Düğün Fotoğrafçıları Çanakkale

Asa Fotoğrafçılık

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Asa Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Asa Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Asa Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Asa Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Asa Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Asa Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Asa Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Asa Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Asa Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Asa Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Asa Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Asa Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Asa Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Asa Fotoğrafçılık Hakkında

Gökçeada’da gerçekleştirdiğimiz birbirinden özel dış mekan çekimleriyle marka haline ekibimizle tanışın! Asa Fotoğrafçılık markasını yaratmak için çıktığım yolculukta ekibimle büyüyerek Çanakkale’de adımızdan söz ettirmeye başladık. Yaptığımız çalışmaların benzersizliği, işimizdeki ustalık, en iyiyi sunmak için büyük bir hassasiyetle sarf ettiğimiz çaba ve emeğimizle beğeninizi kazandık. Yine de hayatınız boyunca hatırlayacağınız anları ölümsüz anılara dönüştürmek için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Fotoğrafçılık modasını, teknolojik gelişmeleri ve sektörümüzdeki yenilikleri de yakından takip ediyoruz.

Mutlu anlarınızı asla riske atmıyoruz, bu yüzden her çekime özel olarak hazırlık yapıyoruz! En güzel anlarınızı ölümsüz kılmak için pek çok planlama ve çalışma yaparak harekete geçiyoruz. Bunun için anılarınızı belgeleyeceğimiz günü, mekanı ve çekim türünü belirliyoruz. Gerçekleştireceğimiz çekim türüne uygun özel ekipmanlarımızı da belirliyor, bu sayede düğün öncesi veya sonrası istediğiniz her mekanda objektiflerimizden aşkınızı belgeleyebiliyoruz. Ultra HD kayıtlar için 4K çekim yapan drone ve yüksek kalitede fotoğraf kareleri için elimizden düşmeyen kameraları kullanıyoruz. Farklı lensler, teknik ekipmanlarla ışık desteği ve doğanın zarafetiyle kusursuz kareler yakalıyoruz. Gözlerinizin içi gülerken deklanşöre basıyor, mutlu olduğunuz anları siz özgürce poz verirken kayıt altına alıyoruz...

İstediğiniz her dış çekim türünü özel konseptler ve mekanlarda tasarlamak için hazırız! Çanakkale düğün fotoğrafçısı olarak yıllardır edindiğimiz tecrübeler sayesinde; doğru çekim açılarını, renkleri, aksesuar ve konseptleri kullanarak çekimlerinizi özel kılacağımız konusunda da son derece iddialıyız. Belgelerinizi soracak olursanız, istediğinize bağlı olarak farklı şekillerde hazırlıyoruz. Çalışmalarımızın bir kısmını; size özel tasarlanmış albümler, tablolar, posterler, bardak ve günlük kullanabileceğiniz objelere basılı olarak teslim ediyoruz. Tüm kopyaları ise dijital ortamda eskimeden saklamanız için hazırlıyoruz.

Haydi, siz de Gökçeada Asa Fotoğrafçılık iletişim formunu doldurarak Ada’nın en güzel yerlerinde dış çekimler tasarlayın!

İletişim

  • Adres:

    Gökçeada/Çanakkale

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.