Unutulmaz Evlilik Teklifleri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

9:22 dakika

15.06.2021

Sevgiline özel bir evlilik teklifi yapmak için fikir arıyorsan doğru yerdesin. O büyük soruyu sorarken sana ilham vermesi için birbirinden güzel evlenme teklifleri hazırladık. Sizin ilişkinize en uygun olanı seçerek unutulmaz bir teklif yapabilirsin.

Evlilik Teklifi

Sürpriz Evlenme Teklifleri

“Sıradan bir gündü ve aniden…” diye başlayan bir cümleyle sevdiklerinize o özel günü anlatabileceğiniz günler de gelecek elbet! Peki ileride torunlarını bile heyecanlandıracak sürpriz bir evlilik teklifi yapmaya ne dersin? Cevabın “Evet” ise bu fikirlerden ilham alabilirsin.

Film sahnesi tadında

Sevgilinle gittiğin sıradan bir hafta sonu gezisini büyük bir sürprize dönüştürmeye ne dersin? Doğayla iç içe bir program hazırlayıp romantik bir evlilik teklifine imza atabilirsin. Şöyle ki: Şimdi bir ortam düşün, örneğin; Sapanca Gölü kenarı. Süslenmiş eski bir cabrio araba, ahşap kapılar, ışıklandırılmış ağaçlar, kalpler, renkli balonlar ve kır çiçekleriyle dekore edilmiş, geniş, yemyeşil bir alan.

Sevgilin kapıdan girdiği andan itibaren her detayıyla büyüleniyor. Tüller ve ışıklarla süslenmiş uzun bir iskeleden mum ışıklarıyla aydınlatılmış, güllerle donatılmış bir yemek masasına yürüyorsunuz. Sevgilin heyecan ve şaşkınlıkla doluyken yüzüğünü çıkarıp evlenme teklif ediyorsun! Hatta tüm bu anlar sizin için bir ekip tarafından, kameralarla, dronelarla kayda alınıyor! Sana fikir vermesi için bir örneğini izleyebileceğin videoyu şuraya bırakıyoruz:

Sen de Sapanca'nın eşsiz doğasında böyle bir organizasyonla, şık bir kokteylde ya da teknede evlilik teklif etmek istersen Sürpriz Evi firması bu konuda sana yardımcı olabilir.

unutulmaz evlilik teklifleri

Evlilik teklifine deniz esintisi eşlik etsin!

Müthiş bir deniz manzarası eşliğinde sürpriz evlilik teklifine hazır mısın? Sevgilinle akşam gezmesine çıkmak istediğini söyle ve onu bir anda çiçeklerle, kalplerle donatılmış evlenme teklifi alanına götür!

Hayal Dünyam Organizasyon'un içerisinde özel süslenmiş alanda 2 kişilik akşam yemeği, güne özel kutlama pastası, 2 adet volkan, 16 adet havai fişek, 1 dakikalık Instagram çekimi, 20 adet dijital fotoğraf bulunan bir evlilik teklifi paketi mevcut. Deniz manzaralı bir noktada çiftlere özel göz kamaştırıcı masalar hazırlıyorlar. Firmadan fiyat teklifi almayı unutma!

unutulmaz evlilik teklifleri

Tekne romantizmi her zaman etkili!

Tamamen size özel hazırlanmış teknede romantik bir evlilik teklifi ederek, sevgilinin gönlünü fethedebilirsin. Önemli olan bu organizasyon için profesyonel bir ekiple çalışman.

Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış teknesiyle, Sazende Yatçılık evlilik teklifi organizasyonu hizmeti veriyor. Yatta sadece kaptan, servis personeli ve siz oluyorsunuz. Diğer detaylar için firmayla görüşmeni öneriyoruz.

unutulmaz evlilik teklifleri

Yatta evlilik teklifi etmeyi düşünüyorsan sana önereceğimiz firmalar arasında Lotus Yat da yer alıyor. Unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonu için atıştırmalıklardan süslemelere, fotoğraf çekiminden müziklere kadar her detayı düşünen firmayla da iletişime geçebilirsin!

unutulmaz evlilik teklifleri

Yatta teklif etmek istersen: Yatta Evlilik Teklifi Hakkında Her Şey!

Yasak kelimelere dikkat!

