Gooddrink Bar Catering ve Shot Servisi

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Gooddrink Bar Catering ve Shot Servisi Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  40-60 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  30-40 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  2.000 kişi

Gooddrink Bar Catering ve Shot Servisi Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik, Düğün Shot Servisi

Gooddrink Bar Catering ve Shot Servisi Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Gooddrink Bar Catering ve Shot Servisi Hakkında

Gooddrink, yurtiçinde ve yurtdışında planladığınız düğününüz için size bar kurulumlu ya da barsız sunum şovlarla desteklenen her türlü bütçeye uygun, kaliteli ve alternatifli bar catering çözümleri ve shot servisi hizmeti sunmaktadır.
Düğün hazırlıklarına başlayan çiftler davetli sayısını, düğün mekanını ve düğün konseptini belirledikten sonra çalışmalara başlanmaktadır. İster kır düğünü, kumsal gibi dış mekanlar olsun, ister otel veya iç mekan düğünü olsun, farklı konseptlerde hazırlanmış demonte bar seçeneklerimiz bulunmaktadır. Barlarımız her türlü mekâna uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Düğününüzün konseptine, süsleme renklerine ve özel isteklerinize göre alkollü ve alkolsüz kokteyl menüsü, signature drinks, welcome drinks, bardak süsleme, sunum şekilleri, kıyafet, kostüm, aksesuar seçenekleri belirlenebilmektedir. Barmen, Barmaid, Bar ekipmanları, taze tropikal meyve ve değişik aromalardan oluşan özel reçeteli shotlar, özel kokteyl menüleri, davet sahiplerine veya kurumlara oluşturulan özel kokteyller, temalı içecekler ve daha da fazlası bar catering hizmetimizin tümünü kapsamaktadır.
Düğün, nişan, kına gibi spesifik organizasyonların dışında bayii toplantıları, Gala Gecesi organizasyonları, ürün lansmanları, şirketiçi motivasyon toplantıları gibi kurumsal organizasyonlarda, servis sağlamaktadır. Ayrıca konseptli sürpriz partiler, özel temalı davetler, özel ev ve bahçe davetleri, bekarlığa veda partileri, tekne partileri gibi birbirinden farklı ihtiyaçlara geniş hizmet yelpazesi sunmaktadır.
Gooddrink’le bu özel gününüzde birbirinden farklı ve alternatifli bar catering hizmetini alıp, Eğlenceyi Yudumla’yabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Fulya Mah. Özbal Sok. Özbal Balaban Apt. No:18/1 Gayrettepe

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gooddrink Bar Catering ve Shot Servisi Yol Haritası

Gooddrink Bar Catering ve Shot Servisi Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Serra & Dogukan

Düğün Tarihi: 02.11.2019Müthiştiler. Tüm ekip, hazırladıkları kokteyller, güleryüzlülükleri, yardımseverlikleri.... şiddetle tavsiye ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.