Damat Adaylarına İlham Olacak En Güzel Evlenme Teklifleri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

8:00 dakika

29.05.2024

Sevgiline özel bir evlilik teklifi yapmak için fikir arıyorsan doğru yerdesin. O büyük soruyu sorarken sana ilham vermesi için birbirinden güzel evlenme teklifleri hazırladık!

Evlilik Teklifi

Sürpriz Evlenme Teklifleri

“Sıradan bir gündü ve aniden…” diye başlayan bir cümleyle sevdiklerinize o özel günü anlatabileceğiniz günler de gelecek elbet! Peki ileride torunlarını bile heyecanlandıracak sürpriz bir evlilik teklifi yapmaya ne dersin? Cevabın “Evet” ise bu fikirlerden ilham alabilirsin.

Film Sahnesi Tadında Unutulmaz Evlilik Teklifi

Sevgilinle gittiğin sıradan bir hafta sonu gezisini büyük bir sürprize dönüştürmeye ne dersin? Şöyle ki: Şimdi bir ortam düşün, örneğin; Sapanca Gölü kenarı. Süslenmiş eski bir cabrio araba, ahşap kapılar, ışıklandırılmış ağaçlar, kalpler, renkli balonlar ve kır çiçekleriyle dekore edilmiş, geniş, yemyeşil bir alan.

Tüller ve ışıklarla süslenmiş uzun bir iskeleden mum ışıklarıyla aydınlatılmış, güllerle donatılmış bir yemek masasına yürüyorsunuz. Sevgilin heyecan ve şaşkınlıkla doluyken yüzüğünü çıkarıp evlenme teklif ediyorsun! Sana fikir vermesi için bir örneğini izleyebileceğin videoyu şuraya bırakıyoruz:

Sen de Sapanca'nın eşsiz doğasında böyle bir organizasyonla, şık bir kokteylde ya da teknede evlilik teklif etmek istersen Sürpriz Evi firması bu konuda sana yardımcı olabilir.

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Deniz Manzaralı Evlilik Teklifi

Müthiş bir deniz manzarası eşliğinde sürpriz evlilik teklifine hazır mısın? Sevgilinle akşam gezmesine çıkmak istediğini söyle ve onu bir anda çiçeklerle, kalplerle donatılmış evlenme teklifi alanına götür! Hayal Dünyam Organizasyon'un bunun için cazip bir paketi var:

Firmanın, içerisinde özel süslenmiş alanda 2 kişilik akşam yemeği, güne özel kutlama pastası, 2 adet volkan, 16 adet havai fişek, 1 dakikalık Instagram çekimi, 20 adet dijital fotoğraf bulunan bir evlilik teklifi paketi mevcut. Deniz manzaralı bir noktada çiftlere özel göz kamaştırıcı masalar hazırlıyorlar. Firmadan fiyat teklifi almayı unutma!

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Teknede Evlilik Teklifi

Tamamen size özel hazırlanmış teknede romantik bir evlilik teklifi ederek, sevgilinin gönlünü fethedebilirsin. Önemli olan bu organizasyon için profesyonel bir ekiple çalışman. Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış teknesiyle, Sazende Yatçılık evlilik teklifi organizasyonu hizmeti veriyor. Detaylar için firmayla görüşmelisin.

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Yatta evlilik teklifi etmeyi düşünüyorsan sana önereceğimiz firmalar arasında Lotus Yat da yer alıyor. Unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonu için atıştırmalıklardan süslemelere, fotoğraf çekiminden müziklere kadar her detayı düşünen firmayla da iletişime geçebilirsin!

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Yatta teklif etmek istersen: Yatta Evlilik Teklifi Hakkında Her Şey!

Oyun Eşliğinde Sürpriz Evlenme Teklifi

Arkadaşlarınızla toplandığınız bir günde Tabu gibi kartlarla oynanan bir kutu oyunu oynayın. Oyunun ortalarında sevgiline sanki karttan “evlilik teklifi” kelimesi çıkmış gibi anlatmaya başla. O cevabı bilmenin heyecanıyla “Evlenme teklifi” diye bağırdığında cebinden yüzüğü çıkart ve ona tüm arkadaşlarınızın önünde sürpriz bir şekilde evlenme teklifi et.

sürpriz evlilik teklifi

Videolu Evlilik Teklifi

Telefonunun kamerasını aç ve sevgilini konuşturduğun bir video çekmeye başla. Ona senin hakkındaki sevdiği ve sevmediği özelliklerinle ve birlikte yaptığınız şeylerle ilgili çeşitli sorular sor. Sen de aynı şekilde onunla birlikte bu sorulara cevaplar ver. “Şimdi son soruya geçiyorum” diyerek büyük soruyu patlat. O anki şaşkınlığını yıllarca unutamayacak!