Arkadaşlarınızla toplandığınız bir günde Tabu gibi kartlarla oynanan bir kutu oyunu oynayın. Oyunun ortalarında sevgiline sanki karttan “evlilik teklifi” kelimesi çıkmış gibi anlatmaya başla. O cevabı bilmenin heyecanıyla “Evlenme teklifi” diye bağırdığında cebinden yüzüğü çıkart ve ona tüm arkadaşlarınızın önünde sürpriz bir şekilde evlenme teklifi et.

Arkadaşlarınıza oyundan önce bu konudan bahsetmeyi ve o özel anı kameraya almalarını istemeyi unutma. Bu şekilde teklifin ve sevgilinin o anki şaşkınlığını ölümsüzleştirebilirsin.

unutulmaz evlilik teklifleri

Kameralara oynayın

Telefonunun kamerasını aç ve sevgilini konuşturduğun bir video çekmeye başla. Ona senin hakkındaki sevdiği ve sevmediği özelliklerinle ve birlikte yaptığınız şeylerle ilgili çeşitli sorular sor. Sen de aynı şekilde onunla birlikte bu sorulara cevaplar ver. “Şimdi son soruya geçiyorum” diyerek büyük soruyu patlat. O an sevgilinin gözlerinde mutluluk, şaşkınlık ve daha pek çok duyguyu bir arada görebileceğine emin olabilirsin.

unutulmaz evlilik teklifleri

Tekliften sonra dikkat etmen gereken bazı konular var: Evlenip Eşyalarını Birleştirmeye Çalışanlara 7 Öneri

Sıradan bir öğleden sonrayı sıradanlıktan çıkar!

Sevgilini standart bir öğle yemeğine çıkarıp, bu yemeği unutamayacağı bir ana dönüştürebilirsin! Şık bir restorandan yemek için randevu al. Mekana gidene kadar her şey normal gelişsin. Sonrasında restoranın girişinde onu meşaleler ve tüllerle süslenmiş bir yol karşılasın! Girişte göreceği şekilde de kocaman bir pankart konumlandırırsın. O esnada yüzüğü çıkarıp evlilik teklifini edebilirsin. Ancak organizasyon burada bitmeyecek tabii. Evlilik teklifinden sonra mekanda müthiş bir masa sizi bekliyor olacak: Mumlar, güller, balonlar...

Ona şarkılar söyle!

Bazen şarkılar her şeyi anlatır. Evlilik teklifini ederken sen de şarkıların gücünden yararlanabilirsin. Çok sevdiğiniz arkadaş grubunuz ile dikkat çekmeyen, gayet rutin görünen bir etkinlik planlayın. Mesela kareoke bara gidebilirsiniz. Grubu neşelendiren parçalardan sonra sevgilinin gözlerinin içine bakarak, ilişkiniz için anlamlı bir parçayı seslendir ve şarkının sonunda büyük soruyu sorarak sevgilini bu etkileyici evlenme teklifi ile şaşırt. Hem sizin hem de arkadaşlarınızın bu özel geceyi unutamayacağına şüphe yok!

unutulmaz evlilik teklifleri

Bu fikirleri de çok seveceksin: Birbirinden Farklı 10 Evlilik Teklifi Organizasyonu

İlginç Evlenme Teklifleri

Farklı şeylerden hoşlanan bir çiftseniz sevgiline kolay kolay kimsenin aklına gelmeyecek ilginç bir evlenme teklifi yapabilirsin. Nasıl mı? İşte sana birkaç öneri:

İpuçlarını topla, yüzüğe ulaş!

İpuçlarını takip ederek kilitli olduğun alandan kurtulmaya çalıştığın odadan kaçış oyunlarını duymuşsundur. Peki bu eğlenceli oyun ile sürpriz evlilik teklifine ne dersin? Sevgilinle birlikte ipuçlarını toplayacaksın, ama sonunda ulaşılan anahtar değil, yüzük olacak! Üstelik seçeneklerin, odadan kaçış setleriyle sınırlı değil. İster arkadaşlarınla ister sevgilinle birlikte oynayabileceğin bu oyun için evinin salonu ya da önceden belirlediğin bir mekana da hikayeye uygun set kurdurabilirsin.

Sen de böyle bir sürpriz evlilik teklifine imza atmak istersen Kaçmasak da Olur Evlilik Teklifi firması, hayalindeki organizasyon için sana yardımcı olabilir. Firma, "Topkapı Soygunu" oyununu istediğin yere kuruyor, tarihi kostümlerle hikayeye uygun bir ortam oluşturuyor. Oyunun sonu da malum...

unutulmaz evlilik teklifleri

Sen değil tablo konuşsun!

