Onur Yemek Hizmetleri

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Onur Yemek Hizmetleri Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20 TL'den az

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  10 TL'den az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  Limitsiz

Onur Yemek Hizmetleri Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Onur Yemek Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Onur Yemek Hizmetleri Hakkında

2002 yılında Kayseri'de Faruk Özokutan tarafından kurulan Onur Yemek Hizmetleri, kalitesi ve güvenilir olması ile kısa zamanda sektörün önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Onur Yemek Hizmetleri ilk olarak 1000 kişiye yemek vererek hizmete başlamış, Sektördeki gelişmeleri de yakından takip ederek yeni yatırımları sonucu Organize'deki 2000 m2 modern tesisinde 8000 kişiye yemek verebilecek kapasiteye ulaşmış, profesyonel kadrolarıyla sizlere daha kaliteli hizmet üretmenin haklı gururunu yaşamaktadır.Ülkemizin önemli kuruluşlarına hizmet vermesi de bunun bir kanıtıdır.Türk mutfağının en güzel tadları ve en usta ellerde Onur Yemekte hazırlanmakta ve en kusursuz servisle sunulmaktadır.
Uzun yıllardan beri yemek sektöründe hizmet veren firmamız, işyerlerine gıda ve yemek desteği sağlamaktadır. Bünyesinde çalıştırdığı, Diyetisyen, gıda mühendisi ve gıda teknikerleri ile sadece yemek değil, sağlıklı ve yerinde beslenme hizmeti de vererek toplum sağlığı için üzerimize düşen sosyal sorumluluğu da yerine getiriyoruz. Bu sayede günümüzde çokça gündemde olan “sağlıklı beslenme” konusuna, firma olarak biz de gerekli hassasiyetleri gösteriyor “sağlıklı yemek” yaparak, toplumun sağlığına katkıda bulunuyoruz. Kayseri'de hizmet veren firmamız, bize ulaştığınız taktirde, en kısa zamanda arzu ettiğiniz çeşit yemekleri size en kısa zamanda ulaştırıyoruz.

Gıda sektöründe en temel öncelik ve gerekliliğin şart olduğu hijyen konusunda da asla taviz vermeyen firmamızın, en öncelikli misyonunu da bu konu oluşturuyor. Çalıştığımız kişi yada kuruluşlarla, uzun soluklu ve vazgeçilmez firma olma arzusu taşıyor, bu konu ile ilgilide firma olarak elimizden geleni yapıyoruz. Bu ortamın oluşması için, dilediğiniz taktirde, yemekhanelerimizi yerinde görebiliyor, yemeklerimizi tadarak, lezzetler konusunda fikir edinebiliyorsunuz. Bu konuda kendimize güveniyor, çalışma alanlarımızı ve çalışanlarımızı görmek ve denetlemek istediğinizde, bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Çorbalar, ana yemekler, tatlılar, salatalar, içecek çeşitleri, kahvaltı çeşitleri, fastfood ve börek kategorilerinden oluşturduğumuz, çok sayıda yemek listeleri ile herkesin ve herkesimin damak tadına uyacak bir menüyü mutlaka oluşturuyoruz. Dilediğiniz çeşitte yemeği, dilediğiniz miktarda, hijyen ve sağlık kurallarına göre hazırlıyor, ihtiyaç duyduğunuz zamanda ve istediğiniz yere teslimini gerçekleştiriyoruz. Kaliteli malzemelerle, genel sağlık kurallarına göre hazırladığımız yemek listeleri lezzetinin ve hijyenin yanı sıra fiyatları ile de son derece cazip. Kişilerin isteğine göre diyet yemekleri, vejetaryen yemekleri de hazırlayan firmamız, istediğiniz malzemeleri, istediğiniz miktarda kullanarak tadından ödün vermeyen lezzetler yaratarak, size diyet yaptığınızı unutturuyor, mutlu olmanızı sağlıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Organize Sanayi Bölgesi 10. Cadde No:20

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Onur Yemek Hizmetleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.