Asa Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

 • Gökçeada, Çanakkale.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Asa Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Asa Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Asa Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Asa Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Asa Fotoğrafçılık Hakkında

Gökçeada’da gerçekleştirdiğimiz birbirinden özel dış mekan çekimleriyle marka haline ekibimizle tanışın! Asa Fotoğrafçılık markasını yaratmak için çıktığım yolculukta ekibimle büyüyerek Çanakkale’de adımızdan söz ettirmeye başladık. Yaptığımız çalışmaların benzersizliği, işimizdeki ustalık, en iyiyi sunmak için büyük bir hassasiyetle sarf ettiğimiz çaba ve emeğimizle beğeninizi kazandık. Yine de hayatınız boyunca hatırlayacağınız anları ölümsüz anılara dönüştürmek için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Fotoğrafçılık modasını, teknolojik gelişmeleri ve sektörümüzdeki yenilikleri de yakından takip ediyoruz.

Mutlu anlarınızı asla riske atmıyoruz, bu yüzden her çekime özel olarak hazırlık yapıyoruz! En güzel anlarınızı ölümsüz kılmak için pek çok planlama ve çalışma yaparak harekete geçiyoruz. Bunun için anılarınızı belgeleyeceğimiz günü, mekanı ve çekim türünü belirliyoruz. Gerçekleştireceğimiz çekim türüne uygun özel ekipmanlarımızı da belirliyor, bu sayede düğün öncesi veya sonrası istediğiniz her mekanda objektiflerimizden aşkınızı belgeleyebiliyoruz. Ultra HD kayıtlar için 4K çekim yapan drone ve yüksek kalitede fotoğraf kareleri için elimizden düşmeyen kameraları kullanıyoruz. Farklı lensler, teknik ekipmanlarla ışık desteği ve doğanın zarafetiyle kusursuz kareler yakalıyoruz. Gözlerinizin içi gülerken deklanşöre basıyor, mutlu olduğunuz anları siz özgürce poz verirken kayıt altına alıyoruz...

İstediğiniz her dış çekim türünü özel konseptler ve mekanlarda tasarlamak için hazırız! Çanakkale düğün fotoğrafçısı olarak yıllardır edindiğimiz tecrübeler sayesinde; doğru çekim açılarını, renkleri, aksesuar ve konseptleri kullanarak çekimlerinizi özel kılacağımız konusunda da son derece iddialıyız. Belgelerinizi soracak olursanız, istediğinize bağlı olarak farklı şekillerde hazırlıyoruz. Çalışmalarımızın bir kısmını; size özel tasarlanmış albümler, tablolar, posterler, bardak ve günlük kullanabileceğiniz objelere basılı olarak teslim ediyoruz. Tüm kopyaları ise dijital ortamda eskimeden saklamanız için hazırlıyoruz.

Haydi, siz de Gökçeada Asa Fotoğrafçılık iletişim formunu doldurarak Ada’nın en güzel yerlerinde dış çekimler tasarlayın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.