• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Troia Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Troia Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Troia Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Troia Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Troia Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Troia Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Troia Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Troia Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Troia Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Troia Wedding ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftle beraber karar verip pek çok mekanda çekim yapabiliyoruz."

Troia Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Troia Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Troia Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Troia Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün belgeseli, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Troia Wedding Hakkında

1987 Ankara doğumluyum, Çanakkale'de yaşıyorum. Moda fotoğrafçılığı ile birlikte gelin damat dış mekân fotoğrafçılığı da yapıyorum. Fotoğrafları doğal halleri ile fazla dijital müdahalede bulunmadan sunmayı en özel günlerinde oldukları samimiyet ve neşeyle çekmeyi seviyorum. Onlarla çekim öncesi görüşüyor, karakterlerini ve tarzlarını anlıyor ve çekim günü onlara özel çekim yapıyorum.

Düğün, çiftler için çok önemlidir. Bir fotoğrafçı da bu anları çekerken bunu aklından çıkarmamalıdır. İyi bir hazırlık, iş aşkı ve odaklanma kaliteli düğün fotoğrafları yaratmanızı sağlıyor. Bunun için yapılması gerekenler vardır.

Peki bunlar nelerdir?

İlk yapmanız gereken tabi ki sürekli kendinizi dinç tutup hiçbir yeniliği kaçırmamak olacaktır. Yaratıcılığınızı kullanarak değişik kareler elde etmeye çalışmayı amaç edinmelisiniz. Daha sonra düğün öncesi çiftimizle bir araya gelip çeşitli fikir alışverişleri yapılıp çekimi konuşmak çok önemlidir. Böylece neler yapabileceğinizi önceden planlarsınız. Karar verdiğiniz çekim mekanlarında eğer daha önceden çekim yapmadıysanız oraları birkaç gün öncesinden ziyaret edin. Böylece hem çevreyi tanırsınız hem yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz hem de çekim listenizi oluşturabilirsiniz. Düğün dış çekim fotoğraflarını çekeceğiniz gün geldi çattı. Mimari detayları çekebilmek adına geniş açılı fotoğraflamalar yapabilirsiniz. Her zaman derinliği arka planda vermeyin. Ön planla da çiçekler, vazolar, aydınlatmalar gibi birçok detayla derinlik sağlayabilirsiniz. Her şey o an sizin kontrol altınızda olması gerekir. Bu yüzden çekim yaparken bir yandan da göz ucuyla her şeyi kontrol edin. Düğün günü geldi çattı. Hazırlık aşamasında çekilmesi gereken oldukça güzel detaylar vardır. Gelin ayakkabısı, çiçeği, takıları… Detay fotoğrafları almanız için oldukça iyi malzemelerdir. Gelinlik giyilmeden önce de çeşitli detaylarıyla fotoğraflayabilirsiniz. Tüm bunların hepsi damat içinde geçerlidir tabi ki. Tamamlayıcı parçalar çekildikten sonra gelin ve damadı hazırlık aşamasında geniş ya da dar açılarla çekebilirsiniz. Sonuç olarak yaratıcılığını kullanarak işinizin keyfini çıkarın. Tüm bunlar için de işinizi sevmeniz gerekir tıpkı benim gibi. Ben Emre Erdoğan olarak tüm bu yazılanların bilincindeyim ve en iyisi için elimden geleni de yapıyorum.

Çekimlerinizi ayrıntılarımla renklendirmek isterseniz yandaki forma tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Merkez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.