Şahin Catering Organizasyon

1 Yorum

E-posta Gönder

Şahin Catering Organizasyon

Şahin Catering Organizasyon Hakkında

Şahin Catering olarak hizmet hayatına sadece bir tabak yemek satışıyla başlayan bir ekibiz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeler ve artan kalitemiz doğrultusunda şu an yemeklerimizin tencere sayısını artırmış bir şekilde catering hizmeti vererek sektördeki başarılı faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Bugünlere kolay gelmediğimizin bilincindeyiz. 2002 yılında Şahin Döner ve Ev Yemekleri adıyla yemek sektörüne giriş yaptığımız şirketimizde öğrenciden, öğretmene, doktordan, emekçiye kadar aklınıza gelen tüm meslek gruplarına ve herkese yemek hizmetini sunarak zamanla kendimizi geliştirmeyi başardık. Kimi zaman sünnet düğünü için yemekler yaptık kimi zaman da mutluluğa atılan ilk adımların arasında yer alan nişan törenleri için yemek hizmeti sağladık. Hatta kiminin de evinin bahçesinde kendi üretimimiz olan katkısız tavuk döner ya da et döner yaparak leziz tatlarımızı sofralarınıza ulaştık.

Yıllar içerisindeki gelişimimizi takvimler 2013 yılını gösterdiğinde Şahin Döner ve Ev Yemekleri’nden Şahin Catering Organizasyon’a dönüştürerek daha kapsamlı şekilde sizlere ulaşmayı başarmaktayız. Bu dönüşümde Türkiye’nin en büyük özel hastanelerinden birinin bazı şubelerine yemek hizmeti vermeye başlamamızın büyük rol oynadığını söyleyebiliriz. Klinikler, okullar ve hizmet sektörü derken giderek catering hizmeti sağlayan bir firmaya dönüştük. Yaptığımızdan işlerden aldığımız olumlu geri dönüşlerin bize başka işlerin kapısını açmasıyla ardı arkası kesilmeyen bir arz ve talep döngüsünün tam ortasında kendimizi bulmaktayız.

Sizi en iyi şekilde ağırlamak ve işimizi layığıyla yapmak için kullandığımız malzemelerde kaliteyi hep ön planda tutmaya daima gayret ediyoruz. Günümüzde de lezzeti hala önceliğimiz yaparak hizmet hayatına başarılı bir şekilde devam ediyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Olumlu geri dönüşlerle mutlu oluyor ve daha iyisini yapmak için motivasyon sağlıyoruz. Her zaman şeffaf, gerçekçi ve pratik çözümlerle size yaklaşıyoruz. Sunduğumuz hizmet kadar bütçe planlamasında da sizi düşünerek hareket ediyoruz. Her bütçeye uygun bir menü listesi tasarlayarak cebinizi yakmayan bir hizmet sunmaya gayret ediyoruz.

Hizmetlerimizde daima %100 müşteri memnuniyeti sunmaya gayret ediyoruz. Yemeklerimizi sabahın ilk ışığıyla pişirmeye başlıyoruz. Yemeklerimiz piştikten sonra mutlaka bünyemizde çalışan gıda mühendisleri ve mutfak şeflerimizin kontrolünden geçiyor. Hazırladığımız ve tüm kontrolleri eksiksiz bir şekilde yapılan yemeklerimizi sıcaklığı ve temizliği korunacak şekilde size ulaştırabilmek için thermobox ismini verdiğimiz gastronomi kaplarına koyuyoruz. Eğitimli personelimizin de hijyen koşullarına dikkat ederek titiz bir şekilde çalıştığını biliyor ve onları sürekli olarak gözlemliyoruz.

En kaliteli taze sebze ve meyveyi alıyoruz. Et, süt ve yumurtayı yakınımızda ulunan Güvenal Çiftliği’nden temin ediyoruz. Büyük tencerelerle ev yemeği tadını sağlayacak bir hizmet sunuyoruz. Bizi ziyaret etmenizi, mutfağımızı görmeyi ve yemeklerimizin tadına bakarak karar vermenizi istiyoruz. Tüm bunlara ek olarak gıda güvenliğini göz önünde bulundurarak Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından İşletme Kayıt Belgeleri, Toplu Üretim ve Toplu Tüketim Belgeleri ile gerekli olan hizmet koşullarını sağlayacak gerekli tüm sertifikaları, izinler ve ruhsatlara sahip bir şekilde çalışıyoruz. Sağlıklı, hijyenik ve lezzetli tatlarla sizi buluşturuyoruz. Kısacası biz Şahin Catering ailesi olarak, en özel anlarınız için sizin ihtiyaçlarınız ve tercihlerinizle doğrultusunda bir hizmet planlıyoruz. Sizinle tanışmak, mutluluğunuza ortak olmak ve aramızda keyifli bir dostluk bağı kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Siz de İstanbul catering firmaları arasında yer aldığımız Şahin Catering Organizasyon’un ayrıcalıklı hizmetinden yararlanmak ve tadı damağınızda kalacak lezzetlerine ulaşmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan telefon, mail ve iletişim formu yoluyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Şahin Catering Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

E&K

Elçin & Kemal

Düğün Tarihi: 15.04.2021

Düğün.com üzerinden anlaştıKızımın nişan daveti sebebiyle tanıştığım Şahin bey ve ekibi gelen davetlilere ve davet sahiplerine hem lezzet hem malzeme kalitesi hem sunum konusunda mükemmel dedirtecek bir hizmet verdiler. İleri tarihte yapılacak kınamızın ön hazırlıklarını dahi konuştuk. Böyle özel günlerde yemek gibi çok... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.