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Tekliften sonra dikkat etmen gereken bazı konular var: Evlenip Eşyalarını Birleştirmeye Çalışanlara 7 Öneri

Yemekte Evlenme Teklifi

Sevgilini standart bir öğle yemeğine çıkarıp, bu yemeği unutamayacağı bir ana dönüştürebilirsin! Şık bir restorandan yemek için randevu al. Mekana gidene kadar her şey normal gelişsin. Sonrasında restoranın girişinde onu meşaleler ve tüllerle süslenmiş bir yol karşılasın! Mumlar, güller, balonlar... O esnada yüzüğü çıkarıp evlilik teklifini edebilirsin.

Müzikli Evlenme Teklifi

Bazenşarkılar her şeyi anlatır. Evlilik teklifini ederken sen de şarkıların gücünden yararlanabilirsin. Çok sevdiğiniz arkadaş grubunuz ile dikkat çekmeyen, kareoke gibi gayet rutin görünen bir etkinlik planlayın. Grubu neşelendiren parçalardan sonra sevgilinin gözlerinin içine bakarak, ilişkiniz için anlamlı bir parçayı seslendir ve şarkının sonunda büyük soruyu sor!

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Bu fikirleri de çok seveceksin: Birbirinden Farklı 10 Evlilik Teklifi Organizasyonu

İlginç Evlenme Teklifleri

Farklı şeylerden hoşlanan bir çiftseniz sevgiline kolay kolay kimsenin aklına gelmeyecek ilginç bir evlenme teklifi yapabilirsin. Nasıl mı? İşte sana birkaç öneri:

Resimli Evlenme Teklifi

Evlilik teklifinde biraz sanatsal detaylarla sevgilini şaşırtabilirsin. Bir ressamla anlaşarak sevgilinin şaşırmış yüz ifadesindeki portresi ve ona doğru uzanan bir yüzük kutusunun olduğu bir çizim hazırlat. Teklifi yapacağın büyük gün geldiğinde ona bu tabloyu hediye et ve tepkisini bekle! Şimdi cebindeki yüzüğü çıkar ve ona evlenme teklifini et!

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Uçan Balonlu Evlenme Teklifi

Renkli uçan balonlar ilgini çeker mi? Cevabın “Evet” ise sevgiline balonlarla ilginç bir evlenme teklifi yapabilirsin. Evlenme teklifi edeceğin tektaş yüzüğü ve “Benimle evlenir misin?” yazan bir notu uçan balonların ucuna bağla. Elinde tuttuğun uzunca bir iple onu sevgilinin evinin camına doğru uçur. Sonra onu arayıp cama çıkmasını söyle. Zaten balonlar ve yüzüğü görünce neler olduğunu anlayacaktır.

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Sinemada Evlilik Teklifi!

Film izlemeyi seven bir çiftseniz sinemada evlenme teklifi yapmak ilişkinize çok yakışacaktır. Sinema salonu ile anlaşarak film arasındaki reklamların olduğu sırada hazırladığın bir videoyu yayınlatabilir ve sevgiline hem şaşırtıcı hem de ilginç bir evlenme teklifi yapabilirsin. Hatta videoyu bir fragman gibi tasarlarsan bu teklifinin daha da unutulmaz olmasını sağlar.

Kaçış Oyunu Sürpriz Evlilik Teklifi

İpuçlarını takip ederek kilitli olduğun alandan kurtulmaya çalıştığın odadan kaçış oyunlarını duymuşsundur. Peki bu eğlenceli oyun ile sürpriz evlilik teklifine ne dersin? Sevgilinle birlikte ipuçlarını toplayacaksın, ama sonunda ulaşılan anahtar değil, yüzük olacak! Bu oyun için önceden belirlediğin bir mekana da hikayeye uygun set kurdurabilirsin.