Evlilik teklifinde biraz sanat dokunuşuyla sevgilini şaşırtabilirsin. Bir ressamla anlaşarak sevgilinin şaşırmış yüz ifadesindeki portresi ve ona doğru uzanan bir yüzük kutusunun olduğu bir çizim hazırlat. Teklifi yapacağın büyük gün geldiğinde ona bu tabloyu hediye et ve tepkisini bekle. Büyük ihtimalle sana “Bu ne anlama geliyor” tarzında bir soru soracaktır. Evet bu senin işaretin! Şimdi cebindeki yüzüğü çıkar ve ona evlenme teklifini et. Böyle bir teklif sana ve sevgiline evlenme teklifi ettiğin günden bir hatıra kalmasını da sağlar. Yıllar geçse bile resmi her gördüğünüzde o özel güne geri dönebilirsiniz.

unutulmaz evlilik teklifleri

Teklifin uçsun!

Renkli uçan balonlar ilgini çeker mi? Cevabın “Evet” ise sevgiline balonlarla ilginç bir evlenme teklifi yapabilirsin. Evlenme teklifi edeceğin tektaş yüzüğü ve “Benimle evlenir misin?” yazan bir notu uçan balonların ucuna bağla. Elinde tuttuğun uzunca bir iple onu sevgilinin evinin camına doğru uçur. Sonra onu arayıp cama çıkmasını söyle. Zaten balonlar ve yüzüğü görünce neler olduğunu anlayacaktır. Tabii bu teklif için sevgilinin evinin çok yüksek bir binada olmaması gerektiğini de söylemeliyiz.

unutulmaz evlilik teklifleri

Mola bitti aşk sürüyor!

Film izlemeyi seven bir çiftseniz sinemada evlenme teklifi yapmak ilişkinize çok yakışacaktır. Sinema salonu ile anlaşarak film arasındaki reklamların olduğu sırada hazırladığın bir videoyu yayınlatabilir ve sevgiline hem şaşırtıcı hem de ilginç bir evlenme teklifi yapabilirsin. Hatta videoyu bir fragman gibi tasarlarsan bu teklifinin daha da unutulmaz olmasını sağlar.

Sen de ilk aşkına mı evlenme teklifi edeceksin? Bazı ünlüler öyle yapmış: Bu Hikayeler Filme Konu Olur: İlk Aşklarıyla Evlenen Ünlüler

Romantik Evlenme Teklifleri

Aşkınız hep masallardaki gibi romantikse o zaman bunu evlenme teklifine de yansıtmalısın. Romantizm dolu bir anda ona büyük soruyu sorarak sevgilini büyüleyebilirsin.

Kumsallar günümüzde de romantikliğini koruyor!

Kumsalda yapılan sürpriz evlilik teklifi organizasyonları, kadınlarını kalbini çalmada başarılı yöntemlerden biri hala. Kumsalda keyifli bir yemek masası kur. Meşaleler ve volkanlarla ortamı ışıklandır. Aksesuarlarla oluşturduğun kalbin içerisinde hayatının kadınına evlenme teklifi et!

Evlilik teklifinin hazırlık aşamasından başlayarak sonuna kadar fotoğraf ve videolarınız çekilsin, bu özel anlar kayda alınsın. Romantik akşam yemeğine müzisyenler eşlik etsinler. Düşünsene, sadece sana ve sevgiline romantik şarkılar çalan bir gitarist mesela...

Sürprizler Diyarı firması, bu organizasyonu ve daha birçok alternatifi en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Firmayla iletişime geçmende fayda var.

unutulmaz evlilik teklifleri

Kırmızı balonlarla süslenmiş ortamlar

Balonlar, hangi dönemde olursak olalım kadınların birçoğunun hoşuna gidiyor. O nedenle özellikle evlilik teklifi için süslenen alanlarda balonlarla yapılan süslemelere rastlıyoruz. Sen de bunu gerçekleştirebilir ve kiraladığınız bir yatta ona özel kırmızı renk ağırlıklı süslemeler yapabilirsin.

İşi uzmanına bırakmak istersen de Zeynes Turizm ile irtibata geçebilirsin. Firma evlilik teklifine özel bir masa süslemesi yapıyor ve birbirinden lezzetli yemek menüleri hazırlıyor.

unutulmaz evlilik teklifleri

Kalbini takip et!

