatinde, tarihi mekânların huzur veren mistik atmosferinde ve düğün mekânınızda fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Bunun dışında istediğiniz her yere ekip ve ekipmanlarımızla gidebiliyoruz.

Düğün günü kuaförde hazırlık aşamanızdan başlıyoruz çekimlere. Gelin ve damadın bütün hazırlık aşamasını kaydediyor, organizasyonunuzun sonuna kadar fotoğraf çekiminize devam ediyoruz. Çektiğimiz fotoğrafları birleştirerek 3-4 dakikalık düğün hikayesi videonu da oluşturabiliyoruz.

Çekim sonrası fotoğraflarınızın rötuş, ton düzenleme işlemleri kısa sürede tamamlıyoruz. Orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyor, beğeneceğiniz fotoğraflarla panoramik albüm oluşturuyoruz. Albüm seçeneklerimiz oldukça fazladır, tarzınıza uygun bir model bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Verdiğimiz hizmetler arasında; panoramik albüm çekimi, ürün çekimi, doğum çekimleri, düğün dış mekân ve solon çekimleri, bebek stüdyo çekimi ve video çekimi yer alıyor.

Antakya Düğün fotoğrafçısı arayışında olan çiftlerin tercih ettiği bir adres. Stüdyo Fırtına. Siz de özel günlerinizin profesyonel eller tarafından kayda geçmesini istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim

Firtina Askar

 • Adres: Akdeniz Mah. Şükrü Güçlü Bul. Duran Apt. No:17/C Defne

Stüdyo Fırtına Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!