Nikah Şekeri mi Arıyorsunuz? 'İyi' Bir Fikrimiz Var

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:03 DK

04.02.2019

Bir köşede tozlanıp unutulacak bir nikah şekeri yerine aşkınızla küçük bir orman oluşturmak ya da bir insanın sağlığı için bir şeyler yapmak istemez misiniz? Hepsi daha iyi ve daha bilinçli bir toplum için çalışan vakıflara bağış yaparak, yaşadığımız topluma yeni bir aile kazandıran sizler de iyi bir gelecekte pay sahibi olabilirsiniz. Bir el de siz uzatın ki daha hızlı aydınlatalım karanlıkları!

cicekk

 • Lösev'e bağış yaparak yardım bekleyen bir sürü çocuğa umut ışığı yakabilirsiniz. Nikah şekeri bütçenizi vakfın okul, atölye ya da hastane ihtiyaçlarına bağışlayarak toplumsal hayata anlamlı bir katkı koyabilirsiniz.

 • Nikah şekeri ya da davetiye gibi ihtiyaçlarınızı Tegv'in özel olarak hazırlamış olduğu ürünlerden karşılayarak herkes gibi eğitim hakkı olan çocuklara yardım eder, onların kahramanı olursunuz

 • Evlilikte sizin kadar şanslı olmayan kadınlara destek verebilir, bu mutlu düğün gününüzde onları da hatırladığınızı Mor Çatı' ya destek olarak gösterebilirsiniz. Nikah şekeri bütçenizi bağışlayarak, mevcut bütçenizle ihtiyaç listesinden eksikleri gidererek ya da satışa sundukları bez çanta, tişört gibi ürünleri satın alarak katkı sağlayabilirsiniz.

  Nikah Şekeri ve Hediyelik İndirimleri

  Nilsel Tasarım & Nikah Şekeri
  %20 İNDİRİM
  138 10 10
  Nilsel Tasarım & Nikah Şekeri

  Düğün.com Çiftlerimize Özel Kısa Süreli %20 İndirim!...

  Piccolo Gifts
  %20 İNDİRİM
  20 1
  Piccolo Gifts

  Erken Rezervasyonlarda %20 İndirim!...

 • Bir gencin hayatını değiştirmek için küçük bir destek yeter! Bir gencin kendini keşfetmesi, farklılıklara saygı duyması ve hayallerinin peşinde koşması için Toplum Gönüllüleri Vakfı'na nikah şekeri bütçenizle yapacağınız bağışlar bir hayat değiştirebilir.

 • Haçiko toplumda hayvan sevgisi bilincini geliştirmek, hayvan hakları ihlallerinin önlenmesini sağlamak ve bu doğrultuda kamuoyunu bilinçlendirmek, sahipsiz sokak hayvanları başta olmak üzere tüm hayvanların öncelikle yaşam hakları olmak üzere tüm hakları için mücadele eden bir kuruluş. Hayvan sever çiftlerimize önerimiz unutulup gidecek nikah şekerleri yerine o küçük ve korumasız, masum canlar için kalıcı bir katkı koymaları.

 • Tema Vakfı ile iş birliği yaparak, misafirleriniz adına fidan bağışlayabilir, küresel ısınma ve kentsel dönüşüm projelerinden zarar gören doğaya bir ağaç da siz dikmiş olursunuz.

Şehrindeki En İyi Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

NİKAH ŞEKERİ VE HEDİYELİK FİRMALARI

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

TA

Türkan Akaş

24/10/2014

Teşekkürler böyle bir farkındalık yarattığınız için. Bir iki kişi bu yazıyı görüp bu tarz bir nikah şekeri yaptırsa insanlık adına ufak da olsa katkıları olur...


BY

Bilge Yeniçeri

24/10/2014

elinize sağlık.


Merve Çavuş

04/02/2016

Harika