5 Adımda Düğün Stresini Yenin

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:38 dakika

29.06.2020

Sadece 5 maddeye dikkat ederek düğün stresinden tamamen kurtulabileceğinizi biliyor musunuz?

İyi Bir Planlama

Stres en çok; neyi, ne zaman, nasıl yapacağınızı bilememekten kaynaklanır. İyi bir düğün planlamayla neredeyse tüm stresi ortadan kaldırabilir; yakınlarınız, nişanlınız ve düğün firmalarınızla yaşayacağınız sorunları minimuma indirebilirsiniz. İşte bunu sağlamak için ihtiyacınız olan en temel aracı Düğün.com sizin için tasarladı! Kişiye özel ajandam aracı ile size yük yapacak bir ajanda taşımanıza gerek kalmıyor. İnternetin olduğu her yerde Düğün.com ajandanız yanınızda olacak. Siz sadece düğün tarihinizi girin, düğün planlamanızı biz yapalım. Düğün.com Çiftlerine ücretsiz olan bu aracı hemen denemelisiniz.

5 adımda düğün stresini yenin

Yardım İsteyin

Yalnız değilsiniz, bunu asla unutmayın. Çoğu gelin, bunu sadece kendi düğünüymüş gibi düşünüp, tüm hazırlıkları tek başına üstlenip işin altından kalkabileceği yanılgısına düşer. Önce eşinizle bir takım olduğunuzu unutmayın. Bu sizin partiniz. İş bölümü yapın ve beraber hareket edin. Ayrıca ailenizden ve yakınlarınızdan yardım istemekten çekinmeyin, onlar sürece dahil olmaktan keyif duyacaklardır.

5 adımda düğün stresini yenin

İlişkilerinizi Dikkatli Kurun

Normal hayatınızın çok da hafif olmayan temposuna bir de düğün telaşı eklendi. Yorgunluğunuz arttıkça sabrınızın azalması çok doğal. Ama unutmayın ki, herkes biraz telaşlı ve gergin. Özellikle ailelerinizle ve eşinizle olan ilişkilerinizde anlayışlı olun. Bu dönemde ilişkilerin bozulmasına engel olmak için uzmanların uyarılarını dikkate alın. Ailelerin tüm düğün hazırlıklarında değilse de ufak konularda fikirlerini uygulayın, onların da gönlünü alın.

Motive Olun

Evet, mükemmel bir düğün istiyorsunuz ama saçlarınızı süpürge etme derecesinde bir performansla düğüne hazırlanmanız da gerekmiyor. Düğün hazırlıklarınızı bir işkolik edasıyla yapmayın. Düğün, geçmeniz gereken bir sınav değil. Kendinizi sık sık motive edin. Eğlencelerinizi ertelemeyin. Arkadaşlarınızla gezin, bakımınızı yaptırın, eşinizle vakit geçirin... Siz çok daha rahat bir hazırlık süreci geçirin diye ihtiyacınız olan her şeyi biz Düğün.com'da topluyoruz.

5 adımda düğün stresini yenin

Düğün.com Çiftlerine Kulak Verin

Sitemizde her hafta yeni bir Düğün.com Çiftinin düğün hikayesini yayınlıyoruz. Çiftlerimiz hem kendi hikayelerini anlatıyor, hem düğün künyelerini sizinle paylaşıp size fikir veriyor, hem de düğünlerinde yaşadıkları sorunlardan bahsediyorlar. Onları dinlerken; düğün günü yaşadıkları bir aksiliği, şimdi nasıl da keyifli bir anı olarak hatırladıklarını göreceksiniz. Emin olun, bir aksilik bile yaşasanız daha sonra bunu gülerek hatırlayacaksınız. O yüzden rahatlayın ve bu özel günlerin tadını çıkarın.

5 adımda düğün stresini yenin

Düğün Mekanları

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 yorum

NC

Neriman C

14/10/2014

Ne kadar planlasakta sıkıntılar oluyor insanın morali bozuluyor


EK

Elif Kaşık

14/10/2014

güzel bir yazı olmuş teşekkürler yazılarınızı takip ediyoruz :)