Sen de ilk aşkına mı evlenme teklifi edeceksin? Bazı ünlüler öyle yapmış: Bu Hikayeler Filme Konu Olur: İlk Aşklarıyla Evlenen Ünlüler

Romantik Evlenme Teklifleri

Aşkınız hep masallardaki gibi romantikse o zaman bunu evlenme teklifine de yansıtmalısın. Romantizm dolu bir anda ona büyük soruyu sorarak sevgilini büyüleyebilirsin.

Karavanda Evlilik Teklifi

Karavan rahatlık, arzu edilen yere gitme ve özgürlük hissini barındırır. Eğer böyle bir çift olduğunuzu düşünüyorsan, karavanda evlilik teklifi organizasyonunu düşünebilirsin. Yarattığı keyifli ambiyans ve kartpostal gibi kareler, içten bir "Evet"le buluştuğunda unutulmaz bir teklif planı haline gelebilir.

Lokasyonu da kendin seçebilirsin. Issız bir koyun önünde kurulan şık bir hamakta, ormanda doğayla iç içe huzurlu bir ortamda keyifli bir teklif organizasyonu düzenlemek istersen Sun Organizasyon'la çalışabilirsin.

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Kumsalda Evlilik Teklifi

Kumsalda yapılan sürpriz evlilik teklifi organizasyonları, kadınlarını kalbini çalmada başarılı yöntemlerden biri hala. Kumsalda keyifli bir yemek masası kur. Meşaleler ve volkanlarla ortamı ışıklandır. Aksesuarlarla oluşturduğun kalbin içerisinde hayatının kadınına evlenme teklifi et! Evlilik teklifinin hazırlık aşamasından başlayarak sonuna kadar fotoğraf ve videolarınız çekilsin, bu özel anlar kayda alınsın.

Sürprizler Diyarı firması, bu organizasyonu ve daha birçok alternatifi en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Firmayla iletişime geçmende fayda var.

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Kırmızı Temalı Romantik Evlilik Teklifi

Balonlar, hangi dönemde olursak olalım kadınların birçoğunun hoşuna gidiyor. O nedenle özellikle evlilik teklifi için süslenen alanlarda balonlarla yapılan süslemelere rastlıyoruz. Sen de bunu gerçekleştirebilir ve kiraladığınız bir yatta ona özel kırmızı renk ağırlıklı süslemeler yapabilirsin.

İşi uzmanına bırakmak istersen de Zeynes Turizm ile irtibata geçebilirsin. Firma evlilik teklifine özel bir masa süslemesi yapıyor ve birbirinden lezzetli yemek menüleri hazırlıyor.

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Tatilde Evlilik Teklifi

Sevgilinle birlikte gittiğiniz bir tatili evlenme teklifi için harika bir fırsat olarak görebilirsin. Aşk şehri olarak nam salmış New York, Paris ya da Roma gibi bir yerde ya da Türkiye’deki en büyüleyici yerlerden Kapadokya’da romantik bir evlenme teklifi gerçekleştirebilirsin. Örneğin Kapadokya’daki gezi balonlarından birindeyken romantik gün batımı eşliğinde sevgiline teklifte bulunabilirsin.

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Mutluluğunuz evlendikten sonra da sürsün diye şu yazımızdaki önerilerimize de göz atabilirsin: Evlilikte Mutlu Olmanın Yolları Nelerdir?

Ünlülerin Evlilik Teklifleri

Ünlülerin de evlenme teklifi yaparken senin kadar özendiğine emin olabilirsin. Ünlülerden unutulmayacak evlilik tekliflerinden birkaçına gel birlikte bakalım.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir Evlilik Teklifi

1.5 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandıran Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir çifti, lüks teklif organizasyonuyla çok konuşuldu. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Oğuzhan Koç, sevgilisine çok romantik bir evlilik teklifinde bulunmuştu. Sarıyer'de bulunan lüks otelin bir deluxe odasını kiralamış, otele gelirken de Özdemir'i klasik, lüks bir araçla evden aldırmıştı. Teklif yüzüğü ise 4 karatlık! Özdemir'in "Evet" demesinden sonra odaya en yakın 7 arkadaşı girip kutlamalara dahil olmuştu.

Özdemir, daha sonra verdiği bir röportajda bu özel organizasyonu "Heyecandan galiba sadece balonları hatırlıyorum. Çok güzel bir 14 Şubat geçirdim. Şarkılar, dostlarımız, evlilik teklifi... Hepsi hayallerimin ötesindeydi” sözleriyle anlatmıştı.

