Fulya Tezer Wedding

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

Merkez, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türü Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Aura Fotoğrafçılık
32 5 10

Merkez

Aura Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Sevdiğiniz insanla olan mutlu birlikteliğinizi evlilik ile taçlandırmak istediniz ve düğününüzü yapacağınız o muhteşem gün için geri sayım başladı. Düğün mekanı, damatlık ve gelinlik gibi ihtiyaçlarınıza çözüm buldunuz. Peki ya en güzel anlarınızı ölümsüzleştirecek profesyonel bir fotoğrafçıyla anlaştınız mı? Hiç endişelenmeyin, uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren tecrübeli ekibimiz ile en özel anlarına şahitlik edip aşkınızı fotoğraf kareleriyle geleceğe taşımak için buradayız.

Çanakkale düğün fotoğrafçısı olacak sürekli gelişip değişen bir sektörde olduğumuzu biliyoruz. Bu nedenle çekimlerde kullandığımız ekipmanlarımızı değişen zamana ve trendlere göre sürekli yeniliyor, A’dan Z’ye her detayla yakından ilgileniyoruz. Tabii yeniye ayak uydururken %100 müşteri memnuniyeti ilkemizden asla ödün vermiyoruz. Bu da bizim farkımızı ortaya koyuyor.

Nasıl bir süreç yönettiğimizi merak ediyor musunuz?

Öncelikle sizi daha yakından tanımak, isteklerinize öğrenmek için bir ön görüşme yapıyoruz. Çekim türlerimiz hakkında bilgi verdiğimiz bu ön görüşmede, fotoğraflarınızı çekeceğimiz mekanın seçimini de yapıyoruz. Dış mekan konusunda sizi asla sınırlandırmıyor, nereyi isterseniz orada oluyoruz. İster Kaz dağlarının eşsiz atmosferi isterseniz bir orman veya deniz kenarı. Kendinizi rahat hissedeceğiniz yeri seçin ve gerisini profesyonel ekibimize bırakın!

Dış mekan çekimleri dışında; save the date, nişan, katalog çekimleri, bebek ve doğum öncesi trash day çekimleri de gerçekleştirebildiğimizi unutmayın! Çekimler bittikten sonra en beğendiniz karelerden düğün fotoğraf albümü hazırlıyor, kalan fotoğrafların orijinal kopyalarını size teslim ediyoruz. Bu belgelere hayatınız boyunca tebessümle bakıp ‘’İyi ki sizi tercih etmişim!’’ diyeceğinize eminiz.

Hizmetlerimizi çok beğendiniz ve hemen bizimle iletişime geçmek istiyorsunuz değil mi? O zaman sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterli!

İletişim

Fulya Tezer

 • Adres: Merkez, Merkez / ÇanakkaleYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Çanakkale Düğün Fotoğrafçıları
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!