Sim Davetiye

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Merkez, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Önerilen Firmalar

Boutique.D'lara
15

Merkez

Boutique.D'lara

2-3 TL
Şehir Dışı Gönderim
Sevgi Matbaası
15

Bodrum

Sevgi Matbaası

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim
Muğla Ege Matbaa
15

Bodrum

Muğla Ege Matbaa

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Düğün hazırlıklarınız artık tamamlandıysa, sıra davetiye seçerek misafirlerinizi eğlencenize davet etmeye gelmiş demektir. Sim Davetiye olarak biz de tam olarak bu esnada hayatınıza dahil oluyoruz. İstekleriniz doğrultusunda davetiyenizi tasarlıyor, basıyor ve size teslim ediyoruz.

Sim baskılı davetiye yapan bir firma. Uzun zamandır da başarıyla bu işi yapıyoruz. Her zaman en iyisi olmak, özgün tasarımlarımızla fark yaratmak ve tabii ki sizi memnun etmek için çalışıyoruz. Kaliteyi uygun fiyatlarla sunuyoruz. Merkezimiz Bursa olmasına karşın Türkiye’nin pek çok iline hizmet götürüyoruz.

Davetiye seçimi için bizimle iletişime geçtiğinizde sizinle ilk tanışmamızı yapmış oluyoruz. Yaptığımız çalışma örneklerimizi size gösteriyor, nasıl bir davetiye istediğinizi öğreniyoruz. Her zevke hitap eden modellerimiz içerisinde eminiz ki sizi yansıtan modeli rahatlıkla bulacaksınız. Davetiye seçiminde düğün konsepti ve zevkleriniz en belirleyici iki kriter olarak karşımıza çıkıyor. Açık alanda, kır bahçesi bir düğün yapacaksanız davetinizde çiçek ve yaprak motiflerinin olması, yeşil renklerin daha yoğun kullanılması çok hoş duracaktır. Deniz kenarında bir düğün yapacaksanız mavi tonlarının, deniz yıldızlarının ve deniz kabuklarının bir arada bulunduğu bir davetiye ortama uyum sağlayacaktır. Tüm bunların dışında kendi zevkleriniz doğrultusunda hareket edebilir, altın ve gümüş renklerin baskın olduğu, kendi fotoğraflarınızın basıldığı ya da karikatür çiziminizin yapıldığı modelleri de düğün davetiniz için seçebilirsiniz.

Önceliğimiz daima sizsiniz. Beklentilerinizi karşılamak, sizi mutlu etmek için uzun yıllardır çalışıyoruz. Hoş bir davetiyeyle, konuklarınızı müthiş eğlencenize çağırmanız eminiz ki size de oldukça keyif verecektir. Siz de Muğla düğün davetiyeleri yapan firmalar arasında yer alan şirketimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, fiyatlarımızı ayrıntılı olarak öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan telefon, mail ve formu kullanabilirsiniz.

İletişim

Muzaffer Yavasoglu

  • Adres: Muğla

Sim Davetiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!