Çiçekçiler Antalya

Kepez Ekin Çiçek

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kepez Ekin Çiçek Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Kepez Ekin Çiçek Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Kepez Ekin Çiçek Hakkında

Antalya Kepez’de yaklaşık 4 yıldır hizmet veriyoruz. Özellikle gelinlerin memnuniyetini önemsememiz gereken çiçekçilik sektöründe bizim de önceliğimiz gelinin memnuniyeti. Orkidelerden papatyalara, güllerden kaktüslere kadar birçok çeşidimizle her tarza, her konsepte hitap edebiliyoruz. Siz yeter ki aklınızdaki konsepti en iyi şekilde bize aktarın.

Düğün hazırlığı içindesiniz belki de mekânı, gelinliği, organizasyonu hallettiniz. Ama özellikle de gelinliğinin tamamlanabilmesi için güzel bir gelin buketine ihtiyacınız var. Çiçeklerin renkleri, el buketinizin kaplaması gelinliğinizle uyum içinde olmalıdır. Tüm gün taşıyacağınız buketiniz şıklığıyla ve zarifliğiyle tamamen sizi yansıtmalı. Belki yok artık diyeceksiniz ama gelin buketiniz saçınızla bile uyum içinde olmalıdır. Saçınızda kullanacağınız aksesuarlardan buketinize de eklemeler yaparak güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Siz gelinliğinizi seçin, saçınıza karar verin ve bizimle iletişime geçin.

Siz nasıl bir buket istiyorsanız onu yapmak için tüm çiçeklerimizi ve aksesuarlarımızı kullanırız. Özellikle istediğiniz renkte veya türde bir çiçek varsa onu da getirtiyoruz. Yeter ki sizin içinize sinsin. Eğer canlı çiçek değil de yapay çiçek istiyorsanız sizin isteğiniz doğrultusunda yapay çiçeklerden oluşan buketler de yapıyoruz. Yaptığımız yapay çiçek buketini eğer beğenmezseniz istediğiniz şekilde tekrar değiştiriyoruz.

Gelin buketi ve damat yaka çiçeği ile uyum içinde olması için araç süslemesini de biz yapıyoruz. Masa süslemesi de dahil tabi ki. Tüm süslemelerin apayrı çiçeklerden, uyumsuz olması hiç hoş olmayacaktır. Bu yüzden buketinizden masa süslemelerinize, mekân süslemelerinize kadar hepsinin aynı elden çıkması için hepsinin sorumluluğunu üstleniyoruz.

Kepez ekin çiçek fiyatlarıyla her bütçeye uygun hizmet sunuyoruz. 1 haftadan daha az sürede ücretsiz bir şekilde teslimat yapıyoruz. Hatta şehir dışından sipariş vermek istiyorsanız hizmetimiz sadece Antalya ile sınırlı değil. Siz isteyin biz gönderelim. Şimdi teklif formunu doldurun ve buketinizi, süslemelerinizi tasarlamaya başlayalım.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Kültür mah. 75. yıl cad. No:40/B Kepez

  • Haritadaki Konumu

    Kepez Ekin Çiçek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.