Fotoğrafçı Dream Art

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Merkez, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftimizin isteğine göre farklı lokasyonlarda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Önerilen Firmalar

Art Production
15

İskenderun

Art Production

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Foto Renk
15

Antakya

Foto Renk

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Stüdyo Ferhat Gül
15

Defne

Stüdyo Ferhat Gül

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Aşkınızı ölümsüzleştireceğiniz birbirinden güzel fotoğraf kareleri için işin uzmanı bir ekiple çalışmak istiyorsanız sizi Hatay düğün fotoğrafçıları arasında isminden başarıyla söz ettiren Fotoğrafçı Dream Art ekibimizle tanışmaya davet ediyoruz.

Düğün hikâyesi ve fotoğraf çekimleri yeni evlenecek çiftlerin en hassas olduğu ve daima ilgi gösterdiği noktalardan biri oluyor. İşinde profesyonel bir çekim kadrosuna sahibiz. Her zaman en iyi hizmeti sunmaya dikkat ederek %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla en iyi kareleri yakalamaya ve birlikteliğinizi en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz. Stres yaşamayacağınız, sıcak kanlı bir ekiple çalışacağınıza emin olabilirsiniz.

Sizi önce stüdyomuzda ağırlıyor ve hayalini kurduğunuz fotoğraf çekimlerinde neyi nasıl istediğinizi detaylı olarak öğreniyoruz. Daha önce çiftlerle yapmış olduğumuz çalışmalardan bazı örnekler göstererek kararsız kaldığınız noktaları aydınlatıyoruz. Çekim günü geldiğinde ise tarihi mekân, ilk tanıştığınız yer ya da doğayla iç içe bir ortamda çekimlerinizi gerçekleştirmek için yola koyuluyoruz. Siz sadece gülümseyin gerisini bize bırakın düşüncesiyle kolaylıkla çekiminize başlıyoruz. Bakışlarınızı, gülümsemenizi, mutluluğunuzu ve aşkınızı yansıtacak en özel kareleri yakalayarak hayatınıza hoş bir hatıra kazanmanızı sağlıyoruz. Çekim esnasında fotoğraf karelerinin bazılarını size gösteriyoruz. Işık oyunlarıyla bilgisayar üzerinde fotoğraf düzenlemesi yaparak fotoğraflarınızın son işlemlerini tamamlıyoruz. Orijinal kopyalarıyla birlikte hazırlığı bitmiş fotoğrafları size söz vermiş olduğumuz zamanda teslim ediyoruz. Fotoğraf çekimlerinizi düğün öncesi, sonrası ya da düğün gününüzde yapabilirsiniz.

Stüdyomuz hakkında ayrıntılı bilgi almak, çekim paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Fotoğrafçı Dream Art’a ait iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Ekibimize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun Dream Art Studio için eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Yusuf Recep Bayrak

 • Adres: HatayYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!