By Beymenler Catering

E-posta Gönder

0212 963 0496

2 yorum

Catering Hizmetleri

Kategori

2.000 kişi

Kapasite

40-60 TL

Min. Yemekli

Esenyurt, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat 40-60 TL
  • Minimum Kokteyl Fiyat 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı 2.000 kişi

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik, Düğün Shot Servisi

Sorular

  • Hazırladığınız ekstra menüler neler? Diyabet, Vejetaryen

Hakkında

Yemek sektöründe By Beymenler Catering adıyla hizmet veren bir firmayız. Dilerseniz özel organizasyonlarınızın şahane menülerini biz hazırlayabiliriz. En iyi lezzetleri bir araya getirerek, tadı yıllarca unutulmayacak yemekler hazırlıyoruz. Siz de şahane bir düğün menüsü hayal ediyorsanız, doğru yerdesiniz.

Her zaman hijyen standartlarına uyarak kaliteli bir hizmet veriyoruz. Düğünlerin dışında farklı pek çok organizasyona da hizmet sunuyoruz. Catering hizmeti almak, yemekli bir düğün tercih edecek çiftlerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri. Güzel bir düğün menüsüne sahip olmak tüm çiftlerin hakkı. Eğer siz de hem kendi hem de konuklarınızın damak zevkini önemseyen bir çiftseniz ve İstanbul catering firmaları araştırması yapıyorsanız, doğru firmayı buldunuz bile!

Bünyemizde çok fazla menü seçeneği bulunuyor. Her menümüzün içeriği ve konsepti birbirinden oldukça farklı. Kırmızı et ağırlıklı menülerden balık menülerine kadar uzanan geniş bir yelpazeye sahibiz. Bu nedenle sizinle düğünden önce bir ön görüşme yaparak nasıl bir menü istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Menü içeriklerimizi gösteriyor, çalışmalarımız hakkında bilgi veriyoruz. Menünüze karar verdikten sonra dilerseniz içeriklerde değişiklik yapabilirsiniz. Eğer diyabet hastası ve vejetaryen olan konuklarınız var ise onlar için de özel menülere sahibiz.

Menü hazırlaması dışında servis personeli konusunda da size destek oluyoruz. Bizimle çalıştığınızda konuk sayınıza yetecek kadar personelimizi de davet mekanınıza göndererek kusursuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Hizmet sunmak için gereken ekipmanlarımızla birlikte mekana geliyor ve konuklarınızın servisiyle tek tek ilgileniyoruz. Ayrıca sadece İstanbul’da değil aynı zamanda şehir dışında da hizmet veriyoruz.

İstanbul yemek firmaları arasında By Beymenler Catering olarak varlığımızı başarıyla sürdürüyoruz. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Erkan Çakmaklı

  • Telefon: 0212 963 0496
  • Adres: Örnek Mah. Erzurum Kongre Cad. Esenyurt/İstanbul

By Beymenler Catering Yol Haritası

2 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


e&m

eylem & muhammet

Düğün Tarihi: 14.11.2020

beymen catering ekibine ve erkan beye başta olmak üzere çok teşekkür ediyorum.herşey söylenildiği gibi yapıldı demo yemeğimizle herşey aynıdı kendilerine ilgi alaka ve lezzetlerinden dolayı tüm misafirlerim adına tekrar teşekkür ederim

R&H

Rabia & Hasan

Düğün Tarihi: 15.10.2020

Hizmet kalitesi, sunum, hijyen açısından oldukça başarılıydı. Bize görsel olarak sundukları ile yaptıkları bire bir aynıydı. Gönül rahatlığıyla by beymenler catering’i tercih edebilirsiniz. Çok teşekkür ediyoruz tekrardan
By Beymenler Catering

By Beymenler Catering
Dusunceleriniz bizleri onure etti bu güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!