Demet Özdemir Evlilik Teklifi

Anıl Altan ve Pelin Akil Evlilik Teklifi

Uzun süreli ilişkilerinde evlilik kararı alan Anıl Altan ve Pelin Akil çifti de romantik evlilik teklifi anları yaşayanlardan. Akil'in doğum gününde Anıl Altan, Büyükada'daki bir otelde doğum günü partisi düzenlemiş, bu organizasyonu da diz çökerek yaptığı evlilik teklifiyle daha da heyecanlı hale getirmişti.

pelin akil Evlilik Teklifi

Mike Schrama ve Karsu Evlilik Teklifi

Besteci ve şarkıcı Karsu Dönmez, uzun zamandır aşk yaşadığı Mike Schrama'dan evlilik teklifi aldı. Teklif, ikilinin çıktıkları Antakya tatili sırasında gerçekleşmişti. Teklif esnasında çekilen fotoğrafları Instagram hesabından yayınlayan Karsu, "Evet dedim" notunu yazmıştı.

karsu Evlilik Teklifi

Thor Saevarsson ve Dilan Çiçek Deniz Evlilik Teklifi

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, İzlandalı yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson'dan Boğaz Köprüsü'nde sürpriz bir evlilik teklifi aldı. "Evet" yanıtını vererek Saevarsson ile hayatını birleştirme kararı alan ünlü oyuncu, "Çok hazırlıksız yakalandım. Çok mutluyum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya'da, onun Avrupa'da olması. Onun için böyle bir sürpriz yapmış" sözleriyle anlatmıştı.

dilan çiçek deniz Evlilik
Teklifi

Ebru Şahin ve Cedi Osman Evlilik Teklifi

Ünlü oyuncu Ebru Şahin ile NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen milli basketbolcu Cedi Osman'ın teklif görüntüleri de büyüleyici. Ünlü basketbolcu, birlikte tatile gittikleri Kapadokya'da, muhteşem manzara eşliğinde sevgilisinin önünde diz çöküp, 5 karatlık bir yüzükle evlilik teklif etti.

cedi osman Evlilik Teklifi

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Evlilik Teklifi

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, Fahriye Evcen'e kendi doğum günü partisinde sürpriz bir evlenme teklifinde bulunmuştu. Fahriye, Burak'ın 32. yaşı için bir doğum günü partisi organize etmişti. Bu partide sürpriz yapılan tek kişi Burak Özçivit olmamıştı! Burak, bir anda Fahriye'nin önünde diz çökerek evlenme teklifi etmişti.

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu Evlilik Teklifi

Kadir Doğulu'nın Neslihan Atagül'e ettiği evlilik teklifini kendi cümleleriyle okuyalım: "Zamanının geldiğini hissettim. Tanıdığımız, sevdiğimiz ve ikimizin de bu ana şahit olmasını isteyeceğimiz herkesi çağırdım ve evin bahçesine sakladım. Ardından Neslihan’ı eve çağırdım. Onu yönlendirecek notlar yazıp bıraktım. En son notta ‘Dışarıya gel aşkım’ yazıyordu. Dışarı çıktığı anda o kalabalığın içinde ona evlenme teklif ettim."

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Kim Kardashian ve Kanye West

Gösterişli hayatıyla dikkat çeken Kim Kardashian’ın sade bir evlilik teklifi aldığını zannediyorsan çok yanılıyorsun. Kanye West, Kim’e evlenme teklifi ederken San Francisco’daki AT&T Stadyum’unda 50 kişilik orkestra eşliğinde görkemli bir evlenme teklifi gerçekleştirmişti. İkili stadyuma geldiğinde orkestra Lana Del Rey’in romantik parçası “Young and Beautiful” parçasını çalmaya başlamıştı ve havai fişekler gökyüzünü kaplamıştı. Skor tabelasında “Lütfen benimle evlen!” yazısı belirince Kanye, 15 karat yastık kesim bir tektaş pırlanta ile Kim’e evlenme teklifi etmişti.