Kalpli bir post-it al ve her sayfasına sevgilini neden sevdiğini anlatan bir cümle yaz. Sonra post-itleri varmasını istediğin yere doğru giden bir yol şeklinde yerleştir. Son kağıdı odanın kapısına yapıştır ve bu post-itin üzerinde “Tüm bu sebepler ve daha pek çoğu için...” yazılı olsun. Sevgilin kapıyı açıp elinde yüzükle seni görünce gözlerinin mutluluktan dolacağına emin olabilirsin. Bu romantik evlenme teklifi ile ona sonsuza kadar hatırlayacağı özel bir an bırakabilirsin.

unutulmaz evlilik teklifleri

Bir taşla iki kuş!

Sevgilinle birlikte gittiğiniz bir tatili evlenme teklifi için harika bir fırsat olarak görebilirsin. Aşk şehri olarak nam salmış New York, Paris ya da Roma gibi bir yerde ya da Türkiye’deki en büyüleyici yerlerden Kapadokya’da romantik bir evlenme teklifi gerçekleştirebilirsin. Örneğin Kapadokya’daki gezi balonlarından birindeyken romantik gün batımı eşliğinde sevgiline, onunla beraber olmanın aynen böyle havalarda uçmak gibi bir his olduğunu söyleyerek teklifte bulunabilirsin.

unutulmaz evlilik teklifleri

Ziyafet sofrası kur!

Sevgilinin en sevdiği yemekleri yaparak ona mum ışığında romantik bir sofra hazırla. Yemekleri senin hazırlamanın sevgilin için çok değerli olacağını unutma. Bu romantik yemeğin bitimine doğru birden ziliniz çalsın ve sevgilin kapıyı açtığında en sevdiği parçaları çalan bir trio müzik grubuyla karşılaşsın. Bütün bu şok edici detaylar sana diz çöküp yüzüğü hazırlaman için yeterli zamanı verecektir. Evlenme teklifi sözleri arasından ilgi çekici bir cümle seçip unutulmaz bir evlenme teklifi edebilirsin.

unutulmaz evlilik teklifleri

Mutluluğunuz evlendikten sonra da sürsün diye şu yazımızdaki önerilerimize de göz atabilirsin: Evlilikte Mutlu Olmanın Yolları Nelerdir?

Ünlülerden Evlenme Teklifleri

Ünlülerin de evlenme teklifi yaparken senin kadar özendiğine emin olabilirsin. Ünlülerden unutulmayacak evlilik tekliflerinden birkaçına gel birlikte bakalım.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, Fahriye Evcen'e kendi doğum günü partisinde sürpriz bir evlenme teklifinde bulunmuştu. Fahriye, Burak'ın 32. yaşı için bir doğum günü partisi organize etmişti. Bu partide sürpriz yapılan tek kişi Burak Özçivit olmamıştı! Burak, bir anda Fahriye'nin önünde diz çökerek evlenme teklifi etmişti.

unutulmaz evlilik teklifleri

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

Kadir Doğulu'nın Neslihan Atagül'e ettiği evlilik teklifini kendi cümleleriyle okuyalım:

"Zamanının geldiğini hissettim. Tanıdığımız, sevdiğimiz ve ikimizin de bu ana şahit olmasını isteyeceğimiz herkesi çağırdım ve evin bahçesine sakladım. Ardından Neslihan’ı eve çağırdım. Kapının girişinden itibaren evin çeşitli yerlerine onu yönlendirecek notlar yazıp bıraktım. Mesela; salonda, şimdi mutfağa git yazan bir not vardı oradan banyoya… Evi birkaç defa dolaştı. En son notta ‘Dışarıya gel aşkım’ yazıyordu. Dışarı çıktığı anda o kalabalığın içinde ona evlenme teklif ettim."

unutulmaz evlilik teklifleri

Kim Kardashian ve Kanye West

Gösterişli hayatıyla dikkat çeken Kim Kardashian’ın sade bir evlilik teklifi aldığını zannediyorsan çok yanılıyorsun. Kanye West, Kim’e evlenme teklifi ederken San Francisco’daki AT&T Stadyum’unda 50 kişilik orkestra eşliğinde görkemli bir evlenme teklifi gerçekleştirmişti. İkili stadyuma geldiğinde orkestra Lana Del Rey’in romantik parçası “Young and Beautiful” parçasını çalmaya başlamıştı ve havai fişekler gökyüzünü kaplamıştı. Skor tabelasında “Lütfen benimle evlen!” yazısı belirince Kanye, 15 karat yastık kesim bir tektaş pırlanta ile Kim’e evlenme teklifi etmişti.

