Catering Hizmetleri Kayseri

Onur Yemek Hizmetleri

  • Min. Yemekli
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Onur Yemek Hizmetleri Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyat
10 TL'den az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
Limitsiz
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik

Onur Yemek Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet

Onur Yemek Hizmetleri Hakkında

2002 yılında Kayseri'de Faruk Özokutan tarafından kurulan Onur Yemek Hizmetleri, kalitesi ve güvenilir olması ile kısa zamanda sektörün önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Onur Yemek Hizmetleri ilk olarak 1000 kişiye yemek vererek hizmete başlamış, Sektördeki gelişmeleri de yakından takip ederek yeni yatırımları sonucu Organize'deki 2000 m2 modern tesisinde 8000 kişiye yemek verebilecek kapasiteye ulaşmış, profesyonel kadrolarıyla sizlere daha kaliteli hizmet üretmenin haklı gururunu yaşamaktadır.Ülkemizin önemli kuruluşlarına hizmet vermesi de bunun bir kanıtıdır.Türk mutfağının en güzel tadları ve en usta ellerde Onur Yemekte hazırlanmakta ve en kusursuz servisle sunulmaktadır.
Uzun yıllardan beri yemek sektöründe hizmet veren firmamız, işyerlerine gıda ve yemek desteği sağlamaktadır. Bünyesinde çalıştırdığı, Diyetisyen, gıda mühendisi ve gıda teknikerleri ile sadece yemek değil, sağlıklı ve yerinde beslenme hizmeti de vererek toplum sağlığı için üzerimize düşen sosyal sorumluluğu da yerine getiriyoruz. Bu sayede günümüzde çokça gündemde olan “sağlıklı beslenme” konusuna, firma olarak biz de gerekli hassasiyetleri gösteriyor “sağlıklı yemek” yaparak, toplumun sağlığına katkıda bulunuyoruz. Kayseri'de hizmet veren firmamız, bize ulaştığınız taktirde, en kısa zamanda arzu ettiğiniz çeşit yemekleri size en kısa zamanda ulaştırıyoruz.

Gıda sektöründe en temel öncelik ve gerekliliğin şart olduğu hijyen konusunda da asla taviz vermeyen firmamızın, en öncelikli misyonunu da bu konu oluşturuyor. Çalıştığımız kişi yada kuruluşlarla, uzun soluklu ve vazgeçilmez firma olma arzusu taşıyor, bu konu ile ilgilide firma olarak elimizden geleni yapıyoruz. Bu ortamın oluşması için, dilediğiniz taktirde, yemekhanelerimizi yerinde görebiliyor, yemeklerimizi tadarak, lezzetler konusunda fikir edinebiliyorsunuz. Bu konuda kendimize güveniyor, çalışma alanlarımızı ve çalışanlarımızı görmek ve denetlemek istediğinizde, bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Çorbalar, ana yemekler, tatlılar, salatalar, içecek çeşitleri, kahvaltı çeşitleri, fastfood ve börek kategorilerinden oluşturduğumuz, çok sayıda yemek listeleri ile herkesin ve herkesimin damak tadına uyacak bir menüyü mutlaka oluşturuyoruz. Dilediğiniz çeşitte yemeği, dilediğiniz miktarda, hijyen ve sağlık kurallarına göre hazırlıyor, ihtiyaç duyduğunuz zamanda ve istediğiniz yere teslimini gerçekleştiriyoruz. Kaliteli malzemelerle, genel sağlık kurallarına göre hazırladığımız yemek listeleri lezzetinin ve hijyenin yanı sıra fiyatları ile de son derece cazip. Kişilerin isteğine göre diyet yemekleri, vejetaryen yemekleri de hazırlayan firmamız, istediğiniz malzemeleri, istediğiniz miktarda kullanarak tadından ödün vermeyen lezzetler yaratarak, size diyet yaptığınızı unutturuyor, mutlu olmanızı sağlıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Organize Sanayi Bölgesi 10. Cadde No:20

  • Haritadaki Konumu

    Onur Yemek Hizmetleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.