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Amal Alamuddin ve George Clooney

Hollywood’un karizmatik aktörlerinden George Clooney, insan hakları avukatı olan başarılı sevgilisi Amal Alamuddin’e evlerinde romantik bir yemek ve müzik eşliğinde evlenme teklifi etmişti. İlişkilerini spot ışıklarından uzakta yaşan çifte de böyle bir evlilik teklifi yakışırdı doğrusu. George Clooney bile mum ışığında güzel bir yemek ve hoş müzikler eşliğinde evlenme teklifi yaptıysa sen neden yapmayasın?

damat adaylarına i̇lham olacak en güzel evlenme teklifleri

Sevgiline “Benimle evlenir misin?” diye sorarken sana yardımcı olması için birkaç fikir önerisi sunduk. Bunlardan sizin ilişkinize en uygununu seçerek sonsuza kadar hatırlanacak bir evlilik teklifi yapabilirsin. Bu unutulmaz an için profesyonel destek istersen şehrindeki evlilik teklifi firmaları ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Evlilik Teklifi Firmaları

Şehrindeki en iyi evlilik teklifi firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Evlilik Teklifi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Evlilik Teklifi Firmaları

Evlilik Teklifi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

21 Yorum

Ferhat Tunç

Düğün Tarihi: 17.09.2023


Birlikte olduğun sürede neleri sevip sevmediğini bilip ona gore bir plan yapılmalı bence


Semra Erdogan

Düğün Tarihi: 13.03.2019


teklif ederse şukredin bu zamanda :))


Ibrahim Sahin

Düğün Tarihi: 11.09.2017


Yardim edin kiz arkadasima evlenme teklif edicem bulamiyorum ne yapicagini


Halit Altin

Düğün Tarihi: 06.02.2017


harbiden çok zor okuyorum ama


Mehmet Er

Düğün Tarihi: 24.01.2017


Ben istanbul da yaşıyorum sözlüm Ankarada istanbulda olsa rahat olcak ama ankaraya gidip orda bir sürpriz yapmak istiyorum ama düşündüğüm zor olcak sanırım


Cem Eraslan

Düğün Tarihi: 12.09.2016


Ya arkadas ben evliyim iki aylik ama ben evlilik teklifi yapmadim kacarak evlendik simdi ise esim devamli evlilik teklifi bekliyor diyor ne yapacagimi da hic bilmiyorum bana bir yol gosterme imkani olan varmi ?

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba Cem, Evlilik teklifi etmek için mutlaka belirli bir zaman ihtiyacın yok. Madem ki eşinin senden böyle bir isteği var onu mutlu etmek için sana zevkle yol gösteririz. Ne yapacağını hiç bilmediğini söylediğin için sana A'dan Z'ye aradığın her şeyi bulabileceğin evlilik teklifi sayfamızı incelemeni tavsiye ediyorum.

  Cevapla

AG

Ali Günel
Kim icat ediyon kardeşim bunları

  Cevapla

Cihan

Düğün Tarihi: 25.07.2016


pufff arkadas bu evlenme teklifi ne zor şey, ne var yani normal bir anda benimle evlenir misin demek illa surpriz mi yapacağız. Bir de çıtayı oyle bir yukseltmisler ki.


ali keskin

Düğün Tarihi: 06.06.2016


arkadaslar bnde 41 cocuk toplayip 41 adet gul ile her cocukda bir gul olmal sartiyla ver her cocukda bir harf olcak tabiki benimle evlenir misin yazacak ve ilk Basdda bir fayton kiralayip onada kamera yerlesdirecem ve disardan bir arkadas fotograf vi videolarimizi cekecek yorumlarinizi ogrenmek istyorum nasil plan

BM

Busra Mutlu
Sakın böyle bisey yapma yaratıcı ol

  Cevapla

EY

Ereoğan Yılmaz
kardeş bune ya prenses diyanaya teklif etmiyeceksin herhalde dur hele acık yavaş

  Cevapla

S

Selamet
Sizin gibiler yüzünden beyaz atlı prens hayallerimizin gerçekleşeceğine inanıp beyaz çoraplı ahmet e hayır diyoruz. insaf!

  Cevapla

G

Gökhan
Senin bir kerede harcadığın gülü ben 41 günde veririrm aga yavaş ?

  Cevapla

S

Soner
Söz kesilmiş Nisan yapılmış ne varmış evlilik teklifi istiyormuş hayır o saatten sonra hayır mı dicen

  Cevapla

aysel

Düğün Tarihi: 23.04.2016


subaylara qismet mende iclerinde]]]]

YB

Yunus Bulut
?

  Cevapla

Seven Adam

Düğün Tarihi: 26.11.2015


Eder beklendiğini biliyorsa merak etmeyin.