unutulmaz evlilik teklifleri

Camilla Alves ve Matthew McConaughey

Matthew McConaughey, güzel sevgilisi Camilla Alves’e evlenme teklifi yapmak için tatili fırsat bilenlerden. Çift aileleriyle birlikte Noel tatilindeyken hediye merasiminde McConaghey müstakbel eşine kocaman bir kutu hediye etmişti. Yakışıklı aktör yüzüğü iç içe sekiz kutunun içine koymuştu. Alves en sonunda hediye kutularını açıp yüzüğe ulaştığında McConaghey diz çöküp büyük soruyu sormuştu. Matthew McConaughey’nin yaptığı bu teklif sevgiline yapacağın sürpriz evlenme teklifi için sana ilham kaynağı olabilir.

Amal Alamuddin ve George Clooney

Hollywood’un karizmatik aktörlerinden George Clooney, insan hakları avukatı olan başarılı sevgilisi Amal Alamuddin’e evlerinde romantik bir yemek ve müzik eşliğinde evlenme teklifi etmişti. İlişkilerini spot ışıklarından uzakta yaşan çifte de böyle bir evlilik teklifi yakışırdı doğrusu. George Clooney bile mum ışığında güzel bir yemek ve hoş müzikler eşliğinde evlenme teklifi yaptıysa sen neden yapmayasın?

unutulmaz evlilik teklifleri

Sevgiline “Benimle evlenir misin?” diye sorarken sana yardımcı olması için birkaç fikir önerisi sunduk. Bunlardan sizin ilişkinize en uygununu seçerek sonsuza kadar hatırlanacak bir evlilik teklifi yapabilirsin. Bu unutulmaz an için profesyonel destek istersen şehrindeki evlilik teklifi firmaları ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Evlilik Teklifi Firmaları

Şehrindeki en iyi evlilik teklifi firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Evlilik Teklifi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Evlilik Teklifi Firmaları

Evlilik Teklifi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

20 yorum

SE

Semra Erdogan

13/03/2019

teklif ederse şukredin bu zamanda :))


IS

Ibrahim Sahin

11/09/2017

Yardim edin kiz arkadasima evlenme teklif edicem bulamiyorum ne yapicagini


HA

Halit Altin

06/02/2017

harbiden çok zor okuyorum ama


ME

Mehmet Er

24/01/2017

Ben istanbul da yaşıyorum sözlüm Ankarada istanbulda olsa rahat olcak ama ankaraya gidip orda bir sürpriz yapmak istiyorum ama düşündüğüm zor olcak sanırım


CE

Cem Eraslan

12/09/2016

Ya arkadas ben evliyim iki aylik ama ben evlilik teklifi yapmadim kacarak evlendik simdi ise esim devamli evlilik teklifi bekliyor diyor ne yapacagimi da hic bilmiyorum bana bir yol gosterme imkani olan varmi ?

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba Cem, Evlilik teklifi etmek için mutlaka belirli bir zaman ihtiyacın yok. Madem ki eşinin senden böyle bir isteği var onu mutlu etmek için sana zevkle yol gösteririz. Ne yapacağını hiç bilmediğini söylediğin için sana A'dan Z'ye aradığın her şeyi bulabileceğin evlilik teklifi sayfamızı incelemeni tavsiye ediyorum.

AG

Ali Günel
Kim icat ediyon kardeşim bunları


C

Cihan

25/07/2016

pufff arkadas bu evlenme teklifi ne zor şey, ne var yani normal bir anda benimle evlenir misin demek illa surpriz mi yapacağız. Bir de çıtayı oyle bir yukseltmisler ki.


AK

ali keskin

06/06/2016

arkadaslar bnde 41 cocuk toplayip 41 adet gul ile her cocukda bir gul olmal sartiyla ver her cocukda bir harf olcak tabiki benimle evlenir misin yazacak ve ilk Basdda bir fayton kiralayip onada kamera yerlesdirecem ve disardan bir arkadas fotograf vi videolarimizi cekecek yorumlarinizi ogrenmek istyorum nasil plan

BM

Busra Mutlu
Sakın böyle bisey yapma yaratıcı ol

EY

Ereoğan Yılmaz
kardeş bune ya prenses diyanaya teklif etmiyeceksin herhalde dur hele acık yavaş

S

Selamet
Sizin gibiler yüzünden beyaz atlı prens hayallerimizin gerçekleşeceğine inanıp beyaz çoraplı ahmet e hayır diyoruz. insaf!

G

Gökhan
Senin bir kerede harcadığın gülü ben 41 günde veririrm aga yavaş ?

