Düğün Fotoğrafçıları Çanakkale

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video Sıkça Sorulan Sorular

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yücel Durmaz Fotoğraf & Video şehir dışında hizmet veriyor.

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Fotoğrafları daha çok çiftlerimizin istediği tarzda çekiyoruz.<br/>Ağırlıklı olarak Bozcaada ve Kaz dağlarında doğa çekimleri yapıyoruz"

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video Hakkında

2006 yılında bu yana fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Gün boyu çekimlerimizi sizinle beraber gerçekleştiriyoruz isteğiniz doğrultusunda. Fotoğraflarınızı ise hemen teslim ediyoruz. Fotoğraflarınızı seçer seçmez de 15 gün içinde albümünüzü adresinize yolluyoruz. Albüm tasarımı sırasında da iletişimde kalıp birlikte tasarlamayı yapıyoruz. Albüm teslim sürecini de biz üstleniyoruz. Gerekirse kendi aracımızla bunu gerçekleştiriyoruz. İlla ofisimize bizimle görüşmek için gelmenize gerek yok. Biz sizin bulunduğunuz yere gelip her zaman arabamızda olan albüm tasarımlarını örnek teşkil etmek açısında size anında gösteriyoruz. Ayrıca gelin için asistan sistemimizde var. Düğün gününde gelinlikle fotoğraf çekilmek çileden çıkarıcı olabiliyor. Bizde bir asistan yardımıyla gelinlerimiz için bugünü kolaylaştırmaya çalışıyoruz. 4 kişilik ekibimizle birlikte sizin için bu güzel gününüzü en rahat şekilde nasıl atlatırsınız diye uğraşıyoruz aslında. Çünkü bizim için en önce gelen sizin memnuniyetiniz.

Sizin isteğiniz doğrultusunda gece çekimleri de yapmaktayız. Bazı çiftler gece çekimlerini tercih ediyorlar çünkü. Ayrıca belirtmek isteriz Kaz Dağları’nda da çekimlerimi gerçekleştiriyoruz. Hem kendi anlaştığımız hem de çiftlerimizin isteği her mekânda çekim yapabiliyoruz. Ortalama 4-6 saatte çekimlerimizi bitiriyoruz. Tabii ki ekstra talep olmazsa. Özellikle çalıştığımız konseptlerden biri gün batımı. Son zamanlarda tercih edilende bir konsept aslında. Aslında bizim yaptığımız her şeyin arkasında yatan amaç sizin o gün özel hissetmeniz. Bu sebeple elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıca eklemek isteriz ki, 3 tane go pro kamerayla sizin çekim anınızı baştan sona kaydediyoruz. Buradan ortalama 3-4 dakikalık bir video oluşturup size hediye ediyoruz. Bu tamamen sizin mutluluğunuz için yapıyoruz. Hatta bazı çiftler için oldukça komik anlar çıkabiliyor bu kamera arkası videoda.

Evet. Sizi önemsiyoruz. Rahatlığınız ve mutluluğunuz için araba tahsisinden asistan kullanımına kadar birçok ayrıntıyı önemsiyoruz. Eğer bizimle çalışmak isterseniz bu ayrıcalıkları deneyimlemek isterseniz biz tık uzağınızdayız.

İletişim

  • Adres:

    Fevzipaşa Mahallesi, Eczane Sokak No:4

  • Haritadaki Konumu

    Yücel Durmaz Fotoğraf & Video Yol Haritası

Yücel Durmaz Fotoğraf & Video Yorumları (4)

Ayşe & Ahmet

Düğün Tarihi: 20.05.2016

Bir arkadaşımdan görüp fotoğraflarını çok beğenmiştim bende “nişan” çekimimi yaptırdım. Düğün içinde randevumu aldım sizde geç kalmadan randevunuzu alın :)

Gizem & Salih

Düğün Tarihi: 10.11.2017

Harika ötesi bir albümümüz oldu. Fotoğraflarımızın hepsi de tablo gibi olmuş. Çok çok çooook beğendik. Ellerinize emeklerinize sağlık.

Şüheda & Ahmet

Düğün Tarihi: 06.08.2016

Kızımın hatim çekimini yaptırdım video ve fotoğrafları çok güzel oldu. Benim videoları ve fotoğrafı goren iki arkadaşımda 2017 için randevularını şimdiden aldılar. Çok kaliteli hizmet eline sağlık.

Gülnur & Mehmet

Düğün Tarihi: 17.07.2016

Bozcaada da yaptığımız çekimlerde çok yorulduk ama çok da güzel fotoğraflarımız oldu. Çok çok memnun kaldık. Her biri özenle yapılmış tablo gibi olmuş. Tekrardan teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.