Hurisss

Düğün Tarihi: 12.10.2015


Evlenmemize az bir zaman kalmasına rağmen hala etmedi umarım eder açıkçası bekledigimi biliyor


Serdar cakmak

Düğün Tarihi: 20.06.2015


Arkads eskiden evlenme teklifi mi varmis sanki bu evlenme teklifi olmasa butun kizlar evde kalacak

AK

Ayşenur Karabağ
edilmese bile kızlar evde kalacak diye bir şey yok sadece aşklarını sonsuzlaştırmak için yapılır tabi sen de kız ruhu varsa bilemem

  Cevapla

E

Ece
Bi evlenme teklifi ediyodunuz artik onuda kizlara yaptiriyosunuz

  Cevapla

Sarp Güdekoğlu

Düğün Tarihi: 02.05.2015


Pariste Eyfel kulesinin altın da mikrofonla BENİLE EVLENİRMİSİN derdim

MB

Mete Başıtunç
Ben üniversite 3 o 2 bursa dan kayseri ye geldim hemşire lik okulundan en iyi arkadaşını bulup ikna ettim meydana bi cafe ye gittiler onun tanımadığı bi kız buldum buna anket için gönder dim sohbet muhabbet anket derken 5dakka sonra ben garson kılığında ona doğru yaklaşıyorum sipariş ler elimde farketmedi beni kız anketin içinde mete ile evlenir misin diye sordu ben o arada benimle evlenir misin yazılı pasta yı önüne koydum ardından seni seviyorum yazan ve üstüne gül kurusu birde pırlanta koydum diz çöktüm göz yaşları içerisinde evett dedi arkasında ayarladığım iki komfiti patlatıldı millet ayakta alkışladı çokkk mutluyum seneye düğün var üç senedir bugün ün hayalini kuruyorum biraz pahalı oldu ama onun için herşeye değer

  Cevapla

Mehmet Nuri pehlivan

Düğün Tarihi: 16.04.2015


Sanirm suan hic beklemedgniz bir an ve tam zamani BENIMLE EWLENIRMISIN $€¥M@ :))

Ş

Şeyma
Evet evet evet

  Cevapla

mert kısa

Düğün Tarihi: 04.03.2015


hastalanmış gibi yapıp acile servise götürmesini söyledim. daha önceden serviste çalışan arkadaşlarla paylaşıp söylemiştim. Muayene,tetkik,serum derken telaşlı şekilde etrafımda doktorlar hemşireler dönerken birden teklifi ediverdim. Biraz üzüldü ama sonunda koskocaman gözlerle evet cevabını şaşırtarak aldım tavsiye ederim:)

SK

Sado Karaduman
dayak yemeyelim sonra

  Cevapla

Bulut parlak

Düğün Tarihi: 05.02.2015


Sinema fikri güzelmiş


İsmail cankart

Düğün Tarihi: 11.01.2015


Ben sinemada gerçek sinema tadında film başlamadan daha reklamlar oynarken araya koydurdum. Süper oldu, beyoğlu majestik sinemasında yaptım, hem ucuz hemde Beyazperdede yaptım. :))

SD

Serdal Damar
Ne kadara maal oldu

  Cevapla

CU

Caner Uçgun
Ne kadar ücret ödemiştiniz ?

  Cevapla

özlem yılmaz

Düğün Tarihi: 04.01.2015


ben bir bayan olarak kendim teklif etmeyi planlıyorum tabi o benden önce teklif etmezse bu yeterince şaşırtır onu zaten şimdii düşündüm de süslü bişeye ihtiyacımız yok.


Gülçin bozoklu

Düğün Tarihi: 16.10.2014


hep kadınlar bekliyor bu teklifi fakat çok yakın bir arkadaşım sevgilisini evlilik mevzusunda biraz kırdıktan sonra evlilik teklifini kendisi etme kararı almıştı. ederken biraz zorlanmış ve mutluluktan dayanamayıp aglamaya başlamış fakat sonrasında romantik anlar yaşanmış arkadaşımın anlattıgına göreee :):)


Şeyma

Düğün Tarihi: 16.10.2014


benim için hepsinden önemlisi beklemediğim bi anda olması!!! :):)


aysel

Düğün Tarihi: 27.03.2014


hala fikir istiyorsaniz bir de youtube a girip super otesi evlenme teklifi yazin ve o videoyu gorun. bence harika olmus. Teklif Istanbul'da geciyor.