S

Soner
Söz kesilmiş Nisan yapılmış ne varmış evlilik teklifi istiyormuş hayır o saatten sonra hayır mı dicen


A

aysel

23/04/2016

subaylara qismet mende iclerinde]]]]

YB

Yunus Bulut
?


SA

Seven Adam

26/11/2015

Eder beklendiğini biliyorsa merak etmeyin.


H

Hurisss

12/10/2015

Evlenmemize az bir zaman kalmasına rağmen hala etmedi umarım eder açıkçası bekledigimi biliyor


SC

Serdar cakmak

20/06/2015

Arkads eskiden evlenme teklifi mi varmis sanki bu evlenme teklifi olmasa butun kizlar evde kalacak

AK

Ayşenur Karabağ
edilmese bile kızlar evde kalacak diye bir şey yok sadece aşklarını sonsuzlaştırmak için yapılır tabi sen de kız ruhu varsa bilemem

E

Ece
Bi evlenme teklifi ediyodunuz artik onuda kizlara yaptiriyosunuz


SG

Sarp Güdekoğlu

02/05/2015

Pariste Eyfel kulesinin altın da mikrofonla BENİLE EVLENİRMİSİN derdim

MB

Mete Başıtunç
Ben üniversite 3 o 2 bursa dan kayseri ye geldim hemşire lik okulundan en iyi arkadaşını bulup ikna ettim meydana bi cafe ye gittiler onun tanımadığı bi kız buldum buna anket için gönder dim sohbet muhabbet anket derken 5dakka sonra ben garson kılığında ona doğru yaklaşıyorum sipariş ler elimde farketmedi beni kız anketin içinde mete ile evlenir misin diye sordu ben o arada benimle evlenir misin yazılı pasta yı önüne koydum ardından seni seviyorum yazan ve üstüne gül kurusu birde pırlanta koydum diz çöktüm göz yaşları içerisinde evett dedi arkasında ayarladığım iki komfiti patlatıldı millet ayakta alkışladı çokkk mutluyum seneye düğün var üç senedir bugün ün hayalini kuruyorum biraz pahalı oldu ama onun için herşeye değer


MNP

Mehmet Nuri pehlivan

16/04/2015

Sanirm suan hic beklemedgniz bir an ve tam zamani BENIMLE EWLENIRMISIN $€¥M@ :))

Ş

Şeyma
Evet evet evet


MK

mert kısa

04/03/2015

hastalanmış gibi yapıp acile servise götürmesini söyledim. daha önceden serviste çalışan arkadaşlarla paylaşıp söylemiştim. Muayene,tetkik,serum derken telaşlı şekilde etrafımda doktorlar hemşireler dönerken birden teklifi ediverdim. Biraz üzüldü ama sonunda koskocaman gözlerle evet cevabını şaşırtarak aldım tavsiye ederim:)

SK

Sado Karaduman
dayak yemeyelim sonra


BP

Bulut parlak

05/02/2015

Sinema fikri güzelmiş


İC

İsmail cankart

11/01/2015

Ben sinemada gerçek sinema tadında film başlamadan daha reklamlar oynarken araya koydurdum. Süper oldu, beyoğlu majestik sinemasında yaptım, hem ucuz hemde Beyazperdede yaptım. :))

SD

Serdal Damar
Ne kadara maal oldu

CU

Caner Uçgun
Ne kadar ücret ödemiştiniz ?


ÖY

özlem yılmaz

04/01/2015

ben bir bayan olarak kendim teklif etmeyi planlıyorum tabi o benden önce teklif etmezse bu yeterince şaşırtır onu zaten şimdii düşündüm de süslü bişeye ihtiyacımız yok.


GB

Gülçin bozoklu

16/10/2014

hep kadınlar bekliyor bu teklifi fakat çok yakın bir arkadaşım sevgilisini evlilik mevzusunda biraz kırdıktan sonra evlilik teklifini kendisi etme kararı almıştı. ederken biraz zorlanmış ve mutluluktan dayanamayıp aglamaya başlamış fakat sonrasında romantik anlar yaşanmış arkadaşımın anlattıgına göreee :):)


Ş

Şeyma

16/10/2014

benim için hepsinden önemlisi beklemediğim bi anda olması!!! :):)


A

aysel

27/03/2014

hala fikir istiyorsaniz bir de youtube a girip super otesi evlenme teklifi yazin ve o videoyu gorun. bence harika olmus. Teklif Istanbul'da geciyor.