Onur Yemek Hizmetleri

E-posta Gönder

Catering Hizmetleri

Kategori

Limitsiz

Maks. Davetli Sayısı

20 TL'den az

Min. Yemekli Fiyat

Akkışla, Kayseri

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 catering firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat 20 TL'den az
  • Minimum Kokteyl Fiyat 10 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı Limitsiz

Özellik

  • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Sorular

  • Hazırladığınız ekstra menüler neler? Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Önerilen Firmalar

Tadım Yemek ve Catering
3

Akkışla

Tadım Yemek ve Catering

Tadım Yemek sektöründe 20 yılı aşkın tecrubesi olan ustalarımız ve genç eki...

Akkışla

Kartallar Yemek ve Catering

Kartallar yemek 1998 yılında orta sanayi bölgesinde 35 m2'lik işyerinde lok...

Acıktım Yemek Hizmetleri
5

Akkışla

Acıktım Yemek Hizmetleri

Şirketinizin personelleri her an sıcak yemek imkanından faydalanamayabilir....

Hakkında

2002 yılında Kayseri'de Faruk Özokutan tarafından kurulan Onur Yemek Hizmetleri, kalitesi ve güvenilir olması ile kısa zamanda sektörün önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Onur Yemek Hizmetleri ilk olarak 1000 kişiye yemek vererek hizmete başlamış, Sektördeki gelişmeleri de yakından takip ederek yeni yatırımları sonucu Organize'deki 2000 m2 modern tesisinde 8000 kişiye yemek verebilecek kapasiteye ulaşmış, profesyonel kadrolarıyla sizlere daha kaliteli hizmet üretmenin haklı gururunu yaşamaktadır.Ülkemizin önemli kuruluşlarına hizmet vermesi de bunun bir kanıtıdır.Türk mutfağının en güzel tadları ve en usta ellerde Onur Yemekte hazırlanmakta ve en kusursuz servisle sunulmaktadır.
Uzun yıllardan beri yemek sektöründe hizmet veren firmamız, işyerlerine gıda ve yemek desteği sağlamaktadır. Bünyesinde çalıştırdığı, Diyetisyen, gıda mühendisi ve gıda teknikerleri ile sadece yemek değil, sağlıklı ve yerinde beslenme hizmeti de vererek toplum sağlığı için üzerimize düşen sosyal sorumluluğu da yerine getiriyoruz. Bu sayede günümüzde çokça gündemde olan “sağlıklı beslenme” konusuna, firma olarak biz de gerekli hassasiyetleri gösteriyor “sağlıklı yemek” yaparak, toplumun sağlığına katkıda bulunuyoruz. Kayseri'de hizmet veren firmamız, bize ulaştığınız taktirde, en kısa zamanda arzu ettiğiniz çeşit yemekleri size en kısa zamanda ulaştırıyoruz.

Gıda sektöründe en temel öncelik ve gerekliliğin şart olduğu hijyen konusunda da asla taviz vermeyen firmamızın, en öncelikli misyonunu da bu konu oluşturuyor. Çalıştığımız kişi yada kuruluşlarla, uzun soluklu ve vazgeçilmez firma olma arzusu taşıyor, bu konu ile ilgilide firma olarak elimizden geleni yapıyoruz. Bu ortamın oluşması için, dilediğiniz taktirde, yemekhanelerimizi yerinde görebiliyor, yemeklerimizi tadarak, lezzetler konusunda fikir edinebiliyorsunuz. Bu konuda kendimize güveniyor, çalışma alanlarımızı ve çalışanlarımızı görmek ve denetlemek istediğinizde, bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Çorbalar, ana yemekler, tatlılar, salatalar, içecek çeşitleri, kahvaltı çeşitleri, fastfood ve börek kategorilerinden oluşturduğumuz, çok sayıda yemek listeleri ile herkesin ve herkesimin damak tadına uyacak bir menüyü mutlaka oluşturuyoruz. Dilediğiniz çeşitte yemeği, dilediğiniz miktarda, hijyen ve sağlık kurallarına göre hazırlıyor, ihtiyaç duyduğunuz zamanda ve istediğiniz yere teslimini gerçekleştiriyoruz. Kaliteli malzemelerle, genel sağlık kurallarına göre hazırladığımız yemek listeleri lezzetinin ve hijyenin yanı sıra fiyatları ile de son derece cazip. Kişilerin isteğine göre diyet yemekleri, vejetaryen yemekleri de hazırlayan firmamız, istediğiniz malzemeleri, istediğiniz miktarda kullanarak tadından ödün vermeyen lezzetler yaratarak, size diyet yaptığınızı unutturuyor, mutlu olmanızı sağlıyoruz.

İletişim

Faruk Ozokutan

  • Adres: Organize Sanayi Bölgesi 10. Cadde No:20

Onur Yemek Hizmetleri Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.