Markapix - Fatih Çınar

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

Merkez, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türü Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Aura Fotoğrafçılık
32 5 10

Merkez

Aura Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Hayatınızın en özel anlarından biri olan düğününüzü şahane bir ekip desteği ile ölümsüzleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise size hizmet vermeye her zaman hazır olduğumuzu bilmelisiniz. Markapix Çanakkale’de video ve fotoğraf çekimlerimizle aşkınızı kayıt altına alıyoruz.

Özenli, titiz çalışmalarımız ve daima güler yüzlü yaklaşımımızla müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyoruz. Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Bu sayede görüntü kalitesinin üst seviyede olduğu fotoğraflar elde ediyoruz. Pek çok farklı konseptte çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Dış çekim öncesi sizinle bir araya gelerek hayallerinizi süsleyen fotoğrafların nasıl detaylarla ilişkili olduğunu öğreniyoruz. Sizden önce yaptığımız çalışmalara dair fotoğraf ve video örneklerini göstererek aklınızda hizmet kalitemize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Fotoğraf çekimlerinde en önem verilen nokta dış çekimin hangi mekanda yapılacağı oluyor. Sahil kenarı, yemyeşil bir ormanlık alan, tarihi bir bölge ya da sizin hayatınıza yön verdiğini düşündüğünüz manevi anlamı olan bir yerde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Mekan tercihi konusunda sizi özgür bırakıyoruz. Fikir danışmak isterseniz elbette seve seve yardımcı oluyoruz.

Çekim esnasında içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Siz ne kadar içten olursanız elde edeceğimiz görüntülerinde o kadar güzel olacağının bilincindeyiz. Bilgi ve birikimimiz doğrultusunda nasıl poz vermeniz gerektiğini, hangi açıdan daha iyi çıktığınızı söyleyerek size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Çekimler bittikten sonra bilgisayar ortamında renk, ışık, gölge ve netlik konusunda gereken düzenlemeleri yapıyoruz.

Siz de Çanakkale düğün fotoğrafçısı Markapix - Fatih Çınar’ın hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve firmamızın fiyat tekliflerini değerlendirmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

Fatih Çınar

 • Adres: Çanakkale MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Çanakkale Düğün Fotoğrafçıları
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!