Foto Renk

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Antakya, Hatay

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü

Önerilen Firmalar

Art Production
15

İskenderun

Art Production

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Foto Renk
15

Antakya

Foto Renk

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Stüdyo Ferhat Gül
15

Defne

Stüdyo Ferhat Gül

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

En özel gününüzden önce sevdiğinizle birlikte mutluluğunuzu doğal karelerle birleştirmek veya düğün gecenizde profesyonel kamera çekimi hizmeti.. Tüm bu istekleriniz için en doğru tercih olacak Foto Renk Antakya’da konuklarını bekliyor.

Foto Renk olarak bugüne kadar birçok mutlu ana yakından tanıklık ettiğimizi söylemek istiyoruz. En doğal ve en güzel hallerinizi çekerken pozitif enerjimizi fark edeceksiniz.
Yaratıcı ve farklı çalışmaların merkezi Foto Renk ile düğün hikayesi yazmaya hazır mısınız? Kısa filminizi çekebilir ve düğününüzde sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Aynı zamanda aktüel kamera çekimi, drone ile havadan çekim, save the date ve trashday çekimlerimizin bulunduğunu ve isteğinize göre bu çekimler için Hatay’ın en güzel yerlerini tercih ettiğimizi söyleyebiliriz. Sizin de içinize sinen, güzel kumsallarda ya da yemyeşil bahçelerde kaliteli fotoğraflar çekeceğimizden emin olabilirsiniz.

Ömür boyu gülümseyeceğiniz fotoğraflar çekeceğimiz dış mekân fotoğrafları dışında, stüdyo çekimlerimiz de bulunuyor. Belirlediğiniz konsepte göre çekimlerimizi yapabiliyor ve kaliteli işçilik ile fotoğraflarınızın kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

Düğün fotoğrafçılığının yanında bir de çocuk stüdyomuz bulunuyor. Minik konuklarımızın en güzel anlarını fotoğraflıyor, bu tatlı hallerini yıllar sonra hatırlamaları için ölümsüzleştiriyoruz. Yeni doğan bebekler dahil her çocuk için fotoğraf çekim şansımızın bulunduğunu söyleyebiliriz. Üstelik bunu istedikleri ya da beğendikleri tema ve konseptler ile gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraflarınızın en kaliteli ekipmanlarla çekileceğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Full HD ve 4K formatlarında videolar da gerçekleştirebiliyor, 1 kamera, 2 kamera veya Jimmy Jib kullanabiliyoruz. Kayıtlarımızı usb bellek ile teslim ediyoruz. Fotoğraflarınız için de talebiniz durumunda orijinal örnekleri veriyoruz.

Stüdyomuzu yakından görmek ve fırsatlarımızı bir de yüz yüze konuşmak isterseniz, Hatay’ın Antakya ilçesinde faaliyet gösterdiğimizi belirtelim. Özel araçlarınızla kolay bir şekilde gelebilir, toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirsiniz.

Foto Renk farkını her detayda hissetmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Renkli fotoğrafların hayatınızda çoğalması dileğiyle..

İletişim

Sami Tatlı

 • Adres: Köprübaşı - Saray (Hürriyet) Cad. No:6 Antakya/Hatay

Foto Renk Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!