Kepez Ekin Çiçek

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Kepez, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Önerilen Firmalar

VIP Çiçek
6

Aksu

VIP Çiçek

Kemer

Esra Çiçekçilik

Konak Çiçekçilik
11 1

Muratpaşa

Konak Çiçekçilik

Hakkında

Antalya Kepez’de yaklaşık 4 yıldır hizmet veriyoruz. Özellikle gelinlerin memnuniyetini önemsememiz gereken çiçekçilik sektöründe bizim de önceliğimiz gelinin memnuniyeti. Orkidelerden papatyalara, güllerden kaktüslere kadar birçok çeşidimizle her tarza, her konsepte hitap edebiliyoruz. Siz yeter ki aklınızdaki konsepti en iyi şekilde bize aktarın.

Düğün hazırlığı içindesiniz belki de mekânı, gelinliği, organizasyonu hallettiniz. Ama özellikle de gelinliğinin tamamlanabilmesi için güzel bir gelin buketine ihtiyacınız var. Çiçeklerin renkleri, el buketinizin kaplaması gelinliğinizle uyum içinde olmalıdır. Tüm gün taşıyacağınız buketiniz şıklığıyla ve zarifliğiyle tamamen sizi yansıtmalı. Belki yok artık diyeceksiniz ama gelin buketiniz saçınızla bile uyum içinde olmalıdır. Saçınızda kullanacağınız aksesuarlardan buketinize de eklemeler yaparak güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Siz gelinliğinizi seçin, saçınıza karar verin ve bizimle iletişime geçin.

Siz nasıl bir buket istiyorsanız onu yapmak için tüm çiçeklerimizi ve aksesuarlarımızı kullanırız. Özellikle istediğiniz renkte veya türde bir çiçek varsa onu da getirtiyoruz. Yeter ki sizin içinize sinsin. Eğer canlı çiçek değil de yapay çiçek istiyorsanız sizin isteğiniz doğrultusunda yapay çiçeklerden oluşan buketler de yapıyoruz. Yaptığımız yapay çiçek buketini eğer beğenmezseniz istediğiniz şekilde tekrar değiştiriyoruz.

Gelin buketi ve damat yaka çiçeği ile uyum içinde olması için araç süslemesini de biz yapıyoruz. Masa süslemesi de dahil tabi ki. Tüm süslemelerin apayrı çiçeklerden, uyumsuz olması hiç hoş olmayacaktır. Bu yüzden buketinizden masa süslemelerinize, mekân süslemelerinize kadar hepsinin aynı elden çıkması için hepsinin sorumluluğunu üstleniyoruz.

Kepez ekin çiçek fiyatlarıyla her bütçeye uygun hizmet sunuyoruz. 1 haftadan daha az sürede ücretsiz bir şekilde teslimat yapıyoruz. Hatta şehir dışından sipariş vermek istiyorsanız hizmetimiz sadece Antalya ile sınırlı değil. Siz isteyin biz gönderelim. Şimdi teklif formunu doldurun ve buketinizi, süslemelerinizi tasarlamaya başlayalım.

İletişim

Hasan Küçükyaman

  • Adres: Kültür mah. 75. yıl cad. No:40/B Kepez

Kepez Ekin Çiçek Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!